Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

yaa bakıyorumda aliekspresten falan ürünlerin yorumlarında bir çok türk kullanıcı var bu ayın içinde ürünü eline geçen. dediğiniz gibi tamamen şans işi, benim başarı 3 te 1. birde kendime modlu alıyım diyorum ancak gümrük sıkıntısı korkutuyor. Ancak dışardan 160tl gelen ürün burda 400 lira, param gitsede burdaki şark kurnazı çakallara 240 lira hava parası vermem.
Sosyal ağlarda paylaş

Yerli alınabilecek yer yok diyodunuz. Varsa parası neyse fazladan verip gidip ordan almayı tercih ederim. Adam yardımcı olur kullanımını gösterir vs , hani orda bilenden almak daha iyi. 200 lira vereceğime 300 veririm ama gidip alırım sipariş vereceğime . İnternetten siparişin gümrük dışında da bin tane derdi var.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaero said:

NolaxThensbane said:

2. coil refundı daha bugun istedim. ikiside geçemedi gümrükten

Kanger ato geçecekmi bakalım.

Fasttech'e mesaj atıyorsun. Aleti parçalara ayırıp (Pil, atomizer vs.) ayrı ayrı kargoluyor... Sıfır sıkıntı...

abi plastik pil koruması geçmedi gümrükten =)

o kadar saçma ki..

neyse gene isticem bakalım pamuk cımbız tel inşallah geçer bu sefer.
Sosyal ağlarda paylaş

Likit satmıyomuş , likitte bi yerlerden bulunur heralde ya , dükkanlarda bile görüyodum , artık bi onu bulması kaldı , 6mg nikotinli ile başlarım heralde. Mentollü sigara içiyorum , mentollü mü alsam likitide acaba , yabancılık çekmemek için. Yoksa absürt karpuzlu kavunlu kafalarında ki şeylerden mi alsam.
Sosyal ağlarda paylaş

pico & toptankten smok alien & tfv8 e geçtim. abaaav, cloud beast dediği kadar var lan valla. toptanki kanthal telle kendim sarıyodum da tfv8'in turbo rba default gelen sarımlarını kullanıyorum şimdilik. bende sarmak için fused clapton 28ga*2 + 32ga tel var. defaultların boku çıkınca bununla sarmaya devam edebilirim heralde?
Sosyal ağlarda paylaş

ijust S aldım dün, ego aio'dan sonra 8 silindirli araba gibi geldi...çöp kullanıyomuşuz resmen...şiddetle tavsiye ederim,hem fazla detayı yok,hem pil iyi,hemde başka atmoizer ve tanklarla uyumlu avacado tank falan takabiliyorsunuz

iyi bir sub-ohm cihaz olmuş içinden çıkan seramik coil'de baya başarılıymış.
Sosyal ağlarda paylaş

Vulcan_Lionheart said:

ijust S aldım dün, ego aio'dan sonra 8 silindirli araba gibi geldi...çöp kullanıyomuşuz resmen...şiddetle tavsiye ederim,hem fazla detayı yok,hem pil iyi,hemde başka atmoizer ve tanklarla uyumlu avacado tank falan takabiliyorsunuz

iyi bir sub-ohm cihaz olmuş içinden çıkan seramik coil'de baya başarılıymış.

Uwell firmasının Seramik coillerle ilgili yorumları ve araştırmaları
Benzer bir hayli döküman daha görmüştüm. Bir halt yiyoruz bari en sağlıklı şekilde yemeye çalışalım. Seramikten uzak durmalı..

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScBOPx3YguI-AnhDG-KBruO681JMzcTmwF4Dn8g118X8gL4eQ/viewform?fbzx=3004583599464746000
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...