Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 23. Hafta: Fenerbahçe - Beşiktaş | 29 Şubat Pazartesi - 20.00

Llama

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

O puan kaybı olan 5 maç en hayati maçlarımızdır kesin sdfs tabi bunu hakeme bağlamak çok saçma, Beşiktaş derbi bile kazanamıyordu yıllardır

delgado ben 1 faul yaptım sarı verdin, adam 5 tane yaptı hala sarı vermedin dedi diye kırmızı gösterip delgadoyu atınca.

veli 3 gsli tarafından araya alıp boğazlanmışken kırmızı sadece veli'ye cıkıyorken.

dirsek atan melolar görmezden gelinirken.

kendi yarı sahasının ortasının bile gerisinde kendini yere salan emreyi umut eden atağı kesti diye çeken olcayı oyundan atıyorsa tabiki kazanamaz.

hani cok iyi derbi performansımız yok son yıllarda ama 11 kişi tamamladığımız derbi olmuyor ki asdasfa

11 tamamlayınca çakı çakıverdik işte
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Liebe said:

O puan kaybı olan 5 maç en hayati maçlarımızdır kesin sdfs tabi bunu hakeme bağlamak çok saçma, Beşiktaş derbi bile kazanamıyordu yıllardır

delgado ben 1 faul yaptım sarı verdin, adam 5 tane yaptı hala sarı vermedin dedi diye kırmızı gösterip delgadoyu atınca.

veli 3 gsli tarafından araya alıp boğazlanmışken kırmızı sadece veli'ye cıkıyorken.

dirsek atan melolar görmezden gelinirken.

kendi yarı sahasının ortasının bile gerisinde kendini yere salan emreyi umut eden atağı kesti diye çeken olcayı oyundan atıyorsa tabiki kazanamaz.

hani cok iyi derbi performansımız yok son yıllarda ama 11 kişi tamamladığımız derbi olmuyor ki asdasfa

11 tamamlayınca çakı çakıverdik işte

olm yapma gözünü seveyim, o olcayın sarı kartı abartı mıydı gerçekten? yarı sahanın gerisinde önü bomboş adama arkadan/yandan müdahale edince sarı kart verilmez diye bir şey mi var abi lütfen kural uydurmayın yaw. ayrıca 11vs11 çaktık diyorsun da hakemi dahil etmeyi unutuyorsun 1 kişi fazla çaktık dersen problem yok :D
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

bence cok ağır karardı o kart bir oyuncuyu atmak için. tehlike yok bişey yok adamı cekip indirmekten cok pozisyon mücadelesiydi ki olcay cekip indirmedi emre kolu hissedince saldı kendini direk.

böyle mili saniye hissedip kendini yere bırakıyor direk

işte emre aldırdı oluyor o, atmaya hazır gidiyor kendini yapacak bişi yok ben de sevmiyorum ama türk futbolunun acı gerçeği işte. en azından burak umut gibi temassız bi pozisyon değil :D

yahu hakemler yok ben bu maçı yönetmiim hacı şimdi yönettim geldim diyebiliyorlar mı iran sineması hesabı?
Sosyal ağlarda paylaş

Fırat Aydınus noldu onu versinler bence derbileri en iyi o yönetiyor. Cuneyt normal mac gibi yönetmeye calısıyor öle olunca 15. dkda birine kırmızı cıkarıveriyor. Derbilerde biraz sertlige izin vermen gerekiyor yoksa illa birisi kırmızı görüyor sonra macın bir tadı kalmıyor.

edit: Şaka maka yenersek mac eksigi ile 4 puan önde oluyoruz eksik macı alırsak - trabzonun o maca asılacagını hiç sanmıyorum- fenerde cok ciddi kriz cıkar. Hem 7 puan hem ikili averaj devam eden iki hafta içinde lig bitebilir yani ama tabi bunlar hayaller.swf
Sosyal ağlarda paylaş

herhangi bir takımı 1 maç eksiğiyle 4 puan öne geçmesini kabul etmez futbol çarkları (hangi takım olursa olsun)

Beraberlik olur bu maç , Fenerbahçe yenmesi de olasılık. Eğer hak yeme durumu olursa daha çok maç var nasıl olsa, düzeltirler başka takımların haklarını yiyerek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...