Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyuncak Hikayesine Farklı Bir Bakış :D -Ortadan ikiye yarılın-

Kudretliadam

Öne çıkan mesajlar

yine yanlış genellemeler yapıyorsun. zevksiz ve kalitesiz şeyler bashleniyor. senin videolarında öyle buradaki kesim için. DH'e koyarsan aynı tepkiyi almazsın, oradaki adamın espri anlayışı ile buradaki adamın espri anlayışı genele vurduğunda aynı değil. orada recep ivedik elde tutuluyor burada rick and morty atıyorum. kültür, eğitim seviyesiyle alakalı genel olarak. buradakiler çok kültürlü veya eğitimli değil ama TR geneline göre baya elitist kalıyor. orada tepki almayanın burada tepki alması bundan.
Sosyal ağlarda paylaş

Kudretliadam said:

bingildak said:

DAT COMEBACK THOUGH

foruma baya komik şeyler konuluyor ya, seninki komik değil ve burada diye genelleme yapma. kendi ürettiğimiz şeyleri paylaştığımız bir yer değil burası, başkalarının işlerini de paylaşıyoruz. baya komik şeyler oluyor.

ama ne hikmetse sizin forumunuzda troll oluyor abicim ? ve ne hikmetse aynı anda bir polemik hücumu oluyor ? Ben başka bir platformda böyle saçma sapan terbiyesizlik görmedim ? Hayır sıkıntıdan gidip Wow pve videosu yollasam gene bu foruma koysam biliyorum ki keybind lara kusur bulunmasa add onlara ona da bulunmasa başka seylere kusur bulunacak. Ama hani vuralım öldürelim mantığı da nereye kadar.

iyi direniyorsun. bu kekolara direnmek hic kolay degil. troll ve adam gömme konusunda master yapmislardir.

su an izleme imkanim yok ama burdakiler kötü vs dediyse kötüdür yani. aga senin meslek ne?
Sosyal ağlarda paylaş

seni rahatsız eden şeyler alçak gönüllülükten nasibini alamamış balon egondan ötürü oluyor ne oluyorsa

bir sana bakıyorum bir de belldinge;
https://forum.paticik.com/read.php?12,8335790

yada densize;
https://forum.paticik.com/read.php?18,7830088

daha da eski daesu;
https://forum.paticik.com/read.php?18,1539317

işin kötü ve kalitesiz, yorum yapıyoruz, madem troll var trollerin arasından işine yarayanları bulup çıkarmak yerine eleştiren izleyiciye yüklen, yaptığın iş kadar kötüsün, uzak ara en kötü
Sosyal ağlarda paylaş

Zikko said:

ay ben sıçamam ki ızman nihaha terbiyesizlik derken de bu kinayeli laf sokmalaya giriyo sanırım terbiyesizlik değil çünkü, ironi sanırım valla algım olmadığı için anlayamıyorum yardım edin bana. gülmem mi lazım sinirlenmem mi ?

ayrıca o dediğim soğan mevzusunu düzelttim ve özür dilerim, komplex bir iş çünkü gübre oranı ekim stili bekleme ve sulama süreleri var ve sana fazla. dediğim gibi şezlong işine gir söz gelicem güneşlenmeye. rus kızlara espiri de yaparsın çok hoş olur.

okumadım artık abicim. ama düşünemiyorsan yorum yapmamalısın değil mi? Yani bir ilkokul mezunu bile artık bir şey hakkında konuşacağı veya imza atacağı zaman ne deniyor / ne denmeye çalışıyor diye okuyor. Belli ki okumamışsın etmemişsin ki 'niye gülmüyosunuz diye kızıyür' diyorsun hala. Abi resmen kalkan otobüse son anda kapı kapanırken binip milletin dikkatini çekmeye çalışan muavinler gibisiniz. Açık açık yazmışım SİZİN TERBİYESİZLİĞİNİZE kızıyorum. Şu abuk subuk taşlamaları yapan adamların nesini dinleyip de kendi hobimi bırakayım ? Dünyanın en sikkosu olsam bile neyini ciddiye alayım ? Şu saatten sonra sen daha yazma. Bak arkadaşların daha akılcı şeyler yazıyor. Zira sen güzel kızın yanında prim yapmaya çalışan çirkin kızsın. Sen boşver. Laf koymak sanatsa sen anca o sanatın Ajdar'ı olursun
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

