Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FENERBAHÇE 2016-2017 Genel Tartışma - 1

Liebe

Öne çıkan mesajlar

said:
Valbuena: "Basında çıkan haberlerin hepsi saçma. Ben Lyon'da kalacağım ve burada mutluyum." (Canal Plus)

Darbenin Türk futbol ekonomisine en büyük katkısı bu oldu asdfsd

FB ile opsiyonsuz kiralık anlaşılmıştı, oyuncuda ok demişti. Kiralama bedeli de Lyon ile yapılacak hazırlık maçının gelirleri karşılığında ödenecekti. Darbe olunca maçta iptal oldu kendisi de gelmekten vazgeçti.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi takımın sadece tek bi taktiği olmaz ki abi, Lig için eyvallah ikisi fazla defansif ama geçen sene Uefa da ki oyun gayet doğru oyundu. 2-1 rövanşında deplasmana gidiyor takım tabi ki denge defansif olacak. Ama ben bu maçta Topal oynatmaz diyorum, sakatlıktan geldi 15 gün oldu, Ozan varken orada o riski almaz.
Ayrıca Monaco'yu geçersek 3 mio geliyor direk kasaya.

kısacası Lig ve Avrupa oyunlarına farklı bakmak lazım, Lig de uçurtma bile olsan Avrupa'da çimleri yoldururlar. TSL de doğru koşmayı, pozisyon almayı bilmeyen, kondisyonu yetersiz maçı 9-10 km ile tamamlayan yeteneksiz adamlara karşı 33 yaşındaki adamla orta sahayı tek başına tutup, +1 pasör adamla oynarsın. ŞL'de ve Çeyrek Finallerden sonra UEFA da adamın içinden geçerler.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:
FB ile opsiyonsuz kiralık anlaşılmıştı, oyuncuda ok demişti. Kiralama bedeli de Lyon ile yapılacak hazırlık maçının gelirleri karşılığında ödenecekti. Darbe olunca maçta iptal oldu kendisi de gelmekten vazgeçti.
oha gercekse fenerbahce tarihinde yapilmis en iyi deal olurmus. iyi olmus darbe olmasi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...