Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sıfır bir

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

İlk sahnelerde keko dizisi izliyorum gibi hissettim ama sonra çekimler falan show yapmaya başladı.

Olayı uzatmadan tak tak hemen halletmelerini de takdir ettim, arkadaşların ciddi emeği var belli. Yolları açık olur umarım, ilk bölüm olmasına rağmen amatör teknik anlayışımla çok iyi buldum.

Tek gözüme batan "klişe" (ki klişelerle doluydu ama diğerleri iyi kaynamıştı arada) şu sakallı elemanın Yılmaz Güney posteri önünde edebiyat kasmasıydı. Dandik yan mahalle çetelerini böyle derinlikli gösterme çabası neden anlamıyorum.

İnşallah böyle bütün ana karakterlerin ADAMLIK ve DELİKANLILIK kastığı bir dizi değil de, çıkarları için anında birbirlerini sattıkları falan daha gerçekçi birşey yaparlar.

Araba önünde para dağıttıkları yer FateFat'ın bizik 1 klibindeki yer değil mi bu arada? Kiremithane miydi neydi? Fatefat'ı da konuk etsinler diziye :D
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

Tek gözüme batan "klişe" (ki klişelerle doluydu ama diğerleri iyi kaynamıştı arada) şu sakallı elemanın Yılmaz Güney posteri önünde edebiyat kasmasıydı. Dandik yan mahalle çetelerini böyle derinlikli gösterme çabası neden anlamıyorum.

İnşallah böyle bütün ana karakterlerin ADAMLIK ve DELİKANLILIK kastığı bir dizi değil de, çıkarları için anında birbirlerini sattıkları falan daha gerçekçi birşey yaparlar.

Ben de aynen boyle dusunuyorum. Basroldeki elemanlar da itin serserinin onde gideni olduklari icin karakterlerle hic empati kurmadim acikcasi. Umarim "serseri ama onurlu" havasi yaratmaya calismazlar, zira degiller. Sirf onlarin gozunden bakiyoruz diye olayin ahlaki bir boyutu da varmis gibi yapilmasina gerek yok. Her serseri gibi kendilerine delikanli diyebilirler ama seyirciye de bu sekilde mesaj sunulmasi kotu olur.

Bolum koutusunun sivesi biraz zorlamaydi sanki, ama genel olarak basarili buldum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
imkanlar kısıtlı falan değil bu arada haberiniz olsun da.

bayağı bir sponsorları var çeken arkadaşların. birlikte 2-3 reklamda reji olarak çalıştığım beran taşkın çekiyor.

güzel de çekiyor karşim. konusu beni çok bağlamasa da yani genel anlamda türk dizilerinin hepsinden kat kat kat kaliteli.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...