Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S7

Bone

Öne çıkan mesajlar

hmm kamerayı etkilemeyen kapak varsa güzel tabii. ama yine de kapaksız kullanabilmeyi isterdm.

Laurelin said:

s7 nin yeniligi degilki vr?

https://en.wikipedia.org/wiki/Samsung_Gear_VR

şunu diyom la.
Galaxy Note 5 , Galaxy S6/S6 Edge or Galaxy S7/S7 Edge gerekiyormuş kullanmak için.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Hem S5 hem 6S kullanıyorum. Menü tuşunu 40 yılda bir kullanıyor olabilirim samsungda. Geri tuşu kullanılıyor evet, onu da 6S'te force touch mu ne onunla çözdüler. Yani o kadar da şart değil.

geri tuşu olmadığı için kafadan eliyorum iphone u. adamlar menu tuşu çabuk bozuluyor diye bunun için application yapmışlar bi de ya dsgfdgs

bu lg deki ya da sonyde olan ekrandaki geri tuşundan da hiç hazetmiyorum. sürekli samsung almamın en büyük sebebi menü ve geri tuşlarının yeridir sanırım.

edit: yeni tasarımla birlikte telefonların dayanıklılığı düştü mü sizce? yani düşüşlerdeki dış/iç ekran kırılma olayları filan.
Sosyal ağlarda paylaş

Kırılma olayı üst modellerde tamamen şans. Ben 5 sene normal Note kullandım kedim olduğu için kaç kere masadan vs düştü sayısını hatırlamıyorum hiç kılıf kullanmadım ne çizik var ne de kırık. Kasada düşmeden kaynaklı bir kaç soyulma var sadece. Ama arkadaşım Note 5 aldığında geçen sene oturduğu yerden cebinden çıkarırken telefon düştü ekranın çatlayası tuttu.
Sosyal ağlarda paylaş

zorunluluktan gidip bi ipad air2 aldim 1900tl para verdim lgv500 padin yanina yaklasamaz. hatta acik ara android herhangi bir cihazin yapabildiklerini sadece suraya yazsam hezimet olur. bu amk cihaz diye sattiklari alet olsa olsa nihale olur caydanlik altina bence.

verdigim parayla 3 tane adam gibi telefon alabiliyor olmam bu arada dahada aci yani. android candir
Sosyal ağlarda paylaş

6 ay sonra "s7 custom rom", "s7 nasıl root yapılır" google tagleri ile haşır neşir olunca görürsün.

Evet gerçekten iyi telefon yapıyorlar ama arkadaş bu kadar kötü yazılım desteği olabilir mi bir firmanın. Daha 6-7 ay önce tonla para basıp aldıkları note 5 telefon hala 6.0 güncellemesi almadı. Daha 2-3 ay da gelmez. Millet N versiyona geçince 6.0 gelir. Note 4 - 3 den falan bahsetmiyorum bile zaten. Direk çöp oldular. xpda forumlarında takılıyorlar. Gidip Polonya ya, Kore ye güncelleme vermekle olmuyor. Samsung TR rezalet.
Sosyal ağlarda paylaş

5 sene note 1 kullandım son seneye kadar her işimi gördü. Bir tek Bluetooth 4.0 olmaması kısıtlayıcı oldu bitfix midir nedir ondan alıp kullanamadım. Kasılma kapanma vs yaşamadım. Bunda da farklı olacağını sanmıyorum. Mart ayında Note 5 güncellemeyi alacak http://shiftdelete.net/samsung-android-6-0-guncelleme-tarihleri-sizdirildi-65750 . Yarım elmaya bir ton para gömüp bir de kendini naza çekmesini çekemem valla. Bu senenin net en iyi telefonu S7 Edge olacak.

