Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Tudor Bruma'yı Rize deplasmanına goturmuyormus. Anladıgım kadarıyla otoriteyi saglamak amaclı bir kadroya almama durumu var. Buyuk risk. Tudor Rize'de kazanırsa Bruma'yı takım icin oynamaya ikna edip kazanabilir ama olur da kaybederse hem kendini buyuk bir stresin altına sokacak hem de Bruma'yı da buyuk ihtimal kaybedecek.
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Sakatlık mı antreman eksikliği mi ne tam açıklamadılar yedek başla demiş Tudor. Bruma da yedek olursam hiç oynamam demiş. Hiç oynamıyor işte.
Eger boyleyse tudor'un aldıgı risk degil dogru karar. Umarım rizeyi oyle ya da boyle yeneriz de bu alınan karardan cok brumanın hatalı oldugu tartısılır ve takıma daha faydalı bir sonuc cıkar ortaya.
Sosyal ağlarda paylaş

Meh.

Buraya yazıyorum. Bu sene başarılı ya da başarısız olmamızdan bağımsız olarak Kasım 2017 - Ocak 2018 aralığında kovulacak. Büyük ihtimalle de zaten oyuncuları ile ilişkisi berbat bir şekilde kovulacak.

Bruma dakka bir papaz olduğu hocasına evde

"Ah Rize'de ben de olsaydım.
Tudor'umla birlikte yol alsaydım.
Vız gelirdi defans inan bana
Ben de Rize'ye gol atsaydım"

diyodur zaten. Saçmalık. Rize maçındaki sonuç ne olursa olsun Tudor, Bruma ile bağlarını attı direk. Sezon sonuna kadar kenarda bekletir, sonra bizde Bruma'dan kar elde edeceğimize zarar ederiz. İnsan ilişkileri 101'e ters Tudor'un yaptığı.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Macı kaybedersek oyle ama kazanırsak 'takım bensiz de kazanıyor ben burda evde oturup deger kaybediiyorum futbol oynayamıyorum' diyerek geri girmeye calısır takıma.

Alakası yok.

Bruma zaten hali hazırda değeri ve Galatasaray'dan transfer olacağı zaman gideceği takımın ayarı 3 aşağı 5 yukarı belli olan bir oyuncu. Tudor'un bu hareketi Bruma'nın takıma olan bağlılığını artıracak değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Alakası bayagı var. Oyuncunun anlayısıyla alakalı birsey bu. Elindeki futbolcu, futbol oynamak isteyen hedefleri olan ama biraz sımarmıs bir futbolcuysa yaptıgın sey ise yarayabilir (kazanman sartıyla yoksa daha kotu kaybedersin). Ama bunların hic biri umrunda degilse zaten elindeki seyin sonucu Emenike oluyor. O yuzden ben Tudor'un yaptıgı hamleyi cok da mantıksız bulmuyorum.

Hele bir de Rodriguez iyi bir performans gosterip Bruma yerini kaybetme riskiyle karsılasırsa ve buna karsılık kendi performansını yukseltmek icin caba vermezse zaten hemen yollayalım sezon sonunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...