Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yıldönümünü unuttum help!

Mithat

Öne çıkan mesajlar

Bugün ikinci yıl dönümümüzdü hanımla. Hediye falan almış bu saate kadar çaktırmadı , ben bilgisayarda oturmuş oyun oynuyorum hiç salona bile geçmiodum geldi önüme koydu hediyeyi. Şimdi tabii sıçışlarsayım bi saattir çocuk gibi azarlıyo .

Bi yolunu bulup affettirmem lazım kendimi , biri bana yardımcı olsun ne kadar hemen yapabileceğim bişi olursa o kadar harika. Yemek zaten yedik , bu saatten sonra napabilirim kurtarıcak?
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi önce bi yüzleş hocam, eşşeklik ettim eşşeğim ben diyerekten. Kabullen bi.
Sonra eğer aracınız varsa tabi hadi dışarı çıkıyoruz diyip bütün mızmızlanmasına rağmen dışarı çıkar.
çünkü yarın arkadaşlarına anlatacagı şeyler çok önemli

"unutmuş ama özür diledir sonra beni şuraya götürdü çok güzeldi" felan gibisinden anlatırsa baya anlatıcak malzemesi olur.

Yemek olması şart diil, güzel bi yere götür bide orda garsonu falan ayarla bi yerlerden çicek falan bulsunlar.

Çünkü bugun butun arkadaslarına anlattı o
yarın olmadan bısı yapman lazım cok krıtık
Sosyal ağlarda paylaş

abi adamın varsa ve halledebileceksen banyoya kaçıp 5dk'da romantik bir masa, çiçek, şarap vs yaptıracaksın bir yerde. inandırıcı olması için sevdiği çiçek, hep içtiğiniz şarap, ilk dans şarkınız vs olmalı. sonra da 'yhaaa qandırdım' ayağına yatacaksın.

daha güvenli yol da pahalı bir yerde içki, çiçekler ve anlamsız pahalı bir hediye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...