Edit: Bu arada içinde ofis uygulamaları dışında sadece deezer geliyor onu da silebiliyorsun zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ben de galaxy s2'den beri samsung'cuyum ama note1'i 5 sene boyunca kullanmış olamazsın zaten daha 4.5 sene bile dolmadı, ikincisi 4 senelik bir telefonun kasmaması mümkün değil. yeni update almıyor, bazı aplikasyonlar çalışmıyorum bu kadar eski telefonda diyor bilmemne, tonla dert.
Sosyal ağlarda paylaş

Dostum telefonu Aralık 2011de almışım face'de albüm fotoları var 2011 olunca 5 sene demiştim ama haklısın 5 sene olmamış. 4.0.2 sürümü gelmişti en son ve yüklediğim ya da yer sıkıntısı yüzünden yukleyebildigim her app sorunsuz çalıştı. Sinemia sürüm seçen bir uygulama o bile sıkıntısız çalışıyor ki bedava sinemaya gidebiliyorum. Telefonu kasan iki şey vardı facebook ve mesaj uygulaması uçurdum onları lite yükledim sorunsuz kullandım. Oyun oynamıyorum zaten. Çok istiyorsan video çekip koyayım.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ne video isticem. bu olay tamamen kişiden kişiye değişen bişi. gtx 560 ile şu anda oyun oynayıp "gayet oynanıyor yeaaa" demek gibi bişi. tabii ki oynanır da, insani boyutta değil :D Senin kasmıyo dediğin şey bir sürü kişiye derisini yüzdürür. facebook demişsin zaten o en lanet app, en yeni telefonda bile kasabiliyor, ama ben mesela s2 3.5 senlik olmuşken, whatsapp veya google chrome bile 3 saniyede falan açılmaya başlamıştı. sinirleniyodum baya yavaşlığına. yoksa iş görür mü görür tabii ki.
Sosyal ağlarda paylaş

HTC Desire Z de kullanıyordum aynı zamanda işte o kasıyordu garanti şifre matik bile iki tıklamada açılıyordu. Kamera açması fln 4-5 sn sürüyordu. Note tek ciddi anlamda kastığı zaman foto cacheleri fln silip galeriye ya da fotoğraf makinesine girmeye çalıştığım zamandı o zaman 1 dkdan fazla kendine gelmesini bekliyordum 4000den fazla fotonun ön izlemesini yaratmaya çalışırdı garibim.
Sosyal ağlarda paylaş

Pordakal said:

ama daha geçen güne kadar bu forumda

"apple rules, android sux" dı

noldu da millet böyle dönmeye başladı, milletin gözü nasıl açıldı acaba ?

bizim forum halen de apple rulez android sux'cı.

ama işte bazı kişilerin iddia ettiği kadar apple cihazlarının "büyülü mucize aletler" olmadığını deneyimleyen kullanıcılar çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

hahahah doğruluk payın var :)
[hr]
eski canlı yayın olan 1 saatlik donanımhaber videosu izledim g5, sony bişi ve s7,s7 edge hakkında.

s6 edge'e göre +tasarım+sdcard+su geçirmezlik konusunda geliştirmişler.
bataryası da 3600mah mış.
baya övdüler telefonu. hemde baya baya. snapdragon 820si de olsa tapacaklar telefona o derece yani.
sonra elemanın biri touchwiz arayüzü nasıl? yüklü geliyor mu telefon diye bi soru soruyor.
Bu donanımhaber gurusu elemanda, bi saat kurcaladım telefonu tabi bissürü program açıkken arkada, bi takılma oldu programlarda diyor, bi kasma oldu diyor sonra microsoft'un bütün programları yüklü geliyor diyor, işte o an:Sabi aha dedim! touchwiz arayüzü yine sıçış imiş.
ios'tan hızlı olacak söylentileriyle gelmişti oysa ki.

bu telefona sense yükle android stock rom yükle o zmn gerçekten tapınabilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Fiyatlar aynı 3300 S7 Edge / 3400 6S Plus. Touchwiz arayüzü S5 den sonra ciddi anlamda toparladı kendisini. Ama halen sevilmeyen bir şey orası ayrı. Ama sonuç olarak o çözümü olmayan bir şey değil ki çok şükür android ios gibi kısıtlayıcı değil.

Edit: Ben şimdilik şikayetçi değilim telefondan zaten kaç gün oldu alalı biraz dolmaya başlasın o zaman konuşmak gerek tabi. Benim tek sorunum arkada kavis önde kavis (edge olduğu için) telefonu elime alınca tutmalık yer çok ince kalıyor bir de ister istemez elin iç kısmı edge ekranına değebiliyor nette gezerken fln bir bakıyorum kopyala yapıştır menüsü fln belirmiş :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...