Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Bir sene birinin evinde şampiyonluk KUPASI KALDIRIP ışıkları kapattırdık, polisle birbirlerine soktuk
Başka bir sene diğerini kendi evinde yenip taraftarını sahaya indirdik. En son güvenliklerle sandalye fırlatıyorlardı birbirleirne.

Ben boşu boşuna geçmişi unutmayın demiyorum.

Galatasaray'da hiçbir başkan taraftara BEN NE DERSEM O SEVE SEVE KABUL EDECEKSİNİZ diye taraftara posta koyamaz.

Galatasaray'da hiçbir başkan ve td şike şüphesiyle gözaltına alınmadı, kupası elinden alınmadı, ya da kulubünün kapısına İCRA KAMYONU getrirrmedi.

En az ceza alan taraftar Galatasaray taraftarı, stadı en az kapanan Galatasaray. Taraftarının duruşu...
Biz buna Avrupalı duruşu diyoruz. Beşiktaş duruşu başka bir şey. Fener duruşu Mehmet Topal'ın elle attığı gole çıkıp hiçbir FB yöneticisini bir şey dememesi. Aynı golü yese FB Aziz "BENİ KONUŞTURMASINLAAAR" diye bağırırdı. Aynı şeyi Fikret de yapardı. Dursun yapmazdı, yapamazdı o ayrı :D

Geçmişinizi unutmayın, Galatasaray'a da saygı duymaktan kaçınmayın.

Bunları yazdım çünkü bizden çok fbli ve bjkli arkadaşlar yardırmış burada hayırdır yani yeter sizin bu vesayetiniz bu forumda.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

Başka bir sene diğerini kendi evinde yenip taraftarını sahaya indirdik. En son güvenliklerle sandalye fırlatıyorlardı birbirleirne.

şunu diyen adam normalde çiddiye alınmaz ama başkaları için açıkliyim. Bi kere orası evimiz değil olimpiyat stadıydı. Daha önemlisi o sahaya inen grup gezi zamanı akp/fetö nin işine yarasın diye akp gençlik kollarından falan kurulmuş, 1453 kartalları mı ne garip bi adı var, herkesin ne olduğunu bildiği bi gruptu zaten. O günlerden sonra gördün mü o grubu herhangi bir maçta bi daha?
Tarih boyunca 2 takımda birbirini defalarca yendi, yenildi, sen sahaya inildiğini gördün mü?
Daha kötüsü şu yazdığımı sen de biliyosun ama bunu da bile bile laf sokmak için kullanabilecek bi karakterin var
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

zaten köprüden atlamasa millet üstünde forma ile yakaladığınızda bıçaklıyorsunuz milleti öyle öldürüyorsunuz. her şekilde gg

Ya zamanında akp/fetö nün yaptırdığı bişeyi laf sokmak için kullanan adam, gidip ultras forumlarında marko ivkovic'i nasıl bıçakladık diye de övünebilir, beklerim.
Sosyal ağlarda paylaş

hayir anlamiyorum mevcut durum itibariyle ligdeki en büyük rakiplerinden birini dün şansada olsa 3-2 yenmişsin, puan farkını 8 e çıkarmışsın ama hala bjk şöyle bjk böyle... Ha bide bjk 90+6da gol atıp kazansaydı şuan burda göz yaşlarından boğuluyorduk.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

Bir sene birinin evinde şampiyonluk KUPASI KALDIRIP ışıkları kapattırdık, polisle birbirlerine soktuk

Galatasaray'da hiçbir başkan taraftara BEN NE DERSEM O SEVE SEVE KABUL EDECEKSİNİZ diye taraftara posta koyamaz.

Galatasaray'da hiçbir başkan ve td şike şüphesiyle gözaltına alınmadı, kupası elinden alınmadı, ya da kulubünün kapısına İCRA KAMYONU getrirrmedi.

