Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FENERBAHÇE 2016-2017 Genel Tartışma - 1

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Stingray hemen senin postunun altına yazmış, baktım şimdi, Aykutla ilgili bir şey söylememişsin, ben karıştırmışım altalta olunca, haklısın, özür dilerim. Geri kalan konuyla ilgili yine de haksızsın ve onca laftan sonra Fenerbahçe yenilince buraya gelip yazman basit şekilde "laf koydu adam bu kadar üstüne gidilmez, Futbol bölümü başlıklarında hep oluyor bu" gibi bir konu değil. Fikrim değişmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

enrique said:

Düşük profilli, yüksek vasıflıbaşkan adayı ahahhah

abi şunları video olarak koysanız. maviyi görmedim youtube aratıp buldum ne konuşuyo bunlar diye.

https://www.youtube.com/watch?v=U2dFqTgqDng

yalnız haberde demirören'in anında girmesi ve ebesinin örekesi diyen turgay şeren stresiyle konuşması sonuna kadar, ali koç'un bozulmuş surat ifadesi, ntv'nin zoomlaması ve ali koç'u kadrajdan çıkarması falan efsane bir 2 dakika şu.

geçmiş olsun, aziz istediği kadar başta demek ki..
Sosyal ağlarda paylaş

Gün gelecek tribünlerde 1000 kişi kalacak. Facebook'taki kurumsal sayfaya bile paylaşılanlara 1 saatte 3 4k beğeni geliyor anca, 10 milyonluk sayfa, maç günleri gol paylaşımları 10k yı zor geçiyor. İyice düşürdü milleti, kimse bundan 4 5 sene önceki gibi takip etmiyor takımı. Takılsın kendi başına.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam aziz yildirim kotu yonetiyor eyvallah da aziz spor degil takimin adi 100 kusur yillik fenerbahce

Stada giden aziz icin, sosyal medyada paylasim begenen aziz yildirim icin beğenmiyor ki.

Suan fener bu puanla bu futbolu oynasa baskan sene basindan beri ali koc olsa sadece ali koc icin 12 puan gerideki fenerin tribunleri dolcak mi ? Bu kadar geride kalmis fenerbahce'nin yaptığı gol payalsimlari rekor mu kiracak baskan aziz yildirim olmasa.

Farklı olmaz emin ol, olay kültür meselesi.

Olay tamamen turk insaninin spor degil skor sevmesi.
Sosyal ağlarda paylaş

3 büyüklerin taraftarı her zaman şampiyonluk istiyor ama takımına olan sevgisi aile boyu bir konu. Bugün İstanbul'daki insanlar maça gitmese bile farklı şehirlerden insanlar rağbet gösterir o stad yeniliyor da olsa dolardı. Ali Koç gelse bir ruh getirir, silkinir takım. Yeniliyor bile olsa destek görür. Fenerium'da mal kalmadığı için klima alan adam vardı kaç sene evvel, şampiyonluk olmadığı zamanlarda da destek olur hep. Ama aziz bir çok taraftarı küstürdü. Eskiden sadece GFB ile sorunları vardı, insanlar kişisel davranışlarını da sevmiyor artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tabi aziz ile olay baska boyuta geldi. Iptal edilen kombineler, kavgalar falan filan.

Ama simdi Aziz yildirim ile CL maclari mi
Ali koc ile EL maçları mi daha cok dolar, fenerium daha cok ürünü hangi macta satar ?

Bir yerden sonra artik baskani unutursun arma, takim vardir senin için. Suan fener 10 puan onde şampiyonluga yuruse kimsenin umrunda olmazdi aziz falan 40k olurdu her mac tribunde
Sosyal ağlarda paylaş

Başkan unutulmuyor malesef.

Sırf Aziz yüzünden kombine iptal eden, forma almayan onlarca fenerbahçeli var. Sırf benim çevremde böyle 15 adam var ki toplasan 25 adam vardır kombineli, düzenli forma alan.

Ali Koç başkan olursa ilk fırlayacak şey kombine ve fenerium satışları.
Sosyal ağlarda paylaş

Ali Koç yerine başkası da gelse bir silkinme yaşanır abi. Aziz herkesi bezdirdi. Değil 10, 20 puan fark da olsa yeter ulan konuşma artık diyor insanlar. Tayyipe laf ederken takımın başındaki adamın 20 senedir gitmiyor olması da ayrı konu... Her yer sultan doldu be...
Sosyal ağlarda paylaş

burada sürekli aziz maskesi vs diye konuşuluyor, stat boş kalınca da iyi gün taraftarı diye yaftalanıyoruz, bu adamın karşısında taraftarın yapabileceği tek şey stadı boş bırakmak ve fenerium ürünlerini almamak. şu an en doğrusu yapılıyor, stat boş ve takip etmiyorum ama hem ben hem de tanıdığım bir sürü insanın protestosundan dolayı fenerium ürünlerine karşı bir eylem var, bizler gibi sıradan taraftar bundan daha fazlasını da yapamaz zaten artık dişimizi sıkıp bu adamın gitmesini beklemekten başka çaremiz yok.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

burada sürekli aziz maskesi vs diye konuşuluyor, stat boş kalınca da iyi gün taraftarı diye yaftalanıyoruz, bu adamın karşısında taraftarın yapabileceği tek şey stadı boş bırakmak ve fenerium ürünlerini almamak. şu an en doğrusu yapılıyor, stat boş ve takip etmiyorum ama hem ben hem de tanıdığım bir sürü insanın protestosundan dolayı fenerium ürünlerine karşı bir eylem var, bizler gibi sıradan taraftar bundan daha fazlasını da yapamaz zaten artık dişimizi sıkıp bu adamın gitmesini beklemekten başka çaremiz yok.

aynen budur yani, sonuçta kongre olduğu zaman tarafatar gidip oy kullamıyor, bizim tepki olarak yapabileceğimiz bu kadar, daha ne yapabilir?

Taraftar her zaman destekler lafı bence cok anlamsız hal böyleyken. 2 hafta evvel " yönetim istifa diyenin anasını s.." diyen bir adamın olduğu stada niye gitsin ki? Adamı ifşa etmediler " yapan terbiyesiz bu, kombinesini iptal ettik, savcılığa şikayet ettik" mi denildi? Takım başarısız diye taraftar desteklemiyor değil yani olay.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...