Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

abi yönetim binasını basın, stadın dışında yatın ya da ne bileyim böyle en basit başarıda gaza gelmeyin, oo destek diye gezinmeyin, tepki koyulsun. bak fenere saygı duyuyorum, aziz gitmeden stada gitmeyeceğiz dediler, her maç 10k seyirciye oynuyor fener, ki fenerhahçe yani her maçı full çeken takım.

sadece bu yönetim de değil abi ben sezon başından beri söylüyorum, liselileri defedin ya. bak ben bunu bir beşiktaşlı olarak söylüyorum çünkü gs gibi büyük bir kulübün bu gibi şaklabanların elinde heba oluşunu izlemek üzücü.
Sosyal ağlarda paylaş

abi hep korku söylemleri zaten bunlar, galatasaray son dört-beş haftaya potada girerse nabarık korkusu.

abi borç var evet, takımda bazı eksikler var evet ama bunları sizin söylemeniz ve şu maçtan sonra söylemeniz çok ilginç lan. korkmayın olm potaya giremeyiz son 4 maç kala. ha girersek de inanmayın çocuklar.
Sosyal ağlarda paylaş

@sabonis

abi halinizde bir şey yok ki kadro olarak. sportif anlamda da kötü yönetildiğiniz için bizim gerimizdesiniz bizden daha kötü kadronuz olduğu için değil. ama muslera 5m, sneijder 5m, poldi ona yakın, xelçuk 3.5 m, serdar aziz 2m vs (say say bitmez bunlar) aldıktan sonra bir zahmet sürplase edin ligi, ama bak sen de diyorsun geçen sene zaten vasat bu sene de biz kötü olmamıza rağmen 5 puan gerimizdesiniz ve ibb de önünüzde.

daha ilk yarı sportif olarak hiçbir şey belli olmaz şampiyon da olabilirsiniz ama sürdürülebilir değil gs'nin şu andaki hali gelir-gider dengesi açısından. ha riva satılır kurtulunur belki de, e siz liselileri defetmeden nereye kadar satılacak 10 sene sonra yine rewind.

üstüne basarak söylüyorum bahsettiğim şey sportif başarı değil, sportif başarı sizi avrupa'ye götürmeyecekse napacaksınız kumda mı, kayseri, sivas'ın boktan sahalarında mı oynatacaksınız poldi'yi muslera'yı sneijder'i

@laraken

tamam abi, gs'liye laf anlatmaya çalışıyorum cidden ben de. şu başlık altında son yazan 10 gs'liden daha fazla düşünüyorum sanıyorum gs'nin geleceğini. bana ne abi, ne haliniz varsa görün. bu kafadaki taraftara dursun gibileri yakışır (diyeceğim artık tüy bitti dilimde)
Sosyal ağlarda paylaş

ya agacım hepimiz farkındayız durumun, sen söylediğinde ayılmadık "anaaa" diye. benim dediğim şey, şu maçtan sonra yazdığın zaman çok farklı anlaşılıyor hadise. bak karabük maçında yazsan da farklı anlaşılırdı, şöyle pusuda bekle 1-0 falan kazandığımız maçtan sonra yaz dfdsfds.

şaka yapıyorum bu arada ya, takılma önceki mesajlara.
Sosyal ağlarda paylaş

Liselilerin yönetimden defedilmesi için lisesizlerin oy kullanabilmesi lazım. Lisesizlerin Galatasaray'a üye olması çooooooo........oooook zor.

MADDE 7: Kulübe üye olabilmek için adayın Türk Medeni Kanunu ve Dernekler Kanunu'na göre üye olma hakkına sahip bulunması; yurt içinde rakip sayılabilecek bir başka spor kulübünde üye, lisanslı sporcu ya da görevli olmaması; Sicil Kurulu tarafından üyeliğe alınmasının önerilmesi; Yönetim Kurulunca kabul kararının alınması zorunludur.
Ayrıca, üye olmak için başvuruda bulunan kişilerin aşağıda belirtilen gruplardan birine dahil olmaları da zorunludur.