En az ceza alan taraftar Galatasaray taraftarı, stadı en az kapanan Galatasaray. Taraftarının duruşu...
Biz buna Avrupalı duruşu diyoruz. Beşiktaş duruşu başka bir şey. Fener duruşu Mehmet Topal'ın elle attığı gole çıkıp hiçbir FB yöneticisini bir şey dememesi. Aynı golü yese FB Aziz "BENİ KONUŞTURMASINLAAAR" diye bağırırdı. Aynı şeyi Fikret de yapardı. Dursun yapmazdı, yapamazdı o ayrı :D

Bunları yazdım çünkü bizden çok fbli ve bjkli arkadaşlar yardırmış burada hayırdır yani yeter sizin bu vesayetiniz bu forumda.

Sizin esameniz bir süre daha okunmayacak.
Öyle borsa oyunlarıyla, küçük yatırımcının bedduasını alan sermaye arttırımlarıyla Drogba'lar getirme dönemi bitti.

Dua himmetle Galatasaray'ı ayağa kaldıracaklar da ortada yok.

Göreceğiz sonra devlet eliyle yapılmış stadda 20bin kişiyi toplayabiliyor musunuz diye. Bugün günlerden Galatasaray diyenler hiç ortada gözükmüyor iki senedir. 29 şubatı mı Galatasaray günü ilan ettiniz yoksa sdfgh?

Ha çıkar başkanınız 20 milyon Galatasaray taraftarı AKP'ye oy veriyor gibi açıklamalar yapar, eteğini öper tepedekinin, onun eteğini öperek yine himmetle ayağa kalkarsanız bilemem.

Sonra şöyle onurluyuz böyle gururluyuz edebiyatı yaparsınız kim bilecek di mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

escape said:

Sizin esameniz bir süre daha okunmayacak.
Öyle borsa oyunlarıyla, küçük yatırımcının bedduasını alan sermaye arttırımlarıyla Drogba'lar getirme dönemi bitti.

Dua himmetle Galatasaray'ı ayağa kaldıracaklar da ortada yok.

Göreceğiz sonra devlet eliyle yapılmış stadda 20bin kişiyi toplayabiliyor musunuz diye. Bugün günlerden Galatasaray diyenler hiç ortada gözükmüyor iki senedir. 29 şubatı mı Galatasaray günü ilan ettiniz yoksa sdfgh?

Ha çıkar başkanınız 20 milyon Galatasaray taraftarı AKP'ye oy veriyor gibi açıklamalar yapar, eteğini öper tepedekinin, onun eteğini öperek yine himmetle ayağa kalkarsanız bilemem.

Sonra şöyle onurluyuz böyle gururluyuz edebiyatı yaparsınız kim bilecek di mi ?

escape'in ne yazdığını okumadım ama senin yazdığın eminimki ondan daha leş.

taraftar profiline bak argümanlara bak. yazık yani bi de paticik daha normal diyorsunuz. dünya düz diye iddia eden dayıdan farksızsın.

koskoca galatasaray'ın başarılarını fetöcülüğe dualara indirgeyen adam kör cahildir.
Sosyal ağlarda paylaş

bu adam
applev0dka said:

Ust uste gelen 2 şampiyonluğa sevinmek için onceden 20 tane daha olmasi gerektiğini söyleyen adamlara az bile yapıyorum...

bunları

enrique said:

Olm bu kadar sıkıntı yaratmayın ya seneye haliyle tüm takımlar 0 puandan başlayacak, birkaç hafta rekabet olur yine.

applev0dka said:

Gs'nin uefa kupasi olduğu icin 10 puan onden baslasin. Boyle cok sıkıcı oluyor lig

sevinmek zannediyor. gerçi yeni yeni şampiyonluk nedir ne değildir öğrendikleri için çok bişi dememek lazım. haydi üçüncü yıldızınız hayırlı olsun afacanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bırakacaksınız şu kelime oyunlarını afacanlar falan filan arkadaş gençliğinize gelen dönem Gs'nin altın dönemi olabilir ama şu 20 yıl öncesinde GS 1 yıldız takarken biz yine 2 yıldız takıyorduk. Şu forum ve topluluk 80 lerde olsaydı acaba ne konuşacaktınız 14 sene şampiyon olamamışsınız filan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...