Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok moralim bozuk

Emre333

Öne çıkan mesajlar

moruk eğer anası cocuktan hoşlanıyoda kızına ayartıyosa sahne çok belli. anası kızla cocugun arasını yapar eve gelirler bunlar düdükleşirken bir anda annesi girer odaya yok kızım bak o öyle olmaz diyip aman tanrım omaygad oyes. olay bu yani. hatta bunun üzerine çevrilmiş bornografik filmlerde mevcut my girlfriends hot mom veya my daughters hoy bf falan diye.

boşver abi dalgana bak.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

kiz dogruda yalanda söylese hersekil kötü. o kizdan cacik olmaz. digerini saglama alana kadar seni kösede bekletmis gibi duruyor. yemis kiz seni. tokatlamis.

abi bana da gozu surekli disardaymis gibi geliyordu.

anasi da boyle gencligimi yasayamadan evlendim triplrrinde bi kadin. surekli de dile getirir.
Sosyal ağlarda paylaş

"Ruh hastası anne ve sevmediğini söylese de hayatını annesini mutlu etmeye adamış kız" örneği o kadar çok var ki.
Şimdi gidip kıza sempati beslemeni istemiyorum ama elalem bu konuda kulüpler, gruplar bile kurmuş. http://www.daughtersofnarcissisticmothers.com/
Sosyal ağlarda paylaş

Emre333 said:

trollemeyin ulan, allahınız varsa trollemeyin.

yazıldı mı bilmiyorum okumadım ama sana hayatın ilişki sırrını vericem.bir anne neyse kızı da o oluyor.buna annesinin babasına nasıl davrandığı dahil.sonra teşekkür edersin kib bye

ayrıca ne kadar ucuz atlattığının farkında değilsin ama anlıycaksın benzer durumdan geçmiş biri olarak söylüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...