A Grubu - Galatasaray Lisesi'nde en az iki yıl okumuş olanlar.
B Grubu- Kulüp Başkanının önerisi ile takvim yılı başına en fazla 15 (on beş) kişi, başka bir kayıt aranmaksızın üye olabilir.
C Grubu- En az 5 (beş) yıl süre ile amatör veya profesyonel olarak Kulüp adına yarışmalara katılmış, spor yaşamını Kulüpte tamamlamış, bu hususu Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü veya ilgili federasyondan alınan yazılı belge ile kanıtlamış ve spor yaşamını tamamladıktan sonra 5 (beş) yıl içinde üyeliğe başvuran sporcular. (Kulüp menfaatleri doğrultusunda transferi gerçekleşen sporcular Yönetim Kurulu kararı ile spor yaşamını Kulüpte tamamlamış olma koşulundan muaf tutulabilirler)
D Grubu- En az 5 (beş) yıllık üyelerin çocukları ve eşleri.
E Grubu- Yukarıdaki grupların dışında kalanlar.

E Grubu'ndan üye başvursan da kabul etmiyor hipneler :D

Şu anda inanıyorum ki Sosti bile Galatasaray yönetiminin basiretsizliğinin farkındadır.
Edit: Bilemedim ya.
Destek dediğimiz asla ve asla yönetime destek değil. Yok hani ciddi söylüyorum Dursun'a iyi ya da eh diyen bir tane bile taraftar görmedim. 1 tane bile. Bu sene şampiyon olsak da, Beşiktaş'a 10 Fenerbahçe'ye 12 gol atsak da bu değişmeyecek. (Ben de biliyorum rakamların abartı olduğunu :)

Sorun şu. Galatasaray'daki taraftar gruplarının kapıda yatması ile olmuyor maalesef. Adamlar dingonun ahırı gibi yönetiyorlar koca kulübü ve kovamıyorsun. Abartılı gelebilir ama şu an Cummurbaşkanımızı koltuğundan kaldırmak, liselileri koltuklarından kaldırmaktan daha kolay. Çünkü bir anda bir aydınlanma yaşansa referandumda %99.9 hayır verilse, vekiller yüce divana falan götürseler kaldırırsın kendisini. Ama bizim liselileri koltuğundan kaldırmak için üye olmamız lazım.

Olamıyoruz.. Oldurtmuyorlar. Olmasının tek yolu Galatasaray'dan yeni mezun olan Galatasaray Liseliler'in "Bu böyle olmaz demeleri" Ki bi düşün. Türkiye'de böyle bir şey yapılır mı :D

(Ah ulan anne... Bok vardı Galatasaray'a göndermedin beni lisede. Şimdi kulübe üyeydim. Hayatımı da kurtarmıştım.)
Sosyal ağlarda paylaş

@laraken

ashfahf ok tamam, da abi ben bunu sezon başından beri yazdım. bu maçtan sonra yazmamın sebebi de hani of şöyle ligi domine edicez, asıcaz kesicez denmesi. benim söylediğim de, zaten gs şampiyon olamaz değil, olsa bile önemli olanın şu anda şampiyonluk olmaması. bir şampiyonluk kaç yıl daha dursun'u başta tutar ve nelere malolur bu. anlatmaya çalıştığım buydu, sezon başından beri dediğim gibi bu maça özgü değil.

@aceace

abi işte bu kabullenmişlik çok kötü ya, üzücü ne bileyim.

neyse herkes biliyor zaten durumu bekleyip görelim, iyi olan kazansın :)
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi domine ederiz falan ne yahu. nere ediyoruz? son şampiyonluğumuzda mesela, beşiktaşa cheap shot attık, fener zaten sap bekliyordu. stealth şampiyon olduk. ha ondan önce glorious dönemler yok değil de dursunu hiç sevmiyorum ya. adam bok pokemonu gibi, yüzüne yansımış.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Red said:

bizim milletin eğlencesi türkiye sınırları içinde. fener'e 3 attıktan sonra şampiyon olduktan sonra avrupa'dan 2 sene ban yemişin önemli değil.

sanki avrupa'da top 20 kulup arasında takımımız var. bi görünüp çıkmak kültür olmuş. gs 2 sene gitmez 2 sene sonra gider çeyrek final oynar. sonra yine gidemez.

şunu bir kenara koyalım da uefa kupası goygoyunda koyarız.

abi maddi gelir önemli. o zevk alacağın futbolu oynayacak topçuları o parayla getirebilirsin.

