Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FENERBAHÇE 2016-2017 Genel Tartışma - 1

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Bugün okuldan bir arkadaşla discordtan konuşuyoruz. Kendisi ve eşi akustik üzerine bir firmada mühendis olarak çalışıyolar. Futbolla zerrre alakası yok. Yarınki fener akhisar maçına VIP gideceklermiş, sabahtan sahaya inceklermiş falan hava atıyo. Stadın akustiğinden yönetim memnun değilmiş, bunların firmayla anlaşmışlar.

"Oğlum fener maçlarına kimse gitmiyo ki ne akustiği" dedim. "Nası ya" dedi. Fenerin maçlarını 3-5k seyirciye oynadığından haberleri yok. Bana inanmadı googledan falan kontrol etti. Son maçı 2.5k izlemiş. En son eşiyle "Yarın biz ne bok yicez lan" diye konuştuklarını duyduk. Öldük gülmekten.

Maça gidin olm. Yarın gidin bi daha gitmezsiniz :D
Sosyal ağlarda paylaş

Abi maç sırasında arkadaşın yorumu aynen yazıyorum:

"Sağ baştan saymaya başlasam devre arasına kadar herkesi saymış olurum. Dolu stad testlerinin hiç birini yapamadık. Ne bok yicez bilmiyoz"

Geçen sene kombinesi olan bu sene yeniletmeyen bir arkadaş "Azize sövüyolar mı?" diye sordu.

"Ne diyon olum sen. Karşı tribünden biri küfretse sesi aynen bu tarafa gelir. Kimse sövemez bu stadta"
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

Fener'in başarılı olmasını istiyorsan Aziz baştan gidene kadar bu takımı desteklemeyeceksin, bu kadar basit. Basketbol, voleybol dahil. Stad, her salon boş olacak. Kombine almayacaksın. Decoder almayacaksın. El mahkum gidecek.

decoder almayınca aziz gitmiyo yalnız, bilakis palabıyık gibi hakemlerle maç kazandırılıp dekoder sattırılıyo.

enrique said:

gerçek fenerbahçeliler statta hala takımını destekliyor. 40k iyi gün taraftarı olacağına 7k adam gibi taraftar olsun yeter bence.

protesto edilecekse gidip yönetim istifa diye bağırılabilr, gerçi o zaman da dayak yeme şansın var.
Sosyal ağlarda paylaş

Olaya Fenerbahçe'nin duygusallağından bakıldığı sürece Aziz gitmez. Gerçek Fenerbahçeliler takımını her zaman destekler, ama Aziz'den kurtulmanın tek yolu taraftar baskısı. Yoksa yönetime kaydettiği adamlarla sittin sene gitmez. Gerçek Fenerbahçeli geyiğine girmemek lazım artık.
Sosyal ağlarda paylaş

aziz'in gitmesinin duygusallıkla felan alakası yok ki. türkiye'de vakıflar, dernekler vs. aynı hükümet kafasında tek adamlıkla işletiliyor. başkan delegeleri seçiyor, delegeler daha sonra başkanı seçiyor. bu sarmalda başkan'ın gitme ihtimali yok gitse bile işaret edeceği minion'ı seçilecektir bir espirisi yok yani olayın.

ancak bjk gibi biri batıracak kulübü başkan kaçacak, fareler gemiyi terk edecek kulüpten nemalanabilen kişi kalmayacak. o ortamda çıkan başkan adayı bir şey yapmak isteyen bir adam olacaktır o da düzgün çıkarsa düzgün yönetilme ihtimali var kulübün. bjk'nin şansı fikret orman gibi genç ve vizyoner bir adamın çıkması oldu. aziz'in gitmesi isteniyorsa kulübü batışa göndermek gerek bu da maça gitmemek, forma almamak vb. eylemler. tabi bu arada takım düşüşe geçiyor iki ucu boklu değnek yani.
Sosyal ağlarda paylaş

büyük takımlarda öyle mucizelere gerek yok, aziz gitsin bu saatten sonra fenerbahçe bir şekilde yalpalansa da düzlüğe çıkar. şu an fenerbahçe tarihinin en kötü geçirdiği sezonlardan bile az taraftar desteği var, azizin gitmesini beklemekten başka çare yok. artık insanlar kotası gidecek diye kaçak yayından fener maçları izlemiyor.(maçlarda ofsayt, taç kovalamayan kekolar hariç.)
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe taraftarı 3 Temmuz'dan sonra kadın-erkek-çocuk demeden o stadı tıklım tıklım doldurdu ve Aziz'in haklı ya da haksız arkasında durdu. Sırf o sezon bile bir taraftarlık dersidir. O yüzden o Digitürk'ü iptal etmiş bu maça gelmemiş, olmaz böyle taraftar denmemeli.

Ligin ilk yarısında Galatasaray ve Fenerbahçe havlu atmadan önce ve görece iyi top oynarlarken bile %50 zor doluyordu stadları. İki taraf da tünelin ucunu bombok görüyor. Fener'in yine Aziz sonrası buhranını atacak sağlam Fenerbahçeli bir lobisi var, Galatasaray'da o da yok herkesi soğuttu fosil liseliler.
Sosyal ağlarda paylaş

3 temmuzda ki duruş; Fenerbahçe'ye destek duruşuydu, başkan olayı yanlış anladı sanki onun şahsını ve yönetimini destekliyoruz diye düşündü.Hep destek tam destek diye düşünüp gık edeni afaroz etti. Kaldı ki bu afarozu 3temmuz dan önce de yaptı. adamın eski çalıştığı insaları karalama gibi bir huyu var arkadaş. başarılı / başarısız TD lerin tamamı, eski futbolcular, kendi yönetimi, gazeteciler saymakla bitmez.
Mayıs ayında "50m harcasaydım şamp. olurduk ama FB'nin geleceğini düşündüğüm için yapmadım" diyen adam, 2 ay sonra 50m euro harcayınca güvenilir olmuyor haliyle. Tribüne gidip istifa diye bağıran ya küfür,dayak ve tehdit yiyorken. En mantıklı protesto maça gitmemek? nedir bu hep destek tam destek anlamadım? tam destek diyen adamlar aziz yıldırımla bi gelecek hayal edebiliyorlar mı? cidden merak ediyorum ben. "Başkan akıllandı abi, seney bak gör" falan mı nasıl bi umut yada hayal kuruyorlar?
Sosyal ağlarda paylaş

Tyrion said:

3 temmuzda ki duruş; Fenerbahçe'ye destek duruşuydu, başkan olayı yanlış anladı sanki onun şahsını ve yönetimini destekliyoruz diye düşündü.

hmmm

http://cdn.ntvspor.net//C/I//169/azizyildirim3_4T62B.jpg?&w=940&mode=carve

http://www.futbolingo.com/img/2011/08/09/aziz_yildirim_maskesi.jpg

https://erkekberberi.files.wordpress.com/2011/07/584482214.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...