Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Laraken said:

pico & toptankten smok alien & tfv8 e geçtim. abaaav, cloud beast dediği kadar var lan valla. toptanki kanthal telle kendim sarıyodum da tfv8'in turbo rba default gelen sarımlarını kullanıyorum şimdilik. bende sarmak için fused clapton 28ga*2 + 32ga tel var. defaultların boku çıkınca bununla sarmaya devam edebilirim heralde?

Edersin Tfv8 reklamını boşa çıkarmayan sayılı tanklardan.Ben limitlessı takip ediyorum, kızdığımda sevdiğimde tanklarıda var ama adamlar her seferinde geliştiriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Likit satmıyomuş , likitte bi yerlerden bulunur heralde ya , dükkanlarda bile görüyodum , artık bi onu bulması kaldı , 6mg nikotinli ile başlarım heralde. Mentollü sigara içiyorum , mentollü mü alsam likitide acaba , yabancılık çekmemek için. Yoksa absürt karpuzlu kavunlu kafalarında ki şeylerden mi alsam.

Ice boostlu çok güzel likitler var, direkt karpuzlu vs alma bence saçma aramolar açıkcası.

Likite para vereceksen eğer cosmic fogu öneririm.
Sosyal ağlarda paylaş

Vulcan_Lionheart said:

GERGE said:

Saglik istiyorsan aromadan da uzak duracaksin.

ne koyacaz abi aroma yerine??

birşey koymasan da olur. sade likitin de tadı hiç fena değil ama uzun süre içince bayıyor tabii. aroma ne koysan zaten karaciğer ve böbrekler için fazladan yük bindiriyor. ben 3-5 gün sade likitle seyrelttiğim aromalı 3-5 gün sade içiyorum rotasyonla.

aromanın ciddi bir sağlık sorunu yarattığına dair birşey okumadım bu arada ama genel olarak her türlü aromalı zamazingoda organları yorma durumu var zaten. e-juice a özel bir durum değil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
huun said:

Vulcan_Lionheart said:

GERGE said:

Saglik istiyorsan aromadan da uzak duracaksin.

ne koyacaz abi aroma yerine??

birşey koymasan da olur. sade likitin de tadı hiç fena değil ama uzun süre içince bayıyor tabii. aroma ne koysan zaten karaciğer ve böbrekler için fazladan yük bindiriyor. ben 3-5 gün sade likitle seyrelttiğim aromalı 3-5 gün sade içiyorum rotasyonla.

aromanın ciddi bir sağlık sorunu yarattığına dair birşey okumadım bu arada ama genel olarak her türlü aromalı zamazingoda organları yorma durumu var zaten. e-juice a özel bir durum değil yani.

O aromalarin cigerlere nasil etkisi oldugu bilinmiyor, ciddi ciddi bilinmiyor yani. Tarcin olayini arastirin bir duymadiysaniz. Diger aromalarda da boyle seyler cikmasi olasi yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Alacağım kişi eliqua france önerdi 50ml ve 75 tl o fiyat nasıl? Ne kadar gider 50ml?

Kolpaydi o yanliş hatiralmiyorsAM. Antalya'da küvette üretiliyordı onu asdfa.Üstüne basıyorlar made in france

Kötü kötü yerlerden likit almayın. Hem saglıksız, hem de vape'ten sogutacak kadar berbat yerlilerin bir çoğu.

https://www.tbdliquids.com/ gümrüğe takılsa bile yardımcı oluyorlar... En fazla kargo parasını tekrar ödersin...
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yerli bi üretim likit alacaksanız Heisenberg gayet iyi. Aromaları güzel ve tadı da gayet iyi. Ayrıca saçma sapan markaları kullanmaktan kaçının. Sweetener olan ürünleri kullanmayın. Böbrek üstü bezlerinizi alacaksınız sonunda elinize.

Likit ağızda tatlı bir tat bırakıyorsa KULLANMAYIN. Net abi bu kadar
Sosyal ağlarda paylaş

beyler yardıma ihtiyacım var. 1 aydır e sigara kullanıyorum ama hiçbirşey bilmiyorum öyle düz içiyordum.

şimdi bende şundan vardı.

https://www.joyetech.info.tr/cb_dosya/2014/03/joyetech-ego-aio-nicorex-1.jpg

ben bunun coilini değiştirmeden 1 ay içtim.
sonra dedim artık değiştireyim geç kaldık.

değiştirdim. direk laps diye taktım laps diye çektim. yanık tadı geldi.

aldığım yer dedi ki önce götüne biraz damlatacak ve boş çekecektin. bilemedim dedim.

gittim başka coil aldım.
onu dediklerini yapıp taktım ancak şuan alet manyadı.

mesela bazen çok az duman geliyor. ya da çekerken bi anda böyle patlıyor ağzıma acı tat geliyor falan. eskiden bi çekerdim böyle buram buramdı çok iyiydi şuan çok kötü. ağzıma sıvısı mı geliyor noluyor anlamadım. düzelmedi de gitti.

yardımcı olabilecek var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...