seni rahatsız eden şeyler alçak gönüllülükten nasibini alamamış balon egondan ötürü oluyor ne oluyorsa

yada densize;

daha da eski daesu;

işin kötü ve kalitesiz, yorum yapıyoruz, madem troll var trollerin arasından işine yarayanları bulup çıkarmak yerine eleştiren izleyiciye yüklen, yaptığın iş kadar kötüsün, uzak ara en kötü

Ya tamam hocam ok :) Sen çok güzel eleştirdin hepsi benim suçum. Açık mikrofona'a bile katılamazsın gsdggg diye ayar yapıp sonra sen kendin yanlıs anladın diyorsun. Ne egosu ne legosu ? Ben komiğim demedim ki bakın diye koydum. Pardon senin gibi seçmecelere denk geldiğim için.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

yine yanlış genellemeler yapıyorsun. zevksiz ve kalitesiz şeyler bashleniyor. senin videolarında öyle buradaki kesim için. DH'e koyarsan aynı tepkiyi almazsın, oradaki adamın espri anlayışı ile buradaki adamın espri anlayışı genele vurduğunda aynı değil. orada recep ivedik elde tutuluyor burada rick and morty atıyorum. kültür, eğitim seviyesiyle alakalı genel olarak. buradakiler çok kültürlü veya eğitimli değil ama TR geneline göre baya elitist kalıyor. orada tepki almayanın burada tepki alması bundan.

O kültür bir tek sende var gibi. Çünkü ne güzel açıkladın. Ama zaten bir iddia ortaya koymadım daha hala hazır yapılmış text imi bile sunmadım. Buranın olayı çok elitist olabilir ama garip garip yorumlar mı elit oluyor ? Adam yazımı okumadan 'ahahah komik bulmadık diye kızıyor' diyor. Alakası olsa şapkamı önüme alıp koyacağım da. Stand up zaten zor bir iş ben sadece tiyatroda takım oyununa alıştım. Yavaş yavaş yapacağım. Ama bu ne ya sen bırak bu işi ? Bu mu elitistlik ? Bu mu teşfik ? Neyse teşekkür ederim elit formunuzu kirlettiğim için
Sosyal ağlarda paylaş

"açık mikrofona bile katılamazsın" diye bir açıklamam yok bal gibi de gider katılırsın, benim sadece "katılma" diye sebeplerini saydığım önerim var

"ben komiğim demedim ki" diyorsun e be adam videonun başlığına "(gülmek garanti)" ibaresini kuzenin mi yazdı? ben mi yazdım? gülmek garanti yazabiliyorsan güldürebiliyor da olman lazım

hem güldüremiyorsun hem laf anlamıyorsun anlamadığın gibi cahil cesaretiyle çarpıtmaya çalışıyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Kudretliadam said:

BabacumMostors said:

yada densize;

daha da eski daesu;

Ya tamam hocam ok :) Sen çok güzel eleştirdin hepsi benim suçum. Açık mikrofona'a bile katılamazsın gsdggg diye ayar yapıp sonra sen kendin yanlıs anladın diyorsun. Ne egosu ne legosu ? Ben komiğim demedim ki bakın diye koydum. Pardon senin gibi seçmecelere denk geldiğim için.

video başlığı "gülmek garanti"
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

"açık mikrofona bile katılamazsın" diye bir açıklamam yok bal gibi de gider katılırsın, benim sadece "katılma" diye sebeplerini saydığım önerim var

