Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyuncak Hikayesine Farklı Bir Bakış :D -Ortadan ikiye yarılın-

Kudretliadam

Öne çıkan mesajlar

Kudretliadam said:

bingildak said:

şöyle düşün, başlıkta gelenler gülme garantili en azından. kendi yaptığın video güldürmese bile yanıt olarak gelen yorumlar güldürüyor. monitorün taş düşürmesi baya komikti mesela. ehu ehu ehue heu

Abicim sen monitörün taş düşürmesine gülüyorsun da elii kez intenertte duyduğun gördüğün versiyon değiştirmiş kalıplaşmış bir kelime ? Sen bunu ilk kez mi duydun ? E burası elitti hani ? Burdakiler herşeye gülmez idi ? Ultraydı burası ? Abiiii neyse ben artık post yazmıycam

komik olması için orijinal olması gerekmiyor. seninki orijinal işte, komik mi? değil. demek ki orijinallik komiklik getirmiyormuş. yeri geldiğinde kullanılırsa 128339 kere duysan da komik.
Sosyal ağlarda paylaş

Kudretliadam said:

BabacumMostors said:

bla bla

Onu hazırlayan ve paylaşan arkadaşım yazdı (youtubedeki).

pardon kuzenin değil arkadaşınmış

Kudretliadam said:

Komik videolar ve özgün stand uplar içeren Mantar Adam Youtube kanalının 40 saniyelik komik videolarından biri

bunu da aynı arkadaşın yazdı galiba

ne arkadaşmış ya insanı resmen rezil ediyor kardeş, senin metinleri de aynı arkadaşın yazıyorsa vay haline, sen git arkadaşın gelsin o zaman onu eleştirelim
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

GERÇEK ELİTLİK BU DEĞİL!!

esteban, monocle'ım nerde?

http://www.alanknox.net/wp-content/uploads/2012/05/elitist.jpg

http://assets.itsnicethat.com/system/files/022015/54e200845c3e3c2ce7001f76/images_slice_large/NewYorker-90th-INT-2.jpg

bu var artık onun yerine
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

her sakayı uzata uzata şişirmişsin, zaten uzattığın yetmemeiş bide espriyi acıklıyarak dahda uzatmıssın. enerjide sıfır. timing zaten yok. ritim yok, asıl espriye uzaklasıp geri dönüyosun uzaklasıp geri dönüyosun. punchline zaten yok.

o ilk kazada e noldu? noldu neydi şaka neydi asıl vurgulamak istediğin mevzu neydi, yok hiçbişi yok.

surda bu işi yapmaya heveslenmemiş sadece bişiler izlemiş insanlardan daha az bilgin var konuyla ilgili cok belli bu. dahada bıkbık ediyosun.

az git arastır işin bilimini ilimini tekniklerini geleneklerini öğren. senden once bu işi yapmıs dev insanlar var, az bi bak omuzlarına cıkarsın belki, bileklerinde debelenmektense.

Yahu ne bık bıkı . Ben stand uplar iyi değil sadece şu videoya bakın isterseniz diğerlerine de bakın dedim arkadaş bu ne ya ? Bilgili gözükmek için ingilizce terim kullanan adam bak hala daha aynı diğerleri gibi sürü psikolojisine gidiyorsun ? :)
Sosyal ağlarda paylaş

mini etek olsa iyi, yoga pants giymiş daha iyisini yaptıysan göster diyor AHAHAHAHA

bold yapınca daha çok okutuyorum galiba tribi de cabası

applev0dka said:

adam önce videoyu koyarken gülüp gülmeyeceğimize karar vermiş
sonra eleştiri yapacakların uslubuna karar vermiş.

bunun bir üstü şişman mini etek giyen kadın özgüveni
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

BabacumMostors said:

GERÇEK ELİTLİK BU DEĞİL!!

esteban, monocle'ım nerde?

http://www.alanknox.net/wp-content/uploads/2012/05/elitist.jpg

http://assets.itsnicethat.com/system/files/022015/54e200845c3e3c2ce7001f76/images_slice_large/NewYorker-90th-INT-2.jpg

bu var artık onun yerine

ban o güncelleme henüz gelmedi :(
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

