Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Liseli olmayanların nostalji başlığı

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

CthuLhu said:

Liebe said:

kuruş var mıydı yav sanki 2500 lira falan vardı 90'larda 5 bin 10 bin lira güzel paraydı çocuklar için.

yumiyum 2500 liraydı diye kalmış aklımda ama yaşım kaçtı hatırlamıyorum

5000 ile bakkala gidip cips,çikolata falan alacaktım bakkal vermemişti babanın cebinden mi çaldın vs. diye :(

halbuse halamlar almanyadan gelmişti ve mark > tl paritesi ile 5k direk çotanak vermişti bana ühü

hiç unutmayacağım şunu ya
Sosyal ağlarda paylaş

bize de eczaneler serum lastiği satmaya yanaşmıyordu ama hem ucuzdu zaten hem de falsolu bi şey sonuçta çocuk olarak istemek için sdf.

ama içine su doldurup belimizden kolumuza kadar sarar, bisiklet üzerinde birbirimize ve yoldakilere su fışkırtırdık çok da eğlenceli olurdu ahah.

ulan çocukken ne hareketliydim yerimde durmuyordum şimdi kök saldım hareketsizlikten ölücem yakında.
Sosyal ağlarda paylaş

abi inanılmaz bir enerji varmış hakikaten şimdi işten sonra 2 saat spor yapınca kendimi kahraman gibi hissediyorum, 10 yaşında şunlarla saatlerce kamyon tepelerine çıkıp inip savaş yapardık.

https://kocakli.files.wordpress.com/2013/05/boru-silahi.jpg

cumartesi günleri mahalle tam cs haritası gibi oluyordu pendik pazarına gelen bütün kamyonlar bizim oraya parkediyordu çılgınlar gibi savaşıyorduk su torbası olsun boru savaşı olsun asdafdsa
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben o kağıtları orta parmagimla ata ata pro olmuştum. 4 rotringci ile tek kapisiyordum. Alnından mı yoksa gözünden mi diye seçiyordum.

Buruna, ağıza, kulağa... sokmadigim yer kalmadı. En son sınıfın barbisini gözünden vurdum. Ağladı baya ailesi geldi okula. Öyle jübile yapmıştım. Hey gidi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

nostalji mi dediğin oyun çıkalı 17 sene olmuş yahu, pre-akp.

deadwoll "gerçek nostalji volfied" diyerek ne yapmak, nereye varmak istemektedir. bu zehirli ve nahoş mantalitenin bizi evrimcilerin savunduğu big bang safsatasına götüreceğini bile göremeyen bu kendini bilmez, maşası olduğu hainlerin ve şer odaklarının gizli emellerini gözler önüne sermiş, milletimiz nezdinde kendini ancak bir şarlatan olarak konumlandırmayı başarabilmiştir.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...