"ben komiğim demedim ki" diyorsun e be adam videonun başlığına "(gülmek garanti)" ibaresini kuzenin mi yazdı? ben mi yazdım? gülmek garanti yazabiliyorsan güldürebiliyor da olman lazım

hem güldüremiyorsun hem laf anlamıyorsun anlamadığın gibi cahil cesaretiyle çarpıtmaya çalışıyorsun

cok kirici konusuyorsun kabul et. bu mu elitlik???
Sosyal ağlarda paylaş

kudretli dostum, sen daha interneti tanımamışsın, internet bir şeyler yapmanın peşindesin. böyle yorumlar almamak istiyorsan eşine dostuna gönder. yabancı adamın senin gelişimini teşvik etme veya yapıcı kalma gibi bir kaygısı yok. senin tuşlarına basarak ve çıldırtarak daha çok eğleniyor çünkü daha eğlenceli. hani umut vaad eden bir şey olur desteklersin, baya bok gibi yani, neresinden tutsan elinde kalır.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

Onu hazırlayan ve paylaşan arkadaşım yazdı (youtubedeki). Ben asla en komik olduğunu düşündüğüm şeye bile süper komik izle demem. Abuk subuk konuşanlardan biri olduğunun en büyük kanıtı bunlar alıştırma daha texti yazmadım öylesine dememe rağmen fırıncı küreğiyle ağzıma vurup sonra yok sen kendin alındın dostum demen. Katılma diye sebep de söyleyemezsin ki yazılmış düzgün textimi sana sunmadıktan sonra. Onları biraz kanal bilinirse öyle sunmayı olmadı hocayla konuşup sahneye çıkmayı düşünüyorum. Elimde yuhalanacak bir text yokki . ama gene de bunun takdiri tüm işler oturduktan sonra yapılır. Şimdi değil
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

kudretli dostum, sen daha interneti tanımamışsın, internet bir şeyler yapmanın peşindesin. böyle yorumlar almamak istiyorsan eşine dostuna gönder. yabancı adamın senin gelişimini teşvik etme veya yapıcı kalma gibi bir kaygısı yok. senin tuşlarına basarak ve çıldırtarak daha çok eğleniyor çünkü daha eğlenceli. hani umut vaad eden bir şey olur desteklersin, baya bok gibi yani, neresinden tutsan elinde kalır.

sen çok bilgili bir abimize benziyorsun. Var mı güzel bir çalışman ? Bakıp gülmek isterim ?
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

şöyle düşün, başlıkta gelenler gülme garantili en azından. kendi yaptığın video güldürmese bile yanıt olarak gelen yorumlar güldürüyor. monitorün taş düşürmesi baya komikti mesela. ehu ehu ehue heu

Abicim sen monitörün taş düşürmesine gülüyorsun da elii kez intenertte duyduğun gördüğün versiyon değiştirmiş kalıplaşmış bir kelime ? Sen bunu ilk kez mi duydun ? E burası elitti hani ? Burdakiler herşeye gülmez idi ? Ultraydı burası ? Abiiii neyse ben artık post yazmıycam
Sosyal ağlarda paylaş

her sakayı uzata uzata şişirmişsin, zaten uzattığın yetmemeiş bide espriyi acıklıyarak dahda uzatmıssın. enerjide sıfır. timing zaten yok. ritim yok, asıl espriye uzaklasıp geri dönüyosun uzaklasıp geri dönüyosun. punchline zaten yok.

o ilk kazada e noldu? noldu neydi şaka neydi asıl vurgulamak istediğin mevzu neydi, yok hiçbişi yok.

surda bu işi yapmaya heveslenmemiş sadece bişiler izlemiş insanlardan daha az bilgin var konuyla ilgili cok belli bu. dahada bıkbık ediyosun.

az git arastır işin bilimini ilimini tekniklerini geleneklerini öğren. senden once bu işi yapmıs dev insanlar var, az bi bak omuzlarına cıkarsın belki, bileklerinde debelenmektense.
Sosyal ağlarda paylaş

Kudretliadam said:

bingildak said:

sen çok bilgili bir abimize benziyorsun. Var mı güzel bir çalışman ? Bakıp gülmek isterim ?

neden olsun ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...