Kudretliadam said:

BabacumMostors said:

bla bla

Onu hazırlayan ve paylaşan arkadaşım yazdı (youtubedeki).

pardon kuzenin değil arkadaşınmış

Kudretliadam said:

Komik videolar ve özgün stand uplar içeren Mantar Adam Youtube kanalının 40 saniyelik komik videolarından biri

bunu da aynı arkadaşın yazdı galiba

ne arkadaşmış ya insanı resmen rezil ediyor kardeş, senin metinleri de aynı arkadaşın yazıyorsa vay haline, sen git arkadaşın gelsin o zaman onu eleştirelim

Evet yazıları reklamları başlıkları o ayarlıyor. Ben texti oynuyorum. Daha kendi yazıp hazırlandığım text hazır değil dedim elli kez o yüzden az vurun dedim. Haliyle ben paylaştığımda youtube başlığı neyse o çıkıyor. Yalan söyleyecek halim yok
Sosyal ağlarda paylaş

Zikko said:

mini etek olsa iyi, yoga pants giymiş daha iyisini yaptıysan göster diyor AHAHAHAHA

bold yapınca daha çok okutuyorum galiba tribi de cabası

applev0dka said:

adam önce videoyu koyarken gülüp gülmeyeceğimize karar vermiş
sonra eleştiri yapacakların uslubuna karar vermiş.

bunun bir üstü şişman mini etek giyen kadın özgüveni

Hocam sen yiyeceğin lafı yemişsin kafan yarılmış beynin gitmiş .Paintballda elli yerden vurulup hala oyuna çaktırmadan devam etmeye çalışan adamlar gibisin. Senle zevkli olmuyor işte. Öldün sen sus
Sosyal ağlarda paylaş

Kudretliadam said:

Cuce said:

her sakayı uzata uzata şişirmişsin, zaten uzattığın yetmemeiş bide espriyi acıklıyarak dahda uzatmıssın. enerjide sıfır. timing zaten yok. ritim yok, asıl espriye uzaklasıp geri dönüyosun uzaklasıp geri dönüyosun. punchline zaten yok.

o ilk kazada e noldu? noldu neydi şaka neydi asıl vurgulamak istediğin mevzu neydi, yok hiçbişi yok.

surda bu işi yapmaya heveslenmemiş sadece bişiler izlemiş insanlardan daha az bilgin var konuyla ilgili cok belli bu. dahada bıkbık ediyosun.

az git arastır işin bilimini ilimini tekniklerini geleneklerini öğren. senden once bu işi yapmıs dev insanlar var, az bi bak omuzlarına cıkarsın belki, bileklerinde debelenmektense.

Yahu ne bık bıkı . Ben stand uplar iyi değil sadece şu videoya bakın isterseniz diğerlerine de bakın dedim arkadaş bu ne ya ? Bilgili gözükmek için ingilizce terim kullanan adam bak hala daha aynı diğerleri gibi sürü psikolojisine gidiyorsun ? :)

zamanlama yok
oldumu?

benımle ilgili değilde yazdıklarımla ilgili konusucakmısın yoksa benım adım budur elimden gelende budur mu diyceksin?
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel kardeşim oyuncakları seviştirip üstüne sigara yaratma mizahını zaten ülkede çok temsil eden var. Mahalle arasında arkadaşlara söyleyip "EAHUAEHUAEHAUEHAUEHAHU" diye gülebilirsiniz ya da izleyici kitleni ilkokul olarak belirlersen istediğini alabilirsin.

Burada yapıcı eleştirilecek bir şey yok, insanların mizah anlayışlarının da olgunluğu vardır, birine sen "kardeş bu komik değil, yaşın kaç senin" diyerek bir yere varamayacağın gibi böyle bir mizah anlayışına sahip olarak da eleştiri ile pek geliştiremezsin kendini. Karakter meselesi bu. Senin mizah anlayışın tutuyor ama ülkede, o yüzden hedef kitleni doğru seçersen yürüme şansın var.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...