5 sene ceza alsa gs avrupa'dan sabri tier adamlarla oynar ilk 5 kovalar. hem adamlar gelmez avrupa vitrinine çıkmayacağı için hem de yönetim almaz, türkiye ligini zaten gs'nin forması götürür diye.

ha fenere ne oldu avrupa'ya gidemedi de diye soruyorsunuz ya, koskoca fenerbahçe, mahallenin zengin bebesi biz trabzonla anlaştık diye tek ümidi mehmet ekici'yi alamıyor. bak fener'e 10 numara lazım adamların kovaladıkları mehmet ekici. bu oluyor işte, aziz ağlıyor yabancı transferini yasaklayalım diye.

şamp liginin maddi geliri önemli tamam. galatasaray kulubunun uefa kupası sonrasını diğer şl gidişlerini ne kadar kötü değerlendirdiğini gördük. 2 sene gidip 3 sene gidemedikten sonra o gelirin bi anlamı yok. kaldı ki 3 büyükler şl geliri olmadan da kadro kurabilirler. kadro kurmayı bildikten sorna seyir zevki de olur.

galatasaray yine para yok dendiği dönemde hatırlayın stancu'ya 5m euro verdi.

şuan galatasaray'da sabri,serdar aziz, eren, selçuk, cavanda,linnes,semiş,hakan balta,cheju

bu adamların bu sene ve geçtiğimiz yıllarda verdiği performanslar ortada. maaşları ortada. bir takım bu adamlardan 1 tık bile olsa iyi performans gösterecek adamın ucuzunu da bulur, alt yapıdan da çıkarır. kupa maçında hamit oynuyorsa. uzatılan gereksiz sözleşmeden giderken 800bin euro alıyorsa ortada pislik vardır.

alt yapılarımız kötü olabilir de ulan bu adamlardan zaten kötüsü yok. istedikten sonra koyarsın. bunlardan kurtulabilecekken üstüne zam yaparak oynatıyorsun. kimse çıkıp ağlamasın maddi durum kötü aysal bıdı bıdı diye. her gelen aynı tatavayı yapıyor yıllardır.

mesela hamza naptı ? para yoh diye ağladı. bütün paraları kendi istediği gibi saçma sapan savurdu. gidip niasse'yi almak yerine mesela burak'ı tuttu takımda. umut bulut'a fazla fazla kazandırdı. sabri vs. bilol'i zengin etti.

olay bütçeymiş ffpmiş falanmış değil. kulube yerleşen terim lobisi, takımdaki yeniçeriler. yöneticilerin çevirdiği dolaplar.

bu düzen değişmedikçe fakir edebiyatı da gitmez.

ki zaten futbol siyasete bu şekilde bulanmışken çok zor mantıklı işlerin olması.

o yüzden bizim bütçeleri tartışmamız saçma. bi bok olmaz bunlara. çenemizi yormaya değmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Liselilerin yönetimden defedilmesi için lisesizlerin oy kullanabilmesi lazım. Lisesizlerin Galatasaray'a üye olması çooooooo........oooook zor.

MADDE 7: Kulübe üye olabilmek için adayın Türk Medeni Kanunu ve Dernekler Kanunu'na göre üye olma hakkına sahip bulunması; yurt içinde rakip sayılabilecek bir başka spor kulübünde üye, lisanslı sporcu ya da görevli olmaması; Sicil Kurulu tarafından üyeliğe alınmasının önerilmesi; Yönetim Kurulunca kabul kararının alınması zorunludur.
Ayrıca, üye olmak için başvuruda bulunan kişilerin aşağıda belirtilen gruplardan birine dahil olmaları da zorunludur.

A Grubu - Galatasaray Lisesi'nde en az iki yıl okumuş olanlar.
B Grubu- Kulüp Başkanının önerisi ile takvim yılı başına en fazla 15 (on beş) kişi, başka bir kayıt aranmaksızın üye olabilir.
C Grubu- En az 5 (beş) yıl süre ile amatör veya profesyonel olarak Kulüp adına yarışmalara katılmış, spor yaşamını Kulüpte tamamlamış, bu hususu Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü veya ilgili federasyondan alınan yazılı belge ile kanıtlamış ve spor yaşamını tamamladıktan sonra 5 (beş) yıl içinde üyeliğe başvuran sporcular. (Kulüp menfaatleri doğrultusunda transferi gerçekleşen sporcular Yönetim Kurulu kararı ile spor yaşamını Kulüpte tamamlamış olma koşulundan muaf tutulabilirler)
D Grubu- En az 5 (beş) yıllık üyelerin çocukları ve eşleri.
E Grubu- Yukarıdaki grupların dışında kalanlar.

