Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kız arkadaş ve gelecek sorunu

Cocostar

Öne çıkan mesajlar

2 kişi ile aynı anda beraber olmak neresinden bakarsan bak tuhaf, yani günümüz "evlenilecek insan normalitesine" göre.

Kişi hakkında; "demek ki sevmediği veya aşk yaşamadığı birisiyle de birlikte olabilir" izlenimi uyandırıyor.

Yoksa tabi ki geçmişinde ha 1 kişiyle olmuş, ha 3.. ama değerlendirirken yukardakini de unutmamak lazım. Özellikle cinsel anlamda 2 kişiyi aynı anda tatmin edebilmek de bir meziyettir, yeni partner için ekstra yük.
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

olm ben anlamadım okeye 3. 4. fln mı arıyormuş?

galiba, alkolden sonra elemanlar sormuştur okey oynasak mı diye, kız tamam diyince

http://www.prezervatifler.com/media/catalog/product/cache/1/image/650x/34f34a624747a75500b7a3b82a51c49b/o/k/ok_rotar_eko_prezervatif_20.jpg

tak diye çıkarmışlardır şundan, sonra kızada gülme falan gelmiştir, iş kopmuştur.

Senin kız arkadaş 1 kere yaptım, 2-3 kere de takıldım diyosa gene fena sayılmaz ya, benim ex anlatmıştı, kuzen first olduktan sonra lisede iyice sapıtmış, sütaş ürünlerine dönmüş falan. beterin beteri var ve sen iyi kurtarmışsın.

ha bu devirde farklı bi şehirde üni okuyup bu tip şeyler yapmayan / yapmamış kız bulma ihtimalin 5-10/100 falandır.
Sosyal ağlarda paylaş

Pordakal said:

bombilo said:

olm ben anlamadım okeye 3. 4. fln mı arıyormuş?

galiba, alkolden sonra elemanlar sormuştur okey oynasak mı diye, kız tamam diyince

http://www.prezervatifler.com/media/catalog/product/cache/1/image/650x/34f34a624747a75500b7a3b82a51c49b/o/k/ok_rotar_eko_prezervatif_20.jpg

tak diye çıkarmışlardır şundan, sonra kızada gülme falan gelmiştir, iş kopmuştur.

Senin kız arkadaş 1 kere yaptım, 2-3 kere de takıldım diyosa gene fena sayılmaz ya, benim ex anlatmıştı, kuzen first olduktan sonra lisede iyice sapıtmış, sütaş ürünlerine dönmüş falan. beterin beteri var ve sen iyi kurtarmışsın.

ha bu devirde farklı bi şehirde üni okuyup bu tip şeyler yapmayan / yapmamış kız bulma ihtimalin 5-10/100 falandır.

Yazar burda erken yazma sorunu olduğu gizli mesajını vermiş galiba. sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Cocostar said:

Marty said:

yalniz, simdi sikinti tam olarak ne?

kiz uclusunu de yapmis, herseyi tatmis, sen bu yasa kadar elin seyinde gezdin onun kiskancligi mi?
yoksa kiz cesit cesit denemis, iyisini kotusunu buyugunu kucugunu uzununu kalinini gormus, her sekil tatmin olmus, simdi ben tatmin edemem korkusu mu?

Yok işin cinsellik kısmıyla ilgili sıkıntı yok yani en azından ben öyle biliyorum :)

la tost most resmi koymayın valla ağırıma gidiyor

ha yukaridakilerin hicbirinde sorun yok..sadece tost resminde var ..he mi? bu basliktaki en masum sey o tost be..
Sosyal ağlarda paylaş

Üye olduğumdan beri gördüğüm en iyi topik olabilir ki Lord Argosun topiklerini canlı yaşamış bi adamım.
Ayrıca konu troll gibi.
Hiç mi yakın arkadaşın yok?
Git onlara anlat böyle ciddi sorun olarak gördüğün bişi varsa hayatında?
Hiç tanımadığın ve büyük ihtimalle asla tanımayacağın bi insan grubundan böyle bi konuda, evlenmeyi düşündüğün bi kız hakkında yorum istenir mi, eğer gerçekten bi yardım bekliyorsan konuyla ilgili?
Bilmiyorum bana garip geldi.
Eğer olay gerçekse de, kızın sana daha anlatmadığı dünya kadar şey vardır. Durup dururken bi insan hadi grup seks yapayım merak ettim demez. Kademe kademe çıkarsın öyle fantastik şeylere. Mesela daha önce o 2 erkekle de birlikte olmuş olabilir. Bi çok şeyi tecrübe etmişte olabilir seni daha da rahatsız edecek. Uyarıcı maddelerin olduğu ortamlar falan. Bunları da bi zorla bakalım neler çıkacak.
Ama eğer harbiden evlenmek istiyosan daha da fazla bişi sorma geçmişiyle ilgili. Şu an olduğu haliyle kabullen, devam et.
Sosyal ağlarda paylaş

kayserili said:

Üye olduğumdan beri gördüğüm en iyi topik olabilir ki Lord Argosun topiklerini canlı yaşamış bi adamım.
Ayrıca konu troll gibi.
Hiç mi yakın arkadaşın yok?
Git onlara anlat böyle ciddi sorun olarak gördüğün bişi varsa hayatında?
Hiç tanımadığın ve büyük ihtimalle asla tanımayacağın bi insan grubundan böyle bi konuda, evlenmeyi düşündüğün bi kız hakkında yorum istenir mi, eğer gerçekten bi yardım bekliyorsan konuyla ilgili?
Bilmiyorum bana garip geldi.
Eğer olay gerçekse de, kızın sana daha anlatmadığı dünya kadar şey vardır. Durup dururken bi insan hadi grup seks yapayım merak ettim demez. Kademe kademe çıkarsın öyle fantastik şeylere. Mesela daha önce o 2 erkeklede birlikte olmuş olabilir. Bi çok şeyi tecrübe etmişte olabilir seni daha da rahatsız edecek. Uyarıcı maddelerin olduğu ortamlar falan. Bunları da bi zorla bakalım neler çıkacak.
Ama eğer harbiden evlenmek istiyosan daha da fazla bişi sorma geçmişiyle ilgili. Şu an olduğu haliyle kabullen, devam et.

ya burda sıkıntı yakın arkadaşların konuyla ağır taşak geçme korkusu olabilir.Burda konuşulunca acıtmıyorda etrafımdakilerin muhabbetlerinden sonra durumu sindirip düğüne davet etme işi falan bir garip geldi ondan paylaşmadım
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

kayserili said:

oo mabedi gordun mu..kutsal siseden ictin mi ??

adam 1 senelik üye ben yıllardır neler gördümde bişiy diyemedim psikolojim bozuldu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...