Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Aceace said:

Alakası yok.

15 santim dediğiniz nedir allaşkına? Yan hakemin benim cinsel organımdan küçük bir mesafeyi saniyenin yarısı kadar zamanda görememiş olması mı suç?

Allaşkına akıl fikir. Berbat bir futbol oynadık. Yeni teknik direktörümüz takımın içine bomba bıraktı. Suçlanacak son kişi yan hakem.

şair burada ortalamanın gayet üstündeyim mesajı veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Son mac 2 penaltı verilmedi
Kaybettiğimiz karabuk macinda bir penaltı kirmizi kart verilmedi ustune ofsayttan gol yedik ama gs icin işin boku çıktı oyle mi :)

Her mac verilmeyen penaltımız var ve tek sebebi gs/fb medyasinin Beşiktaş a cok penaltı çalınıyor diye aglak bir algı yürütmesi

Derbide katliam olur
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada kendi 8 gun dinlenirken 3 gün dinlenen Beşiktaş 2 gun dinlensin diye aglaklik yapmak efsane bir yönetim vizyonu..

Geçen sene olimpiyatta pazartesi günü yediğimizde mac pazar olsun diye ağlayan bir gs yoktu ama..

Kaleye gidemedikleri, tek pozisyonlari orta sahadan attiklari gol olan macta ince ince doğrandik diye ağlayanlara yakışan gözyaşları bunlar ahahahah

Ps: ya sen once kendi oyuncunu maca cikmaya ikna et, sonra gel Beşiktaş ile ugras. rizeye gitmek istemeyen brumaya para cezasi kesmisler
Sosyal ağlarda paylaş

Ev sahibi takimin derbiyi pazar oynamak istemesi normal. Insanlar butun yil 2 maci bekliyor kimbilir kac para veriyor kombineye locaya.
Yoksa Besiktas iki gun dinlenmis bir gun eksik dinlenmis onunla alakasi yok.
Persembe-pazar anormal bir durum degil yurtdisindaki butun takimlar oynuyor. Bilbao hatta persembe cumartesi mi ne oynadi.
Biz de zamaninda cok oynadik oyle. UEFA fiksturu oyle ki eskiden pazartesi maci diye birsey yoktu. Bundan 10 sene once derbi pazartesi oynanacak desen olay cikardi. Yok cunku boyle bir aliskanlik/kultur.
Aglamakla alakasi yok klubun kendi cikarlarini gozetmesi durumu.
Gecen sene M.Denizli'nin aglamasi de alakasiz - GS liler bile iplemedi onu, sacmaydi o cunku.
Sosyal ağlarda paylaş

O kadar kucuk hesap pesine dusmez klup. Adam defalarca dedi yuzlerce kisi ariyor klubu diye. Hasilattan cok insanlarin/kombine alanlarin ve dolayisiyla klubun hakki soz konusu. Yoksa 50 bin kisi yine birsekil dolar da, insanlar senede 2 mac icin dunyanin parasini veriyor.
Pazar oynamayi beklemek hakki cunku derbi dedigin haftasonu olur. Diyorum ya bundan 10 sene once yoktu pazartesi mac olayi herkes tipis tipis oynardi. Yurtdisinda da herkes disarida mac yapiyor ama primetime onemli maclar yine pazar oynaniyor. Cok nadirdir heralde pazartesi aksami Real-Barca maci filan.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

O kadar kucuk hesap pesine dusmez klup. Adam defalarca dedi yuzlerce kisi ariyor klubu diye. Hasilattan cok insanlarin/kombine alanlarin ve dolayisiyla klubun hakki soz konusu. Yoksa 50 bin kisi yine birsekil dolar da, insanlar senede 2 mac icin dunyanin parasini veriyor.
Pazar oynamayi beklemek hakki cunku derbi dedigin haftasonu olur. Diyorum ya bundan 10 sene once yoktu pazartesi mac olayi herkes tipis tipis oynardi. Yurtdisinda da herkes disarida mac yapiyor ama primetime onemli maclar yine pazar oynaniyor. Cok nadirdir heralde pazartesi aksami Real-Barca maci filan.

Nası insanar arıyo merak ettim, yıllardır pazartesi maça gidiyoruz, gidemedigim oluyo, kombinemi verdigim oluyo, yaktıgım oluyo, bi kere kulübü aramadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam iste kotu sonucta pazartesi mac olayi. Derbi olmasi daha kotu kicikirik maci kacirsan koymaz da verdigin paranin yuzde 70-80'i oynadigin 2 derbi avrupa maci oynamiyorsan hele.
Ben kombine/loca sahibi olsam ben de kizarim/hakkimin yendigini dusunebilirim. Gayet normal.
Yoksa BJK 1 gun fazla dinlenmis az dinlenmis. Onun hesabini yapmaz zaten sen oturuyorsun butun hafta. Sacma bir arguman yani. Ha gelir Besiktas pasa pasa pazar da yener - BJK acisindan da farkedecegini sanmiyorum.

