Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok moralim bozuk

Emre333

Öne çıkan mesajlar

Nasıl ezik şiyiri lan bu ahahah. Karı çatır çatır boynuzlamış belli

Kardeş kusura bakma sen de bu cemal süreyya safi gibi boynuzlanmışsın sanırım. Hatta ilk analı kızlı tecrübeleri bile olabilir. Üzülmen normal, her erkek üzülürdü. The princess is in another castle.

Şaka şaka pirenses de yok
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

leş olmayan kadın mı var yav?

(lyv ve emaleth hariç diyim dayak yemeyeyim sdf edit: patideki kızlar)

bold ile batıp italic yer ile sıvamak lksajdskaljd

kendi kendine "genelleme gibi değil yahu her kadını dahil etmedim" deme ihtimalini de kaldırmış ortadan saşldksa

herkesin annesi, kardeşi, ablası, teyzesi, karısı ve kızını dahil edip pati kızları hariç demek pek iyi bir manevra değil =)
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

bingildak said:

leş insanlarla birlikte olmayın

leş olmayan kadın mı var yav?

(lyv ve emaleth hariç diyim dayak yemeyeyim sdf edit: patideki kızlar)

sevgili durumlarında hep bunu görebiliyoruz. "seni seviyorum tabii ki çok seviyorum" diyen kızın 1 ay sonra başka kişiyle sevgili olması ve bu tip örneklere bir değil binlerce kez tanıklık yapman... : )

anaç kız varsa bile görmedim daha çevremde...

edit 2: elbette erkeklerden de otisabi ayarında tipler vardır, yok değil. ama ortalam bi ilişkide ayrılıktan daha çok hasar alan daha çok etkilenen hep erkek oluyor.

O baya degisiyor da onun sebebi "resources are scarce", supply & demand, free market falan.

Kadınsan istedigin kadar pasif kal her zaman alıcın var cinsel markette o yüzden o rahatlık. Bu bonus kadınlara default gelirken erkeklerin kendini kanıtlama, fiziksel çekicilik, para gibi bir ton modifier'a ihtiyacı var. Tamamen biyolojik bir durum ama, dogada örnegi sonsuz yani, kafa tüyleri parlak kuşun hatunu götürmesi durum özetle.

Adil mi değil tabii ki de ne adil ki? Bu durum kadınların da suçu değil, erkek olarak ulaşmamız gereken bir özsaygı durumu var ona da uçkur müsade etmiyor genel kitlede. Ama cinselliğin ermeydanında cenkimiz daha zorlu elbette.

Tüm savaşçılara başarılar dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

başlarda erkek taraf çok üzülüyor hatta kızın s.kinde bile olmuyor ama üzerinden zaman geçince ve hatayı anlayınca kız pişman olurken erkeğin aklına bile gelmiyor kız. o yüzden koyver gitsin. diğer taraf kaybetmiş. sen büyük ihtimal bu kızdan iyisini bulacaksın. iyi bişey bu. sevin bence. sadece işte bu atlatma kısmını kısa tutmaya çalış. ben de yeni ayrıldım sevdiğim kızdan. büyük ihtimal başka birini buldu ama benim sevdiğim kadar sevemez onu. yine de kendi bilir tabi. hayat her zaman adil olmuyor dostum. bunu hep aklının bi köşesinde tutup her şeye hazırlıklı olmaya bak.
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

Emre333 said:

kiz annesini pek sevmiyor, hatta baya az seviyor

intikam için mi annesinin hoslandığı adama yazıyor o zaman?
lütfen daha anlatsana çok merak ettim bu aileyi

intikam filan alakasi yok. anne nuhtemelen ileri gidemjyor daha fazla, kizim yazsin hayatini yasasin nasilsa simdiki sevgilisi (ben) kotu davraniyor demis olabilecek birisi.

oeleman icin dehic benim tipim filan degil kiskanma ya da oyle dusunme derdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...