Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FENERBAHÇE 2016-2017 Genel Tartışma - 1

Liebe

Öne çıkan mesajlar

bizim taraftar sikenin arkasinda durmadi yalniz, mahkeme kapilarinda aziz de aziz diye aglamadi. fener alayinda aziz bayragi acip sike yapan yargilanirken sanki ulke elden gidiyormuscasina haykirmadi.

yani yine baslamayalim ayni muhabbete de, ak gotle kara gotu karistiran bi kitlenin hakettigi yonetim bicimi aziz yildirimdir tayyip erdogandir.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Tyrion said:

3 temmuzda ki duruş; Fenerbahçe'ye destek duruşuydu, başkan olayı yanlış anladı sanki onun şahsını ve yönetimini destekliyoruz diye düşündü.

hmmm

http://cdn.ntvspor.net//C/I//169/azizyildirim3_4T62B.jpg?&w=940&mode=carve

http://www.futbolingo.com/img/2011/08/09/aziz_yildirim_maskesi.jpg

https://erkekberberi.files.wordpress.com/2011/07/584482214.jpg

tyrioncuğum buna ne diyosun?
Sosyal ağlarda paylaş

Çocuk musun ? aklın mı yetmiyor anlamadım ki, ne var o fotograflarda? Başkanı şike yüzünden tutuklu olan takımın taraftarının desteklemesi. "Boşver feneri Aziz, sen çık yeter ki" falan mı denildi? Taraftar tarafından desteklenmesinin sebebi ne? 1 oy farkla Vefa Küçü kazansaydı ve şikeden tutuklansaydı Vefa Küçük maskeleri takılırdı ? tam olarak anlamadığın nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben taraftarı çok eleştirmiyorum ya; konu futbol ise en aklı başında kaliteli adam bile bir güruhun gazına kapılıp felaket taraf tutuyor. 3 Temmuz'un sivil direniş kısmı iyiydi, bazı kimselere güzel mesaj verdi ve burada da kalmalıydı; ama iş buradan çıkıp da Aziz'in gazı alan kitleyi Fenerbahçe'yi aşıp kendi menfaatlerine göre yönlendirmesi, tribünleri ele geçirmesi kredisini bitirdi.

Ama net konuşmak gerekirse; 3 Temmuz'un ardından takımına bu denli sahip çıkan çıkmaz. Galatasaray'ın 30'lar kuşağı zaten başarı delisi, direkt dağılırdık, BJK'nin kafa yapısı bambaşka. Keşke gerektiği gibi küme düşseydi Fener de daha güçlü gelseydi Aziz'den de kurtulup
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Ben taraftarı çok eleştirmiyorum ya; konu futbol ise en aklı başında kaliteli adam bile bir güruhun gazına kapılıp felaket taraf tutuyor. 3 Temmuz'un sivil direniş kısmı iyiydi, bazı kimselere güzel mesaj verdi ve burada da kalmalıydı; ama iş buradan çıkıp da Aziz'in gazı alan kitleyi Fenerbahçe'yi aşıp kendi menfaatlerine göre yönlendirmesi, tribünleri ele geçirmesi kredisini bitirdi.

Bu kadar basit işte abi, anlatmak istediğim buydu eyw.
Sosyal ağlarda paylaş

Tyrion said:

Esh said:

ara ara daha cikar

Biz yapmadık dedik destekledik, siz yaptığınıza kanaat getirmişsiniz ki desteklememişsiniz. Neyse şike davası sonuca bağlansında sizde kupanızı geri alırsınız.

Adam uste destek pankartı koyuyor 2 post alta demekki sikeye inandiniz destek olmadiniz diyor.. 40 yillik tinerciyim boyle kafa görmedim..

Kupa da müzede 50 kere söylendi o olay. Isterseniz verelim muhabbeti olmus ama muzeden cikmamis kupa oyle aciklamisti başkan
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Sikenin arkasinda duran koca yurekli taraftar

Linklediğim resimler üstteki yorumu içindi.

Esh said:

bizim taraftar sikenin arkasinda durmadi yalniz, mahkeme kapilarinda aziz de aziz diye aglamadi.

bu yorumu için de;

Tyrion said:

Biz yapmadık dedik destekledik, siz yaptığınıza kanaat getirmişsiniz ki desteklememişsiniz. Neyse şike davası sonuca bağlansında sizde kupanızı geri alırsınız.

dedim.

Kupa müzede mi değil mi belli değil, müzede bile olsa sergilenmiyor. Ahmet Nur Çebi şike kumpas davaları sonuçlarnırsa kupamızı geri isteyeceğiz/ sergileyeceğiz demiş.Avrupa'ya gidemediğimiz için maddi zararımızı tazmin için dava açıcaz demiş. Linkleri aratırsan bulursun.

Yani dediğin gibi sizdeyse bile, sergileyemiyorsun. He FB nin kupasını soruyorsan kapı gibi müzesinde "sergileniyor" gidip bakabilirsin.

