Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 1 (Bir)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

yoo taraflardan bırı o olcak işte
AS AS AS BAYRAKLARI AS

Karda savasıcaz mesela kafkas cephesınde, donarak olmedıgın alternatıf bı kasfkas cephesi düşün misal
Osmanlı vs rus olucak bu

sonra osmanlı vs eng olan çöl savaşları var
balkanlarda savaş var

üfff valla baya güzel oyun olacak bu . HYPE TRAIN

Özellikle çanakkale gibi kıyı vs deniz olanlar baya eğlenceli olacak gibi.
Uçaklar patates diye biliyorum o dönemde, yani en azından osmanlıda yok uçak falan anca gözcü mözcü var. Ha oyunda eklerler belki ratatatat diye tararız.
Bol bol top, artilleri ve makinalı ateşi olacak. Hatta makinalı en op şey olmalı oyunda, bakalım siper savaşına zorlayacaklarmı
Helinin olmaması kötü tabi

Gemi savaşları baya güzel olacak,
http://www.ataturkhakkinda.com/wp-content/uploads/2015/03/12.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

yoo taraflardan bırı o olcak işte
AS AS AS BAYRAKLARI AS

Karda savasıcaz mesela kafkas cephesınde, donarak olmedıgın alternatıf bı kasfkas cephesi düşün misal
Osmanlı vs rus olucak bu

sonra osmanlı vs eng olan çöl savaşları var
balkanlarda savaş var

üfff valla baya güzel oyun olacak bu . HYPE TRAIN

Özellikle çanakkale gibi kıyı vs deniz olanlar baya eğlenceli olacak gibi.
Uçaklar patates diye biliyorum o dönemde, yani en azından osmanlıda yok uçak falan anca gözcü mözcü var. Ha oyunda eklerler belki ratatatat diye tararız.
Bol bol top, artilleri ve makinalı ateşi olacak. Hatta makinalı en op şey olmalı oyunda, bakalım siper savaşına zorlayacaklarmı
Helinin olmaması kötü tabi

Gemi savaşları baya güzel olacak,
http://www.ataturkhakkinda.com/wp-content/uploads/2015/03/12.jpg

Osmanlı da uçak var diye biliyorum ben hatta Çanakkalede de kullanılmıştı yanılmıyorsam. Gerçi Çanakkale de kullanılan uçakları yanılmıyorsam Almanlar idare ediyordu da Araplara karşı kullanılmıştı onu biliyorum.

Alternatif tarih dediğimiz işte WW1 cephelerinde geçecek ama modern savaş gibi olacak tahminen. Siper savaşı olmayacak işte herkesin random takıldığı mekan olacak vs... gibi.

Tarihin akışı da bu tip oyunlarda önemli değil ki. 1942 de Omaha Beach'te Almanlar ile savunma yapıp, yenilmeyince akış çok mu değişiyordu sdafsda
Sosyal ağlarda paylaş

khalad said:

Bundan sonraki bf 2 türkçe olarak çıkar zaten öyle bir reklam kampanyası olursa fm gibi inanılmaz satışlar görür.

80€ ya babayı görür anca.

ben yine de gelibolunun aynı normandiya gibi dizayn edileceğini düşünüyorum. savunma tarzı bişi olur osmanlı açısından.

bizdeki uçak handmade ve sadece scout olarak kullanılıyo, air superiority değil yani.

hazır uçağa girmişken vecihinin de hikayesini okuyun
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

khalad said:

Bundan sonraki bf 2 türkçe olarak çıkar zaten öyle bir reklam kampanyası olursa fm gibi inanılmaz satışlar görür.

80€ ya babayı görür anca.

ben yine de gelibolunun aynı normandiya gibi dizayn edileceğini düşünüyorum. savunma tarzı bişi olur osmanlı açısından.

bizdeki uçak handmade ve sadece scout olarak kullanılıyo, air superiority değil yani.

hazır uçağa girmişken vecihinin de hikayesini okuyun

Aynen sonuçta savaşın en önemli cephelerinden birisi normandiya gibi olabilir.

Uçak olarak o sıra var bir iki tane sanırım sadece scout olarak değil ama koyarlar mı bilmem. Bizim olayımız süngü kullanmak ve topları efektif olarak kullanmak üzerinde kurulacaktır.

Süngü savaşları filan olursa efsane olur ayrıca.

Ortadoğu savaşlarınında zevkli olacağını düşünüyorum sonuçta orada İngiliz-Osmanlı-Alman-Fransız kapışması var.
Sosyal ağlarda paylaş

sadece bızde yokkı
TEEEE 1939 da bıle polonyalılarda atlılar var ya
KillJoy said:

haha trailerdaki atlılar kesin osmanlı :D
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a7/Bundesarchiv_Bild_146-1970-073-17%2C_T%C3%BCrkische_Kavallerie_s%C3%BCdlich_von_Jerusalem.jpg
bu arada osmanlıda da varmış 2-3 uçak galiba
Sosyal ağlarda paylaş

khalad said:

Bu oyun türkçe çıkacak zaten. Osmanlı campaigni filan kesin olur. Ww1 direk bize karşı çıkıyor zaten. Bizim olmamamız imkansız. Olmazsak ayıp asıl.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...