E Grubu'ndan üye başvursan da kabul etmiyor hipneler :D

Şu anda inanıyorum ki Sosti bile Galatasaray yönetiminin basiretsizliğinin farkındadır.
Edit: Bilemedim ya.
Destek dediğimiz asla ve asla yönetime destek değil. Yok hani ciddi söylüyorum Dursun'a iyi ya da eh diyen bir tane bile taraftar görmedim. 1 tane bile. Bu sene şampiyon olsak da, Beşiktaş'a 10 Fenerbahçe'ye 12 gol atsak da bu değişmeyecek. (Ben de biliyorum rakamların abartı olduğunu :)

Sorun şu. Galatasaray'daki taraftar gruplarının kapıda yatması ile olmuyor maalesef. Adamlar dingonun ahırı gibi yönetiyorlar koca kulübü ve kovamıyorsun. Abartılı gelebilir ama şu an Cummurbaşkanımızı koltuğundan kaldırmak, liselileri koltuklarından kaldırmaktan daha kolay. Çünkü bir anda bir aydınlanma yaşansa referandumda %99.9 hayır verilse, vekiller yüce divana falan götürseler kaldırırsın kendisini. Ama bizim liselileri koltuğundan kaldırmak için üye olmamız lazım.

Olamıyoruz.. Oldurtmuyorlar. Olmasının tek yolu Galatasaray'dan yeni mezun olan Galatasaray Liseliler'in "Bu böyle olmaz demeleri" Ki bi düşün. Türkiye'de böyle bir şey yapılır mı :D

(Ah ulan anne... Bok vardı Galatasaray'a göndermedin beni lisede. Şimdi kulübe üyeydim. Hayatımı da kurtarmıştım.)

bir kaç tane üye genç var bunu savunan yanılmıyorsam ama sen ne anlarsın lan bebe diyerek onları da dışlıyorlar :D
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.skysports.com/football/news/11668/10749170/chelsea-want-celtics-moussa-dembele-sky-sources

"Chelsea are interested in signing Celtic striker Moussa Dembele - but it may cost them £40m to secure the player.

Sky sources understand Celtic are extremely reluctant to sell before Tuesday's transfer deadline and would not consider a bid below £40m.

Dembele's progress has been monitored closely by the Blues going back to his time at Fulham, when he was also of interest to Tottenham and almost signed for Spurs in January 2016.

Moussa Dembele left Fulham at the end of his contract for just £500,000

Celtic paid a nominal £500,000 development fee to sign Dembele after his contract at Craven Cottage expired last summer.

Dembele has scored 20 goals in 38 appearances in all competitions this season.

Chelsea have been discussing bringing in a new striker this month and have been reportedly interested in Swansea forward Fernando Llorente."

Şurda bir yerlerde birisi vardı. Genç adam gelecek de pişecek de diyen. Dembele gelmesin diyen. Bize tecrübeli forvet lazım diyen....
HANGINIZDI O???

Galatasaray için medyada çıkan oyuncu isimlerinden ben seçmece almaca yapsaydım.... Aaa ama tüm dünyayı araştıran Nazifoğlu bize en ideal forvetin 4m lik Eren olduğunu söylemişti dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Ya bir allahın kulu bizim takıma Odion Ighalo'yu alsa ya. Olmuyor mu öyle? Olsa ya?

Watford'un internet sitesindeki açıklamada, Changchun Yatai ile yapılan görüşmelerin ardından Ighalo'nun transferine onay verildiği ve Nijeryalı futbolcunun 3 sezon boyunca Çin temsilcisinde forma giyeceği belirtildi.

İngiliz basınında yer alan haberlere göre Changchun Yatai, 27 yaşındaki oyuncu için Watford'a 20 milyon sterlin (Yaklaşık 95 milyon lira) bonservis bedeli verecek.

Watford'da çıktığı 100 maçta 40 kez ağları sarsan Nijeryalı futbolcu, takımının 2014-2015 sezonunda Premier Lig'e çıkmasında golleriyle önemli rolü üstlenmişti. Ighalo, Nijerya Milli Takımı'nda ise 10 maçta 3 gole imza attı.

BÖHÜÜÜÜÜÜÜÜ!!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...