Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 1 (Bir)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

evet ya 30+ maç yaptım sadece 1 kez revive edildim. medic ölmüş kaldıranı yok.

bir de engelleri aşma konusunda baya problemi var oyunun. salak gibi 3-5 kez denemek gerekiyor bazen belden aşağı engellerde bile. savaş ortasında arkadan kurşun yerken çıldırtıyor. şu aşağıdaki gibi yüksek yerlerde değil ha, bildiğin kaldırımdan hallice yerleri bile çıkamıyoruz bazen.
http://i.imgur.com/6LdX1dY.gifv

artillery truck op baya, ne zaman alsam bi yandan kıçımı kaşıyarak 1. oluyorum çok rahat. tek başına bayrak toplayarak geziyosun sırayla. çok hızlı tamir oluyor, machine gun var ve top atışıyla bina yıkabiliyor lol. top atışına geçince araç kullanamıyosun bi onu engellemişler canıms.
Sosyal ağlarda paylaş

sniper alıyorum şöyle sote bi yerde yatalık bakalım diye. binanın üstüne çıkmak için merdiveni tırmanıyorum ama o da ne merdiven bittiği gibi karakter ayakta. ulan savaşın ortasında kim yüksek bi alana çıktığı gibi ayakta dikilir...

hiç beğenmedim movement'ı oyundaki
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

evet ya 30+ maç yaptım sadece 1 kez revive edildim. medic ölmüş kaldıranı yok.

bir de engelleri aşma konusunda baya problemi var oyunun. salak gibi 3-5 kez denemek gerekiyor bazen belden aşağı engellerde bile. savaş ortasında arkadan kurşun yerken çıldırtıyor. şu aşağıdaki gibi yüksek yerlerde değil ha, bildiğin kaldırımdan hallice yerleri bile çıkamıyoruz bazen.
http://i.imgur.com/6LdX1dY.gifv

artillery truck op baya, ne zaman alsam bi yandan kıçımı kaşıyarak 1. oluyorum çok rahat. tek başına bayrak toplayarak geziyosun sırayla. çok hızlı tamir oluyor, machine gun var ve top atışıyla bina yıkabiliyor lol. top atışına geçince araç kullanamıyosun bi onu engellemişler canıms.

Medic request yapmadan canlandırılabiliyor mu ? ben medic oynarken bikaç denedim beceremedim muhtemelen yanlış bişey yapıyorum ?

engelleri aşma konusu ve artillery truck bence düzeltirler. repair çok hızlı oluyor. D veya G gibi açık alanda takılıyorum 30 a 0 şekilde 1 inciyim genelde. 20 20 çok hızlı repair. anca 5-6 piyade + başka tank girişince dağılıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

yaaani.

eğlenceli pek tabi, özellikle de Türk bayrağı görmek ve Türk askeri olarak oynamak insanı "vatan, millet, Sakarya" moduna sokuyor.

bf 3 betasındaki çoğu bug ve glitch mevcut. tam olarak seçemesem de, reed richards gibi oranın buranın uzaması gene var mesela.

grafikler falan sağlam olmuş. 770 ile high'da akıcı bir şekilde oynuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hep oynadım ya. sunucular gittiğinde 15-20 kere connect diyince bağlanıyodu.

işin kötüsü ben de sanki sıkıldım gibi. çok üzülüyorum ya bi bf3 etkisi yaratamadığına. Elde mükemmel teknoloji var, taş gibi motor var. konsol bebesi sevindiricem diye offff of. mis gibi olabilecek oyun ne hallerde.
Sosyal ağlarda paylaş

girememe sorunum olmadı hiç. ps4'te de denedim. ps4'e alırım muhtemelen malum eskiden pc'de 32v32 iken konsolda 12v12 16v16 falan oynayabiliyordun abuk subuk.

zoom ve fire'ı l1 r1'e alamamak gerçektne saçma olmuş. umarım oyun çıkınca düzelir. l2 r2'ye alışık değilim elim gitmiyor sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Elde mükemmel teknoloji var, taş gibi motor var. konsol bebesi sevindiricem diye offff of. mis gibi olabilecek oyun ne hallerde.

Red said:

ps4'e alırım muhtemelen malum eskiden pc'de 32v32 iken konsolda 12v12 16v16 falan oynayabiliyordun abuk subuk.

zoom ve fire'ı l1 r1'e alamamak gerçektne saçma olmuş. umarım oyun çıkınca düzelir. l2 r2'ye alışık değilim elim gitmiyor sdfs.

asduhfahodıshıuahsdfhıoashdıofhaıo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...