Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Wispy said:

pattisliborek said:

Wispy said:

İşler kötü giderken saraya çıkar

vallahi dayanamadım ya;

dayanmışssınız ya.
kırmızı kartsız tamamladığınız sezondu değil mi bu ?

http://www.diken.com.tr/wp-content/uploads/2014/12/galatasaray-erdogan.jpg

Su foto bana şeyi andiriyor ya.
Hani bi vekil vardi kardesi fetodan icerdeydi sanırım.
Ben fetocu değilim demek icin kaldırıp oy markalarini gösteriyordu evet diye.

Aha aynen o
Sosyal ağlarda paylaş

Oha futbol bölümü forumun turnusol kağıdı gibiymiş. Siyasi konularda fanatikleri hunharca eleştirip çomar diyen adamlar futbol fanatikliğine gelince direk renk değiştiriyormuş. Şu son safyalar nasıl buram buram çomarizm kokmuş. Nasıl rezil bir tartışma şekli abi bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Yonetim sicip batiriyosa taraftar napsin sdfs.

Diyorum gun gelecek cok akilli bir yonetim gelecek, sirket gibi yonetecek klupleri, domine edecek su ligleri de Turkiye'de daha o kafa oturmus degil. Insanlar hep duygusal hep anlik kararlar ile yonetiyorlar, mantikli isler yapmiyorlar. Turkiye'de hicbirseyin fundamentali olmadigi gibi spor yoneticigi diye bir kavram da yok. Parasi olan adam sirketi olan adam baskan oluyor ve koskoca butceler/klupler bu adamlara emanet ediliyor.

Bir sirkette ust duzey yoneticilik yapmis biri zaten boyle yonetmez klupleri. Ya da yoneticileri liable yapacaksin ama o da sacma olur ve zor.

Normalde bu kadar buyuk bir ekonomiyi yonetecek adami cok iyi secersin. Bir banka CEO'su kolay mu oluyor. Ama su hayatta 2 seyde, futbol ve siyasette nedense milyonlari ilgilendiren seyleri yonetecek insanlarin kriterleri yerlerde. En onemli konulari en basiretsiz adamlar yonetiyor. Anlayabilmis degilim.

Adamin dili surtcu elbette bilerek kaybettik demenin bir anlami yok da istifasi sasirtti TR'de boyle birsey gormek acayip.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu kulüplerin satılmasına duygusal olarak bakıp karşı çıkıyorlar ya, bence tam bizim ülkelik model.

Sotto yazmış net. Deli bütçeler dönüyor artık, 70'ler 80'ler kafası çok farklı. Çıksın parası olan Rus, Türk, Arap vs alsın şirket kafası ile yönetsin abi. İnanın şu anki yönetimlerden kat kat iyi olur + iyi yönetilirse muazzam bir dominasyon sağlar diğer kulüpler ayana kadar.

Malesef bizim dernek statüsü olan kulüplerde Avrupadaki profesyonel ve sistematik bir yönetim anlayışı mümkün değil oturmaz. Barca vs nasıl yapıyor demek farazi bizim buralarda.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...