Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 23. Hafta: Fenerbahçe - Beşiktaş | 29 Şubat Pazartesi - 20.00

Llama

Öne çıkan mesajlar

Bugün dağıtırsa BJK'yi Fernandao dağıtır. Başka çekincem yok. Onun fiziğiyle mücadele edebilecek adam yok biz de, geri halen herkese bir çare üretebilirsin. Markovic'ten korkuyordum mesela neyse ki sakatlandı o kurtulduk.

Mutlak bi kafa golü yeriz mesela Fernandao iyi beslenirse. Stoplerimiz bile kısa safsd
Sosyal ağlarda paylaş

Fernandao iyi de birebirde mücadele yok, uzun topta koşu yok, anca orta gelecek, vuracak. Yer tutuşu iyi. Başta Fernandao ile yorup RvP ile 60'tan sonra akabilir gibime geliyor benim ama bakalım. Ben yine sürpriz golcüler bekliyorum, forvetlerden pek bir şey ummuyorum. Caner gol atabilir misal oynarsa :D.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu 2 takimin 2. ligden yeni yukselmis olmasi gerekirken sampiyonluk maci oynamalari Turkiye'de olur yalnizca ahdhsf.

Sen git Real Madrid, Juventus a kok sokturen Turk futbolunun tek ovunebildigi kulubu yabanci sinirlamalarini her sene GS'ye dezavantaj saglayacak sekilde degistirerek, uydurma puan silme ve playofflar ile, medya saldirilariyla, Ridvan Demiroren Aziz Acun Tayyip gibi isimlerin Fatih Terim- Unal Aysal kizistirmalari ve Terimi GS'den kopartma planlari ile her sene kulubu yipratma cabalariyla bu hale getir.

Elinde kalan FB-BJK maci olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

Bu 2 takimin 2. ligden yeni yukselmis olmasi gerekirken sampiyonluk maci oynamalari Turkiye'de olur yalnizca ahdhsf.

Sen git Real Madrid, Juventus a kok sokturen Turk futbolunun tek ovunebildigi kulubu yabanci sinirlamalarini her sene GS'ye dezavantaj saglayacak sekilde degistirerek, uydurma puan silme ve playofflar ile, medya saldirilariyla, Ridvan Demiroren Aziz Acun Tayyip gibi isimlerin Fatih Terim- Unal Aysal kizistirmalari ve Terimi GS'den kopartma planlari ile her sene kulubu yipratma cabalariyla bu hale getir.

bilekliğini aldın mı
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

valequenta said:

bilekliğini bileziğini aldın mı

lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

asdlçsakmdlşaskcçaskjcljflksaeefldjsl
Sosyal ağlarda paylaş

çok ciddi paragraf geliyor;

şaka maka burdan sonuç ne olursa olsun üzülmem, beşiktaş yensin şampiyon da olsun çok takmam açıkçası. artık şu 45 sene üstüste şampiyon olduk avrupanın kralı olduk kafasından çıkmak lazım, her sene en az 3 takım kıyasıya liderlik yarışında olsa son haftalara kafa kafaya girse takımlar çok daha güzel olmaz mı? ingiltere ligi gibi en favori takımlar underdog bir takımı 4er puan geriden takip etse lig sonlarına doğru kalite artmaz mı ligte? ben bunları istiyorum yoksa sokmuşum her sene fener 90 puan toplayıp şampiyon olsa nolur şampiyonlar ligine kalıp da bala göte gruptan çıkar belki sonra elenir diye beklesek falan. güzel futbol izleyelim ilk yarıdaki maç gibi önceki 3-3 lük maç gibi yeter artık ingiltere liginde bornmut swansea maçını izlerken aldığımız keyfin 10 da 1ini alamadığımız türkiye ligi ulan

gramere çok takılmayın arkadaşlar bu kadar anlatabildim şu anki ruh halimle :D
Sosyal ağlarda paylaş

lube

Liebe said:

çok ciddi paragraf geliyor;

şaka maka burdan sonuç ne olursa olsun üzülmem, beşiktaş yensin şampiyon da olsun çok takmam açıkçası. artık şu 45 sene üstüste şampiyon olduk avrupanın kralı olduk kafasından çıkmak lazım, her sene en az 3 takım kıyasıya liderlik yarışında olsa son haftalara kafa kafaya girse takımlar çok daha güzel olmaz mı? ingiltere ligi gibi en favori takımlar underdog bir takımı 4er puan geriden takip etse lig sonlarına doğru kalite artmaz mı ligte? ben bunları istiyorum yoksa sokmuşum her sene fener 90 puan toplayıp şampiyon olsa nolur şampiyonlar ligine kalıp da bala göte gruptan çıkar belki sonra elenir diye beklesek falan. güzel futbol izleyelim ilk yarıdaki maç gibi önceki 3-3 lük maç gibi yeter artık ingiltere liginde bornmut swansea maçını izlerken aldığımız keyfin 10 da 1ini alamadığımız türkiye ligi ulan

gramere çok takılmayın arkadaşlar bu kadar anlatabildim şu anki ruh halimle :D

Ilk defa mantikli yazmissin da iste bunun olabilmesi icin meyve veren agaci taslamayacaksin. Birak GS yapacagini yapsin FB ve BJK zaten yetismek icin kendini gelistirmek zorunda olurlar.
Galatasaray hedef belirler, basarir; arkasindakiler takip eder. Bunu kullanmamiz lazim ulke olarak. hadi eyyorlamam bu kadar mac sonu gelirim gencler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...