Ha onun disinda hatalar oldu bize karsi da dogru da bu klasik yonetim sivamasi olmus. Bence derbi konusunda haklilar, ama digerleri gereksiz. Her basarisiz yonetimin actigi ulti'yi acmislar iste - kamoyuna sunuyoruz fds.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Gs uzuuuuuun bir basin açıklaması ilr ağlamış.

Bundan sonra Beşiktaş hakem konusunda ağlıyor diyenin ağzına bu aciklamanin çıktısını alip çerçeveletip vururum sdfsfsfs

Hokomlor art niyetli bozo komplo kuruyorlar

bizde yönetim kendi çalıp kendi oynuyor. sizde taraftar yönetim futbolcu antrenör elele kolkola ağlıyor. ondan sizinki dalga geçince daha tatlı oluyor. bizimkiler zaten ne bok yaparsa yapsın dalga geçilebilir oluyor ve taraftar bile iplemiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ingiltere'de ManU-Chelsea maçı yerel saat ile öğlen 12'de oynanıyor.

Bana prime time saçmalıkları ile gelmeyin üzerim.
10 sene önce söyle 20 sene önce böyle ile hayat geçmez, günün şartları neyse ona uyum sağlarsın, 15 sene önce tüm maçlar gündüzdü çünkü yayıncı federasyonu baskı altına almıyordu, şimdi yılda 2 tane gündüz maçı oynuyoruz ohh be diyoruz dünya varmış, gerçi 3-4 tane keko gs taraftarı maça bornoz ile gidip gündüz maçını protesto etmişti, 18 yaşında olmanın zorlukları sdasfas

geçen sene pazartesi hem de olimpiyatta oynadık, sen bırak pazartesi iş çıkışını, pazar öğlen üstüne para verseler gitmezsin oraya, ama kimse bişey demedi çıktı oynandı maç,dursun özbek o zaman itiraz etseydi ya Beşiktaş seyircisine yazık pazartesi buraya geliyorlar falan filan diye ??

tek derdi kendi kıçını kurtarmak, hakem hataları sadece kendine oluyormus, komplo varmış algısı yaparak kendini koruyor başka bişey değil, olur da Beşiktaş bizi yenerse taraftar yönetime değil federasyona tepki göstersin, istifa diye bağırmasınlar tek derdi o.

cumartesi hoca değiştirmiyoruz diyip pazartesi hocasını kovan,
imzasız evrak yolladığı için groyşkroyş transferini gerçekleştiremeyen,
10 kuruşluk bileklikleri 3 liraya mal edip, yardım parasından bile cebini doldurmaya çalışan yönetim mi taraftarını düşündüğü için itiraz edecek ? sdaffawdsdssfas
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

applev0dka said:

Gs uzuuuuuun bir basin açıklaması ilr ağlamış.

Bundan sonra Beşiktaş hakem konusunda ağlıyor diyenin ağzına bu aciklamanin çıktısını alip çerçeveletip vururum sdfsfsfs

Hokomlor art niyetli bozo komplo kuruyorlar

bizde yönetim kendi çalıp kendi oynuyor. sizde taraftar yönetim futbolcu antrenör elele kolkola ağlıyor. ondan sizinki dalga geçince daha tatlı oluyor. bizimkiler zaten ne bok yaparsa yapsın dalga geçilebilir oluyor ve taraftar bile iplemiyor.

sizin klupte ağlarken bile birliktelik yok abi sebebi o :/
yönetim püskevitten diye tarftar sevmiyor,
taraftar rikerink bey diyeceksiniz derken 2 ay sonra silktir git rikerink diyor,
oyuncular desen takımı şınaydır yönetiyor falan.
yönetim hocayı sevmiyor, 20 maçlık karabük hocasını takımın başına getiriyor.
takımın sözde yıldızı ben rizeye gelmiyorum diyip TD'ye atar yapabiliyor.

bu kaosta anca sucuk partilerinde birlik beraberlik olur zaten sorry :(
Sosyal ağlarda paylaş

ahah

FİKO ALLAH BELANI VERSİN FİKOĞĞ diye burda gezip şimdi de fiko başkan yeaa alsın mı size de ucuza topçu ehehhe diyen de sizsiniz. 2 ay önce rikerink bey diyeceksiniz diyen adamlar sabri'yi de seven adamlar zaten. günü gelince birinin günü gelince diğerinin dediklerini tüm taraftara mal ederek haklı olamazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...