Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tyranny

Norak

Öne çıkan mesajlar

ya arkadaş bu gem'dir, kenarda bulduğun saçma item'dır falan oyunun ilerleyen safhalarında çok süper craft malzemesi oluyor, gıcık oluyorum ya. bazı junk gibi görünen şeyler inventory'de spire tab'ında görünüyor mesela, onları tutuyorum. ama gem'lerde ne bi açıklama var ne bişiy. insan iki satır bişey yazar "güzel parlıyor, iyi de para eder aslında. ama sanki büyü de basılır gibi buna..." falan diye.

derken x-days yüreklere su serpti. -_-'
Sosyal ağlarda paylaş

Mage olarak herkesi kestim biçtim. Buna Tunon totoşu ve Kyros orduları dahil. Adaleti kendim sağladım asgfhk.

Bu haftasonu fırsatım olursa Two-Handed açacağım. Ama bunu tam bir görev adamı, Disfavored olsun, Chorus olsun, kötülerin en büyük destekçisi yapacağım. Tunon'un ayaklarını öpüp, "abi" diyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Ya hahaha yok üstünde hiç bi bilgi olmayan gemin ne kullanımı olacak. Saerosun zekasızlığıyla dalga geçiyorum yalnızca (:P)

eşek herif pillars'da potion, enchant falan yapıyorduk ondan soruyoruz. oynayacak vaktim olsa bildiğin rızkımla oynamıştın yeni kılıç almak yerine gem saklamıştım of.
Sosyal ağlarda paylaş

Ana hikayenin devam etmesini engelleyen bugları hotfixlemişler tıvıtırdan mı öyle demiş bi dev.

Yeni fixler de yolda

said:
The issue here, is that enemies in the game only scale up to level 18, once you are 3 levels higher than an enemy, you cannot gain combat experience from that enemy. There is a separate issue with the companions gaining experience faster than they should when waiting at your spire, we are looking into that issue presently.

Lvl 21 capi bu yüzdenmiş. Ha bide millet 1-2 mobu hayatta bırakıp dodge parry ve heal/buff büyüleriyle lvl kasıyormuş falan lel. Yalnız scaling olması kötü ya keyfini öldürür ilerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Bug Değil Sanırım

Nigger_of_the_sand said:

Bug mi? (Chapter 3)

Ben Anarchist gidiyorum, 3. chapter basinda Kyros "Archonlar birbirini kesecek" diye emir verdikten sonra tum companionlar bana sadakat bildirirken Sirin "kusura bakma ben bu delilige alet olamam" dedi ama partyden cikmadi? Heryere benle gelmeye devam etti?

Siri ile oynamadım ama bana da benzer bi' şey oldu. Anarchy bitirdim ilk oyunumda. Disfavored'ın liderini keserken Berik drama yarattı. "Ben kesemem liderimi" dedi. Üstüne yetmedi, lidere dönüp "abi kabul edersen senin safına geçeyim tekrardan" dedi falan ama parti'de kaldı. Canları sıkılıyor sadece :)

Sosyal ağlarda paylaş

13 saat Playtime ile bitti.

Şöyle ki

Anarchist gitmemiştim aslında ama,

5x Spire i da alınca oraya döndü olay ve sonuç olarak Bleden Mark ve Voices of Nerat'ı kestim, Tunon ve Graven Ashe'ye diz çöktürdüm, Overlord'un kapitale Edict of Storms u bastım gönderdiği ordular geri çekildi, oyun da böylece bitti. İkinciye açık kapı ağzına kadar var. Bakalım ne olacak.

Sosyal ağlarda paylaş

patch notlari da gelmis sonunda, gerci spo olabilir biraz,

Tyranny patch 1.0.1.0010 Notes

Quest Fixes:

In Sentinel Stand Keep, navigating over the bridge near the exit is improved.

Killing Bleden Mark in Tunon’s Court after agreeing to meet him in Ashweald is now supported.

“Person of Interest” conversation options have been revised.

Nerat will now attack the player after delivering the Writ of Execution for Scarlet Chorus players.

In “At Any Cost”, Rebel players who recruited the Stonestalker tribe and betrayed their alliance to become an Anarchist can now progress properly.

Fighting Hundred-Blood solo on the Rebel path will now update “Forging The Way” properly.

The Rebel player will no longer get multiple options to recruit factions out of sequence.

In “A Breach Between Worlds”, using the Ocean Spire directly after getting the Steadfast Insignia should now update correctly.

The Vendrien Guard fight in Tripnettle Wilderness has been improved.
Iron Marshal pathing is improved.

“Final Judgment” will progress properly when selecting the Kills-In-Shadow dialogue option upon delivery of the Writ of Execution.

“The Armies in the North” will now begin properly after killing Bleden Mark in Tunon’s Court. A fix for existing saves will be forthcoming.

In “Leave No One Behind”, the quest will now continue properly for Rebel players that starts the quest after fighting Raetommon and siding with the Bronze Brotherhood.

The Blade Grave region is no longer available in the last act for a Scarlet Chorus player.

Gameplay Fixes:

Verse will now revive if the player dismisses her while she was unconscious.

Characters will now properly transition from being suspended in air when swapping their active weapon set.

Lantry will now grant healing magic to the player in the second act after agreeing earlier.

Invisibility potions will now wear off when leveling up while invisible.

Sirin’s stanza durations should now remain at the proper timing. If her stanza duration has already been reduced, those saves will not be changed.

Companions will now auto-attack when companion AI is enabled and no weapons are equipped.

Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

13 saat ne abi yağmur adam mısın yoksa satır okumadan mı bitirdin.

Yoo gayet her şeyi okudum ha rep göster dediğim için acaba öyle mi böyle mi diye çok düşünmem gerekmedi diyaloglarda ne istiyosam ona bastım geçtim o hızlandırmıştır biraz.

Yalnız mage giderken talentlar main character için ne kadar traş ya, yancılar için ilginç özellikler falan veriyo bizim magic tree zopa fazla vursun, zopa daha fazla vursun, zopanın ucuna makineli takalım, zopayla dürtüklersen interrupt olsun, zopa ateş çıkarsın...

İnsan şöyle güzel bişiler koyar büyüleri modify eden misal accent takma Lore req i düşüren bi talent falan fena mı olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

dayi sen dogru oyunu oynadigina emin misin?

quixef said:

arcane said:

13 saat ne abi yağmur adam mısın yoksa satır okumadan mı bitirdin.

Yoo gayet her şeyi okudum ha rep göster dediğim için acaba öyle mi böyle mi diye çok düşünmem gerekmedi diyaloglarda ne istiyosam ona bastım geçtim o hızlandırmıştır biraz.

Yalnız mage giderken talentlar main character için ne kadar traş ya, yancılar için ilginç özellikler falan veriyo bizim magic tree zopa fazla vursun, zopa daha fazla vursun, zopanın ucuna makineli takalım, zopayla dürtüklersen interrupt olsun, zopa ateş çıkarsın...

İnsan şöyle güzel bişiler koyar büyüleri modify eden misal accent takma Lore req i düşüren bi talent falan fena mı olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...