Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İşte Caner Erkinin yeni sevgilisi

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

Grego said:

tamam emeğinize saygı olaraktan hatırlatan patileri de ekledim.

burün
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1dJMeS9oihT1rt8T62LvBmLKuqtULYH35OCRLQz4ON3M/edit#gid=0

benim attığım taso linki 2. başlık, adamın asıl delirdiği yer, onu da ekle. ilk başlıkta pek bişey yok
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

abi yetişiyorum dün hunharca okudum. Ama laurelin'in başlığını okumaya gönlüm el vermez. Kesin anlayışsız öküzler falan da vardır boş yere gerilir stres olurum şimdi

ezmeyin, bağrınıza basın, dedikodu verin dsfsdg

biraz hayvanlık belirtileri gösterdiğimiz zamanlar olabilir ama gerizekalı değiliz :) kötü kalpli hiç değiliz.

aslı ile alakalı mevzuda artistlik yapıp keyif kaçırmadığı için shitstorm dönmedi, dylnn'ın eski entrylerini şöyle bir gez bi bak, ben tanımıyordum mesela sadece böyle "ay chok shekeriss" tandansını yakalayabileceği topaklar dışında takılmadığından. viktor, aslı tandoğan vs vs bunlar oyun için gelen, burada da gayet gamer takılan tipler, yani amaçları böyle ilgi şeyliği değildi. ayrıca kadın düşmanı değiliz, kadınlar biraz ilgi şeyliği yapınca tepki veriyoz... ki aynı hareketleri yapan erkekler de aynı tepkiyi alıyor gayet. bkz edito, noyan, argos* vs gibi ilgi istekli insanlar da tepki görüyor.

Hatta ben eşime okuttuydum postu ve topiğin bir kısmını, o ara cesaretini takdir etmiştik. benim "bu insanlar hala uotr, yıllardan gelen bir vefa yatıyor burada" diye keyiflendiğim başlıklardan biridir o başlık hatta.

*(ki kendisinin yaveriyim, lel, bak nasıl oturmuş içime blek ays, hala unutamıyorum hala forumda karşılaştığım en ciddi hakarettir, ciddi halde kırgınım sana bu ithamdan ötürü.)
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

abi yetişiyorum dün hunharca okudum. Ama laurelin'in başlığını okumaya gönlüm el vermez. Kesin anlayışsız öküzler falan da vardır boş yere gerilir stres olurum şimdi

ezmeyin, bağrınıza basın, dedikodu verin dsfsdg

isin komigi hic oyle anlayissiz okuz cikmadi burdan :P benimde beklentim oyduda boyle christmas miracle oldu o bana :D

hani en ariza tip ozelden islama cagirdi, ayet filan yolladi o kadar iste :P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...