Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tyranny

Norak

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

Edict of stone u niye kaldiramadim ben ya, bi yerde yanlis bisi yaptim heralde. Downing spire a da giremedim zaten characoal eksik.

Beastmen le de iliskim iyi acaba neyi atladim

cairn'i öldürdünmü? disfavoredların yapmak istediğini yaparsan edict kalkıyor ama toprak yaşanılmayacak hale geliyor.bide tabi disfavored veya chorus oynarken 3 bölgeye gidebiliyosun max.bi bölgeden feragat ediyosun.hiçmi gitmedin edict of stone un olduğu bölgeye?

bide bende de son bitane spireın resmi yarımdı.ama o yarım şekilden nasıl bi şekil olabiliceği rahatça anlaşılıyor.öyle girdim son bitane spire'a

Sosyal ağlarda paylaş

abi gittim de

simdi 1. actte betray alliance cektim, 2de yardirdim downing spiral haric butun spiralleri. 3te de sadece archonlari oldur tunonu oldur gorevi cikti, oyun bitti sonra da. yani orada bi kopukluk var sanirim taraf secmeyip kendi sikinin dogrultusunda gidersen. cairn falan hic acilmadi mesela bende, direk 3. act in basinda spirale gidis acildi, oraya gidince de herkes zimbalanmis zaten. sadece spirale girip sifreyi cozmen gerekiyo. ama oncesinde bir takim gorevler olmasi lazimken hicbir sey cikmadi

Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

arcane said:

13 saat ne abi yağmur adam mısın yoksa satır okumadan mı bitirdin.

Yoo gayet her şeyi okudum ha rep göster dediğim için acaba öyle mi böyle mi diye çok düşünmem gerekmedi diyaloglarda ne istiyosam ona bastım geçtim o hızlandırmıştır biraz.

Yalnız mage giderken talentlar main character için ne kadar traş ya, yancılar için ilginç özellikler falan veriyo bizim magic tree zopa fazla vursun, zopa daha fazla vursun, zopanın ucuna makineli takalım, zopayla dürtüklersen interrupt olsun, zopa ateş çıkarsın...

İnsan şöyle güzel bişiler koyar büyüleri modify eden misal accent takma Lore req i düşüren bi talent falan fena mı olurdu

evet mage treesi çok dandik.ben ordan sadece bi ilk lore bonusu ve +2 spelli aldım,gerisiyle leadershipi fulledim.bide powerdan -%15 recovery veren standı aldım.leadership en op tree muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

abi gittim de

simdi 1. actte betray alliance cektim, 2de yardirdim downing spiral haric butun spiralleri. 3te de sadece archonlari oldur tunonu oldur gorevi cikti, oyun bitti sonra da. yani orada bi kopukluk var sanirim taraf secmeyip kendi sikinin dogrultusunda gidersen. cairn falan hic acilmadi mesela bende, direk 3. act in basinda spirale gidis acildi, oraya gidince de herkes zimbalanmis zaten. sadece spirale girip sifreyi cozmen gerekiyo. ama oncesinde bir takim gorevler olmasi lazimken hicbir sey cikmadi

olabilir.çünkü cairni kesme veya emzikleme görevi biri chorusun biri disfavored ın tarafı.belki allianceın yoksa o bölüme gitmiyosundur. ama spireın girişi tam cairnin taşlaşmış kalıntısının yanında zaten.sen spire'a gitmişsin sanırım acaba cairni görmeden devam mı ettin sdfs

abi magein spelleri imba zaten.o treeye ihtiyacı yok yani.ordaki herşeyi büyülerle kendinde yapıyosun.bide ben might 8 verdim,abilityler çok düşük vuruyodu(mage treedekiler mighttan alıyor bonusu)bi sondaki o dediğin talent güzel ama hakkaten.gerisi leş,companionların treelerini göz önünde bulundurunca heleki.

bide şöyle bişey var,ben bunu ikinci seferimde mage açtığımda akıl ettim.ikinci classı frost-shock veya başka bi spellcaster seçmek yerine unarmed seçip daha ikinci vendorda alabiliceğin bi spell yerine talent almak daha mantıklı.hem push ve silence eden skill işe yarıyor,hemde -%15 veren power treesindeki skili bi sonraki level atladığında alabiliyosun.casting time ı direk 1.2 saniyeden 1 saniyeye indiriyor,ki animasyon süresinin uzunluğunu göz önünde bulundurunca baya yararlı bi skill.

bide gene conquestte fire spellini almak yerine +200 dodge/parry veren skilli almak daha mantıklı.spelli alıyosun vendordan.
Sosyal ağlarda paylaş

@esh

Its simple, now you go back to Bleden Mark and get the next mission to collect an artifact. Because there is no actuall means of progressing the stone sea story line in the anarchy playthrough. If you want to lift the edct and claim the spire, you must engage the earthshakers in a premeditated attack, slaughter them all and disrupt their ritual, because there is no scripted means of doing anything else apparantly.

diyo.senin gibi takılmış herkes aynı yerde.Bleden Marktan mission alıp disfavored ritüel yaparken basman lazımmış ortamı cairni öldürmek için.onun dışında quest olmadan yapamıyomuşsun.
Sosyal ağlarda paylaş

anarchy oynadım ben. Ama bişeyleri doğru yapmadım demek ki edict of stone kalkmadı.

Tunon'u kesmek zorunda kaldım, bleden markı kendime bağladım. Ally filan yok tabi etrafımda. En sonunda barik terketti umutsuzca asker olarak yaşamaya başladı. Verse kırsala döndü.Lantry benim hikayeleri yazıyordu.Eb desen o da tidecaster school kurdu. Kİlls-in-shadow tribeina dönüp çevredeki insanları harraslamaya başladı. Sirin ne yaptı hatırlamıyorum.

Edict of storm u kyrosun kafaya cast ettim, ortalık fena karıştı.Düzen müzem kalmadı tiers de, archonlar tunon vs olmayınca herkes kafasına göre takılıyor.Forge filan da bitti...

Disfavored ve scarlett chorus da göçtü. Kyros tan ordu toplatıp dalmasını bekliyoruz (DLC de ) bana :)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...