Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BİM 1kg Nutella

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

imamizer said:

çok uzağa da gitmeye gerek yok, şu nuteallayı her türlü dövüyor zaten.

http://www.sarelle.com.tr/images/urunler/sarelle_findik_yuzdeyuz_b.jpg

Olm benim kiz arkadasim da sarelleyi nutelladan daha cok seviyo nedense. Bunun bitterini seviyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

bim nordleri iyi siraya sokuyor vala, bi star wars bi batman simdi nutella ahahah

pazarlama mudurunun elini sikmak istiyorum

onu bilmem de anadolu hala sw urunleri olan bim dolu..ha 200 krs a mal ettigin stormtrooper cikartmali deftecigi 5 tl ye satmak ayri basari oykusu tabi ki..
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

imamizer said:

hadi çok bilinmeyen, türkiyede satılmayan, pahalı alternatif ürünleri sayalım da kalitemiz belli olsun

karfurlarda raf raf dolu bu yahu. neyin jantiliği sdf.

onu kahve threadde yaparız gerekirse. burası değil yeri.

hayatımda görmedim karfurda onu.
gerçi bu tarz ürün almadığım için dikkatimi de çekmemiş olabilir, bi dahaki gittiğimde bakıcam heh
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

Laorx said:

bim nordleri iyi siraya sokuyor vala, bi star wars bi batman simdi nutella ahahah

pazarlama mudurunun elini sikmak istiyorum

onu bilmem de anadolu hala sw urunleri olan bim dolu..ha 200 krs a mal ettigin stormtrooper cikartmali deftecigi 5 tl ye satmak ayri basari oykusu tabi ki..

Abi 200 kuruş 2 TL yapıyor çok da bir başarı öyküsü değil gerçekten o kadarsa maliyeti sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

imamizer said:

Olm benim kiz arkadasim da sarelleyi nutelladan daha cok seviyo nedense. Bunun bitterini seviyorum ben.

Dili, damağı ve az bi zevki olan herkes sarelleyi nutelladan daha çok sever zaten. Ben de bitterini daha çok seviyorum. Ama genel olarak tahin-pekmez, bal-kaymak ve reçele ulaşabildiğim sürece eve sokmuyorum bu ıvır zıvırı
Sosyal ağlarda paylaş

madem herkesin beğendiği şeyleri sayıyoruz. 3-4 sene önce falan burada birileri bir markayı önermişti böyle beyaz-siyah çikolata karışık mı neydi, bilmemne oğlu falan marka olabilir diye hatırlıyorum. 1 kere almıştım sonra bir daha bulamamıştım hiçbir yerde. forumda da post'um olsa gerek güzelmiş diye ama onu da bulamadım.
neydi lan feci aklıma takıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

starbucksdan alınan filtre kahveyi, paket halinde verince french press içinde tekrardan pişirip veriyorlar ücretsiz. ölücülerde starbucks kahve ambalajının içine başka bir ucuz kahve koyuyorlar ve adama pişirtiyorlar.

BabacumMostors said:

Black-ice said:

starbucks kahvesinin içine bim kahvesi koyup starbucksa gidip onla kahve yaptıran adamlar lan bunlar.

nasıl ya? kafam basmadı mümkünse şekille anlatır mısın? bilal olduğumu düşün
Sosyal ağlarda paylaş

Valvyn said:

dana22 said:

imamizer said:

hadi çok bilinmeyen, türkiyede satılmayan, pahalı alternatif ürünleri sayalım da kalitemiz belli olsun

bende tam findik ezmesi fiskobirlik yapistirmaya gelmistim..

Bu ayrı Nutella ayrı Nutella yerine alternatif bişey değil bu.Çükileta yok bi kere bunda

ohooo o konuya girersek fıstık ezmesi gibi ulvi bir kıda varken fındık ezmesi/fındık kreması tüketen ortaçağ köylüsüdür dememiz gerekir. :P
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

imamizer said:

benim kız arkadaşım da çok se...

LAN!?
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

Valvyn said:

dana22 said:

imamizer said:

bende tam findik ezmesi fiskobirlik yapistirmaya gelmistim..

Bu ayrı Nutella ayrı Nutella yerine alternatif bişey değil bu.Çükileta yok bi kere bunda

ohooo o konuya girersek fıstık ezmesi gibi ulvi bir kıda varken fındık ezmesi/fındık kreması tüketen ortaçağ köylüsüdür dememiz gerekir. :P

http://s.imajino.com/i/eZiTUFM.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...