Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyuncak Hikayesine Farklı Bir Bakış :D -Ortadan ikiye yarılın-

Kudretliadam

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

axedice said:
Adam o kadar kötü ki monitörüm taş düşürdü vidyoyu izlerken.

şuna daha çok güldüm ahahahsd

bu arada arkadaşın kanalındaki diğer iki stand-up denemesinden birini 2 dakika kadar izledim

çok şükür bugün de aynı kişi için iki kere utandık

Hocam sen bu videoyu tırnak makasıyla mı cektin tarzı yorumlara hala gülen bir tipsen ben bir anlığına kendimle ilgili bir an boşa şüpheye düşmüşüm :)
Sosyal ağlarda paylaş

hani anlıyorum "bir stand-up kanalı açayım farklı olsun insanlar izlesin çok beğensin yüzler, binler, on binler görsün çok gülsün alayım oradan yürüyeyim hiç canlı seyirci karşısına çıkmadan bu işi halledeyim çok ünlü olayım" istiyorsun ama bu böyle olmaz

http://i.hizliresim.com/JAJ5aq.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Kudretliadam said:

Komik videolar ve özgün stand uplar içeren Mantar Adam Youtube kanalının 40 saniyelik komik videolarından biri

https://www.youtube.com/watch?v=tYu6URZGnZ4

Kanalda 2 adet özgün stand up videosu da bulunmaktadır
Kanalın link: https://www.youtube.com/channel/UC7SBwgZYgm4yG7f541gmHeg

İyi seyirler :P

ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Kudretliadam said:

BabacumMostors said:

axedice said:
Adam o kadar kötü ki monitörüm taş düşürdü vidyoyu izlerken.

şuna daha çok güldüm ahahahsd

bu arada arkadaşın kanalındaki diğer iki stand-up denemesinden birini 2 dakika kadar izledim

çok şükür bugün de aynı kişi için iki kere utandık

Hocam sen bu videoyu tırnak makasıyla mı cektin tarzı yorumlara hala gülen bir tipsen ben bir anlığına kendimle ilgili bir an boşa şüpheye düşmüşüm :)

yok yok şüpheye düşme, benim ne olup olmadığımdan bağımsız olarak kötüsün, açık mikrofona falan da boşuna gelme nasıl olsa seyirci gülmeyince "seyirci gününde değildi eke eke seyirci kötüydü eke eke seyirci ot seyirci bok" diye sorunu kendinde aramak yerine seyirci üzeriden oynayıp 3. gösterisinde bu işi bırakacaksın zaten, bilet parası verip izlemeye gelenlere yazık olur
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar,

Cidden abuk subuk mesajlar yazmayı düşünen, dur birine vuruyorlar ben de gidip iki tane kendimce espiri yapayım, hatta arkadaşın stand up ından daha komik bir laf edersem bomba olur diye düşünen minik kahramanalara bir iki sözüm olacak

1- Allah'a şükür işim gücüm var, güzel bir gelirim var. Bu benim için ek gelir değil
2- Boşandım ve kendime biraz eğlence olsun diye bunu yaptım. Yani yaran vineler, sıçın altınıza, ya da çok korkunç videolar gibi dikkat cekici seyleri bir araya getirip hazırlayarak adsens sisteminden para kazanayım uçayım diye bir derdim de yok
3-Gerçek seyirci karşısına çıkacak hazırlığı yapmak istiyorum bu yüzden üzerinde çalışıyorum. Yani nerden vursak demenize gerek yok kasmayın bu kadar
4- Az buçuk tiyatro eğitimim var iddialı değilim ama tiyatro (stand up da içine giriyor) seyircisiperformans çok kötü bile olsa bu denli terbiyesizlik yapmaz. Yani bu yüzden siz burda benle dalga geçmiyor, hatta eleştirmiyor sadece kendinizi eğlendiriyorsunuz. Bu eğlentinin videolardan daha komik olduğunu da düşünebilirsiniz hiç sorun değil.
Ama böyle abuk subuk yorumlara da yapıcı olmayan şekilde tepki gösterdiğimde 'zaten böyle tipler hep kötü yorum geldimi bık bık konuşuyosfdgdafgdsg' demeyin bari

Beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez. Beğenmeyenler de düzgün üslupla yazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar,

Cidden abuk subuk mesajlar yazmayı düşünen, dur birine vuruyorlar ben de gidip iki tane kendimce espiri yapayım, hatta arkadaşın stand up ından daha komik bir laf edersem bomba olur diye düşünen minik kahramanalara bir iki sözüm olacak

1- Allah'a şükür işim gücüm var, güzel bir gelirim var. Bu benim için ek gelir değil
2- Boşandım ve kendime biraz eğlence olsun diye bunu yaptım. Yani yaran vineler, sıçın altınıza, ya da çok korkunç videolar gibi dikkat cekici seyleri bir araya getirip hazırlayarak adsens sisteminden para kazanayım uçayım diye bir derdim de yok
3-Gerçek seyirci karşısına çıkacak hazırlığı yapmak istiyorum bu yüzden üzerinde çalışıyorum. Yani nerden vursak demenize gerek yok kasmayın bu kadar
4- Az buçuk tiyatro eğitimim var iddialı değilim ama tiyatro (stand up da içine giriyor) seyircisiperformans çok kötü bile olsa bu denli terbiyesizlik yapmaz. Yani bu yüzden siz burda benle dalga geçmiyor, hatta eleştirmiyor sadece kendinizi eğlendiriyorsunuz. Bu eğlentinin videolardan daha komik olduğunu da düşünebilirsiniz hiç sorun değil.

Beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez. Beğenmeyenler de düzgün üslupla yazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Zikko said:

adam hem komik degil hem de neden gülmüyoruz diye atar yapıyo.

sıçarken ki video'mu koysam daha çok tık alır şu saçmalıklardan.

Doğum gününde sana algı hdiye etmek isterim dostum. Neden gülmüyorsunuz diye değil, neden terbiyesizlik seviyesine indirdin(iz) diye kızıyorum. Çok komik olsa şahane olsa zaten forumlarda mı paylaşılır ? :) Sıçarken ki videoyunu koy tabi, de dikkat et biri varken klozete oturma, zira okumadan algılamadan yazı yazıyorsun. Biraz alıklık sezdim ben sende
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada egosu zedelenen paşa bana öm den yürüyordu;

said:
jüri misin sen, senden bağımsız kötüydü ye getiriyorsun ? bi de senaryo yazmıssın ruh hastası gibi seyirci gününde değildi diye. Ben terbiyesizliğinize karşılık yazıyorum, banane niye gülmemenizden. ama sağolun sayenizde hitler artıyor

adam çelişkiler yumağı lan
Sosyal ağlarda paylaş

ay ben sıçamam ki ızman nihaha terbiyesizlik derken de bu kinayeli laf sokmalaya giriyo sanırım terbiyesizlik değil çünkü, ironi sanırım valla algım olmadığı için anlayamıyorum yardım edin bana. gülmem mi lazım sinirlenmem mi ?

ayrıca o dediğim soğan mevzusunu düzelttim ve özür dilerim, komplex bir iş çünkü gübre oranı ekim stili bekleme ve sulama süreleri var ve sana fazla. dediğim gibi şezlong işine gir söz gelicem güneşlenmeye. rus kızlara espiri de yaparsın çok hoş olur.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

DAT COMEBACK THOUGH

foruma baya komik şeyler konuluyor ya, seninki komik değil ve burada diye genelleme yapma. kendi ürettiğimiz şeyleri paylaştığımız bir yer değil burası, başkalarının işlerini de paylaşıyoruz. baya komik şeyler oluyor.

ama ne hikmetse sizin forumunuzda troll oluyor abicim ? ve ne hikmetse aynı anda bir polemik hücumu oluyor ? Ben başka bir platformda böyle saçma sapan terbiyesizlik görmedim ? Hayır sıkıntıdan gidip Wow pve videosu yollasam gene bu foruma koysam biliyorum ki keybind lara kusur bulunmasa add onlara ona da bulunmasa başka seylere kusur bulunacak. Ama hani vuralım öldürelim mantığı da nereye kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...