Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FENERBAHÇE 2016-2017 Genel Tartışma - 1

Liebe

Öne çıkan mesajlar

abi arkadaşın çok yakın bir arkadaşı yönetici çocuğu. o işte babasından öğrendiklerini paslıyor ben de böyle paylaşmaya değer olanları yazıyorum arada asdfsdf bjk kaynağımı vs. de geçen bjk topiğinde yazmıştım aslında lel

birkaç tane haber var da onları yazasım gelmiyor. sonra olmayınca büyük laf oluyor. böyle çevresi olup, haber alıp da twitterda yazıp sonra yazmayı bırakanları anladım son 7-8 aydır yükmüş resmen SADASDASD

bazı şeylerin gerçekleşme ihtimali o kadar fazla değişkene bağlı ki cidden temkinli olmak gerekiyormuş. eleman bize mesela ziyech bitirmek üzereyiz birkaç şey kaldı demişti. eleman terör yüzünden tatava yapıyormuş işte hava alanı bombalaması + darbe olunca gg oldu diyor şimdi de falan gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

darkrider bjk konusunda çok ah aldı, kimler kimler geliyordu güya. utancından topiğe yazamıyor artık fb'ye sarmış sdfds

kimin ahını aldım la sadfsd BJK topiğinde kesin olarak dediğim her şey oldu. Hatta GG'nin sözleşme detaylarını 1.5 ay önceden yazdım la.

yazıyorum oraya da ama oradaki kaynaklarım çok güvenilir değil. kulübün en dip çalışanlarından biri tanıdık o da birilerine soruyor, o sorduğu da birilerine soruyor şeklinde bir zincir olduğundan genelde pek kesin şeyler gelmiyor. kesin değilde twitter duyumcularından bir tık daha iyi bilgi oluyor diyeyim sdfsdfsda

asıl bir abimiz var kapalı grubumuzda da o elemanda pek bir şey paylaşmaz. altınsay'ın kankalarından biri kulüpte de bayağı arkası var kongre üyesi falan da işte pek konuşmaz. GG'yi de ondan duymuştuk taa mayıs ayında sözleşme detaylarına kadar :(
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Ragnar Klavan'ı almışız. Yani içeriden geldi bu bilgi de bitmek üzereymiş. 2.5 milyon euro bonservis ödeyecekmişiz, 1 milyonda yıllık.

Sol stoper, bayağı istikrarlı bir adam. Beck'in stoper versiyonu diyebilirim en basit tabiriyle her şekilde güven verir. İleriye taşımaz ama oynadığı sürecede pişman etmez.

Benim hoşuma gitti bu iş şahsen. Haberi veren arkadaşa güvenim de bayağı var o yüzden HG diyebiliriz.

başka aratma bana sdfds
Sosyal ağlarda paylaş

He Umar Aminu var bir de Mayıs sonuydu yanılmıyorsam Konya maçından önceydi işte bitti, büyük olasılıkla ilk transferimiz olacak demiştim.

Bu ikisi de kulübü, oyuncu ve menajeri üçgeninde biten işlerdi ve rahatlıkla yazmıştım ki ikisini de Mayıs sonunda yazmıştım yanılmıyorsam, Klavan Haziran başı olabilir de zaten Reds'e gidince onu uplayan da bendim yine.

Büyük olasılıkla ikisinden de FFP'den bize verilen kotanın beklenmeyen derecede düşük olmasından dolayı vazgeçtik. İkisine totalde 5-6 milyon euro civarında ödeme yapmamız gerekecekti çünkü. Bütçe lig gelirleri kalem olarak kesinleştikten sonra hesapladığından dolayı son anda vazgeçilen transferler üzerinden böyle yorum yapmak saçma. hani bir de sanki isim satmışız, imkansız transferden bahsetmişiz de olmamış da kolpacı olmuşuz. Bahsettiğimiz adamlar umar aminu ve klavan lan sdfsdfsda

Böyle postlar uplanacaksa da medyaya düşmeden önce GG>BJK haberini yapıp, sözleşmedeki miktarlara kadar yazmıştım onu da uplayın bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...