Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyuncak Hikayesine Farklı Bir Bakış :D -Ortadan ikiye yarılın-

Kudretliadam

Öne çıkan mesajlar

Yorum yapmanız bile iyi. Arkadaşlar şaka bir yana internet üzerinden homeStand Up adını verdiğim bir çalışma gerçekleştiriyorum. İlk deneyimim kötüydü kabul ediyorum iki biraz daha iyi üçüncü video daha iyi olacak. Bu koyduğum da ara bir video. Yorum yapmanız bile sevindirdi beni. Yavaş Yavaş geliştireceğiz işte. Çok belden aşağı vurmayın :)
Sosyal ağlarda paylaş

HAUSDOFOAUHAUHUAUHAUHA resmen sevişip seks yapıp sonra sigara yaktılar o hareketler kesin sevişme hareketleriyle ÜEHIEHUIEÜEÜÜEHÜEHÜEÜEÜÜHEÜHE

odaya giren büyük abi de onları bastı iş üstünde galiba HÜEÜEHKEÜEHÜHEIHIEHEÜHE

5. sınıfa geçince biz de cinsel eğitim dersi alacakmışız ama ben hepsini zaten biliyorum ki ÜHKEKEÜHÜEEKÜDFLGKEUÜ
Sosyal ağlarda paylaş

Zikko said:

sen geliştirme git soğan falan ek youtube tıklarından daha çok kazanırsın

Bu kadar pro olduğuna göre sen bir video çek, veya seyirci karşısına çık tek kişilik performans yap o zaman dostum :) Seni de görelim. Ama ben senin gibi terbiyesizlik yapmam o ayrı.
Abi wow da ayrı bir trolsünüz normalde ayrı bir troll. Adam gibi 'abi bence formatın şöyle olsun böyle olsun' diyeceğine polemik bekliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde bu kadar yeteneksiz ve vizyonsuz insanlar böyle atarlı oluyor zaten. Adam o kadar kötü ki monitörüm taş düşürdü vidyoyu izlerken.

Sen vidyo işinden çık soğan moğan da çekme, tarlaya soğan ek onu sat. Hatta o vidyodaki tip sensen kendin gelip pazarda falan da satma ver bi pazarcıya o senin adına satsın. Ekolojik tarıma gübre olamayacak insanlar youtubedan para kazanmaya kasmasın plx
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

iyide adam sende hiçbir ışık görmemiş ona göre yorum yapmış. sen bu işi herhangi bir şekilde tutturamazsın diyor işte. daha farklı işe yarar şeyler yap diyo sana. bu terbiyesizlik değil gerçekler oluyo. sen bunu kaldıramadın sanırım.

aynı anda yorum yapıp birbirinizi koruyarak şirket yapmanıza gerek yok be abicim. Adam sen soğan ek daha iyi olur diyor. Buna benim gibi iyimser bir insan bile başka yorum yapamaz. Kendine adına konuşurken bunu bir cümleyle vurgulamak gerek. Yoksa diğer insanlara da mobing yapmış oluyor. Neyi tutturamamak Allah aşkına ? Kendine adına konuşmalı nerden baksan gene terbiyesizlik ? Bir bireyin bir işi tutturup tutturamadığını o işin erbabı anlar. Ben de ışık görsün diye
koymadım videoyu. Ama senin de yorumun için teşekkür ederim
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Genelde bu kadar yeteneksiz ve vizyonsuz insanlar böyle atarlı oluyor zaten. Adam o kadar kötü ki monitörüm taş düşürdü vidyoyu izlerken.

Sen vidyo işinden çık soğan moğan da çekme, tarlaya soğan ek onu sat. Hatta o vidyodaki tip sensen kendin gelip pazarda falan da satma ver bi pazarcıya o senin adına satsın. Ekolojik tarıma gübre olamayacak insanlar youtubedan para kazanmaya kasmasın plx

İşim gücüm var sağol abicim :) Hobi için yapıyorum. Nasıl ki senin gibi tipler 20 saniyede bir her konuyu beğenmeyip trolleyerek bunu hobi haline getirdiyse bu da bir hobi. En azından soğan moğan diyorsun ya hani, seninkinden daha hayırlısı. Malesef biz siz gençler gibi sabah akşam boş klavye mesaisi yapamıyoruz. Yorum yaparken dengeyi sağlamalısınız. Kimin ne olduğunu bilmeden yorum yapmak yakışmıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...