Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok moralim bozuk

Emre333

Öne çıkan mesajlar

2 sayfa okudum sonrası çorba reklamı.
şimdi anne birini beğeniyor kendisi hoşlanıyor bu arada evli ve kızı ile tanıştıyor siz ayrılınca da kızla çocuk halleniyorlar?
buraya kadar tamam annenin niyeti çocuk kızla takılırken çocuğu ayıklamakmı (çokmu zengin?) yoksa analı kızlı takılırız muhabbetimi?
Bence koy götüne gitsin. yok say. vurkaç yapmadığına yeterince mızraklamadığına hatta anasına....
neyse ban sebebi bunlar.
ama benimkisi 32cm diye tişört bastırıp yolla.
bildiğin kel adamın filminin başlangıcı bu.
Sosyal ağlarda paylaş

sayfa 2ye kadar okudum da, sen buyuk ihtimal olayi en basindan yanlis anlamissin.
anasi cocuktan hoslanmiyor, anasi cocugu kizi icin begenmis. senin kiz da annem benim icin begenmis diyecek hali yok ya, BEN NE BILEYIM ANNEM HOSLANIYO HERALDE demistir sana. sen mal gibi inanmissin. arada annesi vasitasiyla ayni ortama girip duruyor zaten. cocukla is pisince de sana yol vermisler.
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

sayfa 2ye kadar okudum da, sen buyuk ihtimal olayi en basindan yanlis anlamissin.
anasi cocuktan hoslanmiyor, anasi cocugu kizi icin begenmis. senin kiz da annem benim icin begenmis diyecek hali yok ya, BEN NE BILEYIM ANNEM HOSLANIYO HERALDE demistir sana. sen mal gibi inanmissin. arada annesi vasitasiyla ayni ortama girip duruyor zaten. cocukla is pisince de sana yol vermisler.

yok abi annesinin ara ara yaptığı şeyler bunlar.

anlamadığım kısım niye halen bu salak saçma şeye üzüldüğüm. kazıklanma hissiyati midir, ego mudur, sinir midir bilemedim. başkası bu başlığı açsa, ben de okusam arkana bakmadan kaç yazardım da yaşayınca değişik oluyormuş işte.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

leş insanlarla birlikte olmayın

leş olmayan kadın mı var yav?

(lyv ve emaleth hariç diyim dayak yemeyeyim sdf edit: patideki kızlar)

sevgili durumlarında hep bunu görebiliyoruz. "seni seviyorum tabii ki çok seviyorum" diyen kızın 1 ay sonra başka kişiyle sevgili olması ve bu tip örneklere bir değil binlerce kez tanıklık yapman... : )

anaç kız varsa bile görmedim daha çevremde...

edit 2: elbette erkeklerden de otisabi ayarında tipler vardır, yok değil. ama ortalam bi ilişkide ayrılıktan daha çok hasar alan daha çok etkilenen hep erkek oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen benim gözümde bir kifayettin.

İlk değil alçağı yüksek görüşüm.

Sanma ki sen bana ihanet ettin;

O, senin aslına rücu edişin. 

kahrını çektiysem vardır bir neden 

sendin bu duyguyu bende üreten 

kim kimi kullanmış şöyle bir düşün 

o senin aslına rücu edişin

ilk defa başımı vurmadım taşa 

yanıla yıkıla geldim bu yaşa 

sanma ki sen beni aldattın haşa!