Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S7

Bone

Öne çıkan mesajlar

Ben çok memnunum telefondan android 4.0.2 den 6.0.1'e yükselince bir sürü kısayol entegrasyon şeysi fln da gelmiş. Pil şu ana kadar 2 günün altına hiç inmedi ki wi-fi sürekli açık, always on ekranı açık, geceleri edge saati açık, kamera kesin açılıyor gün içinde kurcalarken, internet ihtiyacımı sürekli telefon ile görüyorum gün içinde sürekli ps4 oynadığım için. Telefon boş değil playstation, steam, whatsapp, messenger, facebook, skype non-stop bildirim alıp veriyor vs.

S7 Edge olmuş. Edit: Eşim günde ortalama 30-45dk arası candy crush oynuyor. Ekran 5.5" ve Quad HD çözünürlük için pil çok iyi dayanıyor.

http://i.hizliresim.com/m62482.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

O veriyi şuan almam pek mümkün değil sanırım zere şarjı bitti şarja taktım sıfırlanmış durumda şuan. Bu sefer takip eder bakarım ekran parlaklığı otomatikte duruyor sürekli.

Önceki sayfalarda 20 kusur saatlik kullanımda 3 saat 16dk açıkmış ekran buna vuracak olursak 6 saatten az olmaması gerek gibi duruyor. Ki daha fazla olabilir zere sabah 6:30 ile gece 12ye kadar ayakta duruyorum bu süre zarfında nonstop siege ya da division oynuyorum her öldüğümde pati, instagram fln check ediyorum 2-3 dk kadar.

Edit:Şunu belirteyim bu sürede hiç mobil veri kullanmadım sadece wifi işin içine 3G fln girerse ne olur bilemem.
Sosyal ağlarda paylaş

@darajedi, eğer dediğin gibiyse hll yalnız,
samsungun değer kazanması için her çevrede bu şekilde bi seri tutturması gerek.

s6 edge işe yaramazdı, hemen altından s6 edge plus çıkardılarki, sanırım gayet iyi telefon hali hazırda.

ama ilk seriyi alanlar ne yapsın?
tutarlılık lazım.
ama hala güvenemiyorum abi
Sosyal ağlarda paylaş

Afterdeep said:

BioHazarD said:

samsung pay'i deneyen var mi?

Selam,

Bilgin olması açısından;

Samsung-Pay

Önümüzdeki süreçte birçok ülkede aktif olacak. Amaç insanların cüzdan taşımamasını sağlamak. Herşeyinizi telefona yükleyerek kullanmanızı amaçlıyor olacak uzun vadede.

olayini biliyorum, hatta manyetik emulasyona bayildim ama niye sadece amerika ve kore :D
en uyuz oldugum olay bu global sirketlerin bazi servisleri boyle uzun sure bazi yerlere getirmemesi.
android pay de yok amerika disinda. fak
Sosyal ağlarda paylaş

6.0.1 geldi s6 edge+ icin ve mukemmel cidden

Birsuru bloat gitmis, ram kullanimi idle da %70 lerde iken direk %50 civarina indi, parmakizi okuyucu super olmus ve arayuz filan inanilmaz akici ve hizli

Pil omru ise ayri iyi olmus, facebook filan disable etmedigim halde eskiye kiyasla baya farketti, 20 saat filan sarjsiz goturdu beni ki sokakta en uyuz oldugum olayi idi zirt diye bitmesi ve ultra power saving kasmak. S6 da pili artik bu kadar iyi yonetiyorsa daha fazla pil kapaditesi olan s7 de nasildir dusunemiyorum bile

Genede keske bekleyip s7 edge alsaydim pismanligi yok, s6 edge kadar tatli ve goze hos gozuken bir telefon daha kullanmadim omrumde :D
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

s6 kullanıyorum ben, dikkatimi çekti, s7 12 mp benim telefon 16 mp galiba. ne ayak?

Farklı bir teknoloji var S7'de. Şöyle anlatırım en kolay; senin telefonun resimleri tek gözünü kapayarak çekiyor ama S7 iki gözü de açık şekilde çekiyor. Aynı resmi iki gözle çift işliyor (dual piksel teknolojsi). Aslında 12mpx2 gibi düşünebiliriz. Normal kameralar resmi tek fotodiyotla işler, S7 çift fotodiyotla işliyor. Ne sağlıyor? Gözlerimizdeki gibi hızlı odaklanma, düşük ışıkta bile iyi resimler çekebilme imkanı vs.
Sosyal ağlarda paylaş

BioHazarD said:

Afterdeep said:

BioHazarD said:

Selam,

Bilgin olması açısından;

Samsung-Pay

Önümüzdeki süreçte birçok ülkede aktif olacak. Amaç insanların cüzdan taşımamasını sağlamak. Herşeyinizi telefona yükleyerek kullanmanızı amaçlıyor olacak uzun vadede.

olayini biliyorum, hatta manyetik emulasyona bayildim ama niye sadece amerika ve kore :D
en uyuz oldugum olay bu global sirketlerin bazi servisleri boyle uzun sure bazi yerlere getirmemesi.
android pay de yok amerika disinda. fak

Haklısın ama biraz zaman alıyor malesef. Sonuçta bankalarla vs. bir altyapı birliği kurmak lazım. O da hemen olmuyor. İleride amaç İstanbulkartı bile telefonun içine entegre etmek ama zaman lazım. Türkiye'de ne zaman hayata geçirmeyi planladığımızı soruşturup tahmini bir zaman söyemeye çalışırım.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

s6 kullanıyorum ben, dikkatimi çekti, s7 12 mp benim telefon 16 mp galiba. ne ayak?

Çünkü görüntü sensöründe bulunan diyafram değeri daha düşük F1,7 lens ve daha büyük 1,4 µm pikseller sayesinde fotoğraflarınızın daha keskin ve ayrıntılı çıkması için çok daha fazla ışık yakalanır. Bir de dual pixel teknolojisi var. 12mp olmasına rağmen s6 edge / note 5 kamerasından daha başarılı.
Sosyal ağlarda paylaş

BioHazarD said:

garanti ve teb ile ödeme yapabiliyorsun bi süredir. teb denemedim ama garanti için kullanıyorum. temassız işlem destekliyor olması lazım ödeme alcak makinenin. nfc'li androidlerin hepsinde yapılıyor heralde. garanti uygulamalarından biri sağlıyor, bonusflash uygulaması sanırım

arkadaşa amerikadan iphone alırken ödemeyi samsung s4 ile yapınca şaşırmıştı adam baya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...