Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alınık Whatsapp çalıştırabilen telefon

ineque

Öne çıkan mesajlar

Iphone 4 var bende. Gorunus olarak sifirdan farki yok, bir tane cizik bul bedavaya verecegim :)

Orjinal sarji, kutusu ve kablosunu da verecegim.

400 tl ye birakirim sana.

Bimba imha vs.mdiyen arkadaslar, bu tarz telefon satislarinda zaten telefon satis sozlesmesi imzalanir ki, alan ya da satan kisinin yasadisi bir durumundan digeri etkilenmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

telefon olayı cıldırtacak beni. kardeşime yeni telefon aldık eskisini de anneme getirdim bugun (samsung galaxy gio) kadın her şeyini ipad'den yapıyor ancak telefona whatsapp kuralım dedi.

170 mb (?) dahili hafızası var telefonun, sd karta uygulama kurma yöntemi arıyorum saatlerdir çıldıracağım.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

telefon olayı cıldırtacak beni. kardeşime yeni telefon aldık eskisini de anneme getirdim bugun (samsung galaxy gio) kadın her şeyini ipad'den yapıyor ancak telefona whatsapp kuralım dedi.

170 mb (?) dahili hafızası var telefonun, sd karta uygulama kurma yöntemi arıyorum saatlerdir çıldıracağım.

lan onun aynısı annemde vardı, bi whatsapp bi yahoo mail falan kurunca hafıza gg. bi de doluyodu gittikçe cache ile açılmıyodu falan. birkaç ay önce galaxy core prime mı ne öyle bi şey aldım 600 küsürdü. 1gb ram, son sürüm android 5, hd ekran falan baya güzeldi fiyatına göre çok memnun. git anana hediye güzel bir şey al, o galaxy gio çıldırtır
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...