Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yıldönümünü unuttum help!

Mithat

Öne çıkan mesajlar

Tam tersi bi çok kişi (hadi tamam belki anneler babalar değil) 23 yaşında evlenmek ne lan falan dedi . Ben yine yaptım.

8 seneyi aştı 9 sene falan olacak ilişki , öyle beginnerken atlamadım yani.

sdfasdfasd yumy harbiden yardırdın. Kursta can sıkıntısı esnasında iyi güldürdü :D
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı şeye gelmiyor . Biri altı üstü diyor orada altı üstü olayı küçümseme sanki 10-15 kişilik yemek yapmak kolay bişiymiş gibi gösteriyor. Sadece derken ortada bir olay var , 10-15 kişilik yemek hazırlamak çok kazık iş geçirmişim fakat en azından yıldönümünü unutmak kadar hayvanlık değil diye bir kıyas yapmışım.
Sosyal ağlarda paylaş

Beni tanımıyosunuz sanki emenike. Benim değil 30dan önce , herhangi bir şekilde evlenmiş olmam mucize. Bi de evlendiğim kişi gayet normal insan. Görsen hiç sorun yok gözler kulaklar falan çalışıyor , beyinden sıkıntı yok ,down sendromlu falan değil , baya bildiğin normal insan. Bence bu benim için süper bir başarı.
Sosyal ağlarda paylaş

biz niye adama laf sokalım. zaten kendi kendini yeterince aşağılıyor topic boyunca.

adamı tanımam etmem de şu konu boyunca çizdiği porte tam bir terkedilen/aldatılan adam.

ki benim o mesajıma verdiği cevap bile güvensizliğinin kanıtı. olursa sana söverim diyor sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...