Şu tantanayı GS,TS yada hangi takımlı olduğunu bilmediğim biri başlatsaydı umrumda bile olmazdı, ama aynı suçtan sabıkalı olupta millete bok atmayın edep biraz yani. işinize gelince kumpas kuruldu kupamız müzede, Fb gelince "emenikenin para sayma görüntüsü". Tineri azaltmalısın.
Sosyal ağlarda paylaş

ben yapilan seyin cezasi neyse ceksin her takim dedim zaten. usulsuz transfer mi, bas x sene transfer yasagini. match fixing mi, dusur 3. lige. juventusundan milanina kadar herkesin irzina gectiler italyada. kimse de "aa ama juventusa bu yapilir mi" demedi. dedilerse de gozunun yaslarina bakilmadi. elin siktiriboktan italyasindan bahsediyoruz hukukun turkiyeden 1 tik daha hallice oldugu italyadan.

ama sen ve senin gibi fenerli kardeslerin gotunuze gore yarak aradiginiz icin "yok besiktas da ayni suctan zarar gordu de efendim fenersiz lig olurmuymus fener tek basina mi sike yapmis bilmemne"

sktirin pustlar. bak yine sinirlendim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bak cok basitçe 2 takim taraftarının olaya farkli bakışını açıklayayım sana.

Beşiktaş taraftari bir açıklaması vardır diye bekledi, sikeye inanmadı ama kapılarda da yatmadı.
Yıllarca mağdur olan taraftık zaten temizlerse cikip gelirler, yok bir bok yedilerse kapinin önünden geçemezler görüşünde oldu ınsanlar.

Fenerlilerde ise aha bizimkiler yakalandı paniği vardi. Yıllarca itham edilen bir takimdi fenerbahçe simdi ise kanıtlar gözaltılar havada uçuşuyordu.
Kumpas mumpas diye sokaga döküldüler caglayanda silivride sabahlamalar bundan oldu hep.

Ayni suc dedigin dosyada Beşiktaş yöneticisi ve hocasi transfer pazarlığı yapıyor oyuncuyla ve "bak macla alakasi yok haa" seklinde uyarıyor. Sonuc ? O adam 1 gol 1 asist yapıyor.

Fenerde ise sike paralari hoca fetvalari, tarlalar marlalar havada ucuşuyor.

Su ıkisine ayni demek icin zır cahil olmak gerek.
Isin kumpas tarafı sahte kanit degil, gercek kanitlarin toplanma yontemi.

Akp cemaat savasi olmasa aziz hala icerde fener 3. Ligden yeni dönmüş haldeydi.

Deal with it
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

ben yapilan seyin cezasi neyse ceksin her takim dedim zaten. usulsuz transfer mi, bas x sene transfer yasagini. match fixing mi, dusur 3. lige. juventusundan milanina kadar herkesin irzina gectiler italyada. kimse de "aa ama juventusa bu yapilir mi" demedi. dedilerse de gozunun yaslarina bakilmadi. elin siktiriboktan italyasindan bahsediyoruz hukukun turkiyeden 1 tik daha hallice oldugu italyadan.

ama sen ve senin gibi fenerli kardeslerin gotunuze gore yarak aradiginiz icin "yok besiktas da ayni suctan zarar gordu de efendim fenersiz lig olurmuymus fener tek basina mi sike yapmis bilmemne"

sktirin pustlar. bak yine sinirlendim.

Terbiyesiz, tartışma yapamıyorsan kapat siteyi görme ya da engelle geç. Sinirlendin diye küfür etmen mı lazım? Ben ve benim gibi şike yapmadığını savunan Fenerli taraftarın hakettiği senin gözünde belli, şimdi sen akıllı uslu efendi BJK taraftarısın dimi? Benim gibi düşünen eşim kardeşim daha bir sürü insan var? Onlara da mı küfür ediyorsun? Yazılar olsun sana ahlaksız terbiyesiz herif.
Sosyal ağlarda paylaş

valla biz gote got diyoruz kardes, bitti o yumusak liberal gecistirme donemi.

ayrica dunya duz diyene de ayni kufuru ediyorum sikinti yok. Karin cocugun arkadasin ona da inaniyosa ettigim kufurden kendilerine pay cikarip seve seve kullanabilirler. telif hakki talep etmiyorum.

sike yapip ustune inkar edip bir de kufur yiyince "oooo". amk bitmedi su fenerli ve akplinin magdur edebiyati.
Sosyal ağlarda paylaş

Yazık ya, şu forumda böyle edepsiz başka bir adam yoktur herhalde, " senin gibi düşünen eşin, çocuğun arkadaşın varsa aynı küfürler ona da ediyorum" diyebiliyorsun, forumdan ilişiğini kesilmesi için daha ne yapman gerekiyor acaba? Şikayet ettim bakalım moderasyon ne diyecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...