Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaming keyboard/mouse

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

47 dakika önce, Aluriel dedi ki:

Tuslar nasil daha dar? 1u olur her tusun boyutu, space, backspace ve modfierlar degisir anca.

spacer.png

Resimde farkı göstermeye çalıştım ama, logitech tuşları parmaklarımı tam kavrıyor, corsair de ise yanlardan hafif açıklık kaliyor, çok büyük sorun değil tabi, ama tuş farkı bariz 

Pordakal tarafından düzenlendi
Resim eklemesi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Pordakal dedi ki:

spacer.png

Resimde farkı göstermeye çalıştım ama, logitech tuşları parmaklarımı tam kavrıyor, corsair de ise yanlardan hafif açıklık kaliyor, çok büyük sorun değil tabi, ama tuş farkı bariz 

tuşların genişliği 1u ikisindede. birisi içe doğru bükey gibidir en fazla. yoksa genişlik olarak farklı olmaz alpha characterler

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, tiLi dedi ki:

valla fitim buna, tentli olması lazım aynen böyle. bunu şimdi 3d printleyip solderlayıp kendimiz sıfırdan yapabiliyoruz he mi

PCB hazır olsa ve sadece switchler için lehim kısmı olsa hadi neyse de kabloları da senin çekecek olman eziyet gibi duruyor bence.

asıl bu senin aradığın da çok pahalı ya

https://ergodox-ez.com/

Aluriel tarafından düzenlendi
yeni link
Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, tiLi dedi ki:

valla fitim buna, tentli olması lazım aynen böyle. bunu şimdi 3d printleyip solderlayıp kendimiz sıfırdan yapabiliyoruz he mi

yapıştır  kaçırma, altına da yaparsın bir destek , çadır gibi durur işte.

https://www.amazon.com.tr/R-Go-Tools-ergonomik-Drahtgebundenen-kablolu/dp/B071GCDWN7/ref=d_pd_day0_sccl_2_1/260-8423889-2622469?pd_rd_w=MHEfC&content-id=amzn1.sym.358c812e-c972-4842-a7b9-b79c76c6c0ce&pf_rd_p=358c812e-c972-4842-a7b9-b79c76c6c0ce&pf_rd_r=4AGV1N051006D616X47Y&pd_rd_wg=uG6wj&pd_rd_r=df116962-4372-4d9c-bd0e-6021d5d219a6&pd_rd_i=B071GCDWN7&th=1

Sosyal ağlarda paylaş

On 14.01.2023 at 02:34, Quo-Vadis dedi ki:

?image=aHR0cHM6Ly9pNS53YWxtYXJ0aW1hZ2VzL

aslında şöyle basit bişi alıp bi şekilde tentlesem işimi görecek sanki, gaming için lazım çünkü aynı zamanda müthiş typing experience sunmasını falan beklemiyorum. yoksa evet ergodox, moonlander falan hayaller

Sosyal ağlarda paylaş

22 dakika önce, tiLi dedi ki:

?image=aHR0cHM6Ly9pNS53YWxtYXJ0aW1hZ2VzL

aslında şöyle basit bişi alıp bi şekilde tentlesem işimi görecek sanki, gaming için lazım çünkü aynı zamanda müthiş typing experience sunmasını falan beklemiyorum. yoksa evet ergodox, moonlander falan hayaller

Bunda F1 düğmesinin 2 rakamının üstünde olması, bir süre sonra, adamı cidden tilt etmeye başlıyor.

Oyun için istiyorsan şu daha mantıklı.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-razer-orbweaver-chrome-1072768616/detay

Quo-Vadis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Quo-Vadis dedi ki:

Bunda F1 düğmesinin 2 rakamının üstünde olması, bir süre sonra, adamı cidden tilt etmeye başlıyor.

Oyun için istiyorsan şu daha mantıklı.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-razer-orbweaver-chrome-1072768616/detay

normalde full size klavyelerin hepsinde F1, 2 tuşunun üstünde diil mi?

kendiliğinden tentli bi tane bulsam hemen alcam

Sosyal ağlarda paylaş

12 saat önce, Dynun dedi ki:

Pahali bence ama sen bilirsin, en eskilerden biri ducky. Normalde prebuiltler cok iyi olmuyor ama bu bir tik daha iyi denebilir.

TR layoutu nasil yapmislar onu sor almadan once ama kesin.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
44 dakika önce, deadwoll dedi ki:

Huntsman Pro v2 tkl istiyordum, fiyti sacma sapan ve amazonda red switch yok diye Apex Pro tkl aldim. Kullanan eden var mi? Emektar Blackwidow’um gibi 10 sene calisir mi tik demeden?

Garanti isleri falan nasil bir de?

buraya sorarsan razerın 3 seneden sonra bozulması lazım

Sosyal ağlarda paylaş

Klavye geldi, Blackwidowdan sonra bayağı ilginç geliyor yazması falan. Ses ve hissiyat bayağı değişik. Actuation falan çok daha iyi. Bileğimi daha az strese sokuyor bilekliğiyle kullandığım açıda. Manyetik bileklik olayı bayağı mantıklıymış, şak diye oturuyor ve emanet durmuyor. Kullandıkları malzeme kaliteli bayağı, blackwidow üzerine o da bayağı iyi bir upgrade oldu. Masanın da yarısını kaplamıyor. Tek sıkıntısı bir klavyeye 3600 lira vermiş olmanın acısı.

Sosyal ağlarda paylaş

On 16.01.2023 at 10:33, Aluriel dedi ki:

Pahali bence ama sen bilirsin, en eskilerden biri ducky. Normalde prebuiltler cok iyi olmuyor ama bu bir tik daha iyi denebilir.

TR layoutu nasil yapmislar onu sor almadan once ama kesin.

aldım ben bunu. kaymak gibi maaşallah biraz fabrika lube var ya da bilmiyorum standart red gibi değil. çocuk gibi notepad'e adımı falan yazıyorum ehe

Sosyal ağlarda paylaş

aa çok tatlı siteymiş gerçekten ama biz 10 parmak yazmayı UO'da at tepesinde koşarken innox aralarında adamlara laf atarken öğrendik. o yamuk yumuk klavye tutuşum bu yaştan sonra düzelmez ya.

serçeleri çok iyi kullanamıyorum, bakmadan yazıyorum ama ellerim çok hareket ediyo sanırım ideale göre. çoğumuzun da öyledir galiba. serçeleri ctrl vb dışında kullanan var mı?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...