Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Gittigidiyor, hepsiburada, n11'e falan bak işte hangisi ucuzsa al. Saatçi tornavida seti 5-10 TL bişi zaten, ufak makasın fiyatı da o civar.

Hatta şu eğik uçlu cımbız en çok kullandığım benim.

Yankeskinin de ucu ince olsun, rahat girsin sağa sola.

Şu tarz bıyık makası gene başarılı pamuğu inceltirken. Pad'den şerit keserken bir boy büyüğü daha çok iş yapar.
Sosyal ağlarda paylaş

Lan 108 sayfa olmuş şimdi hepsini tek tek araştırsam daha zor ama buraya bunu yazıncada ciddi ciddi yardım edecek insandan çok dalga geçecek insan çıkacak.

Benim sigarayı acil bırakmam gerekiyor , bu alet için doktor mümkün mertebe faydalı oluyor hastalar en azından sigara içeceğine bunlardan içerse azaltır , hatta nikotinsizleri falan var onlara kadar giderse baya rahatlarsın dedi.

Şimdi benim elektronik sigara almam lazım ama mümkün mertebe internetten almak istemiyorum, gidip görüp beğenip almak istiyorum ama fiyat konusu sıkıntı oluyor sanırım gidip almada , internetin 3-4 katı fiyat çekiyolar diyolar. Harbiden dürüst güzel bu tarz şeyleri alabaileceğim bir yer yok mu?

Bi de ilk başlarken hem cüzdanı göçertmeyecek hemde içerken suratımda patlamayacak orta karar sizce ne almalıyım? Alırken yanında neler almalıyım onun bi de? Ben joyetech eroll-c diye bişi gördüm çok şık duruyo valla :D Onu nasıl buluyosunuz?

Bi de oyle sarmalı yakmalı karışık bişi istemiyorum. Quel-Thul'da vardı mesela , tuşuna basıyosun içine çekiyosun tuşunu bırakıp üflüyosun , alet her daim hazır. Öyle sarmaydı çakmaydı ateşti falan gereksiz iş.
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle gidip beğenip alabileceğin tr içinde bir dükkan yok.Yasal olmadığı içinde karaborsa ne yazıkki, düzgün alışveriş yapacam dıyorsan yurtdışına çıkman gerekiyor.

Avrupada'da ne yazıkki çin sitelerinden çok daha pahalı haberin olsun.

Coil moil uğraşmıyayım dümdüz likit koyayım geçeyim diyorsan ucuz yollu:
Joyetech eGo AIO
Eleaf iJust 2 setlerini öneririm.

Ek olarak bunlara yedek coil alman gerekiyor almışken bunlardan da yedekle.
Sosyal ağlarda paylaş

Joyetech ego aio olanı quel-thulda önerdi. Ondan alırım heralde.

Hem aleti alıcam , hem likit alıcam , hemde coil alıcam doğru mu? Başka bişi almam gerekiyor mu. Doğru düzgün araştırma yapmadım daha , çat diye almıcam , 15inde maaş yatınca alıcam o zamana kadar araştırırken sizden de fikir aliim dedim.

3 şey lazım, alet , coil , likit. Şuan bana bunlar lazım sanırım?

Ya bu internetten sipariş olayı çok kıl ediyo beni , bu oyun değil ki abi sigara, bitse ortada kalıcam , likit bitti siparişini vermeyi unuttuysan s--çtın , coil midir neyse ona noluyosa bitti mitti , oh git bul. İnternetten sipariş dediğin sigara için olmaz ki , ortada kalırsam 3-5 saat içemezsem geri başlarım sigaraya ben , o yüzden 10ar yedekle falanda dolaşmak saçma geliyor ama internet dışında güzel bir dükkan yoksa , alır bi denerim , memnun kalırsam harbiden 10 yedekle falan dolaşır , 5in altına inince 10 tane daha söylerim :D

Cidden bu ego aio'yu gidip alabileceğim eli yüzü düzgün bir yer bilen varsa çok sevinirim , bi de coil ve likiti de satılmalı aynı yerde tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Oyle coil birden biten bir sey degil. 1-3 hafta gider kullanima gore. Bitmesine gunler kala haber verir. 5'li paket satiyorlar internette, oyle aliyorum ben. 2 tane kalinca bir daha soyluyorum.

AIO al sen. Kadikoy'de filan da var ama adamlar orada tek coil'i 5'li coil fiyatina satiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...