Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Evet.

Burada benden baska uzun suredir sadece nbase icen var mi bilmiyorum ama cogunu denedim ulkede satilan. Tavsiyem kesinlikle bu: https://www.buharevi.net/alisveris/sade-malzemeler/269-titanium-250-ml.html

Zararlari tam belli olmadan aroma kullanmayin diyorum hala. Bu da ayni tadi veriyor bana artik.
Sosyal ağlarda paylaş

40w softta calistiriyorum simdilik, bogaz yakmiyo. sanki 50de hafif bi yakma hissettirdi

cok az baz koydum %3 luk geri kalanini %6 lik aromali likitle doldurdum. ama tanka karismadilar birbirlerine pek sdfsd

saga sola yatiriyorum, baya yogun bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Bright said:

Cızırdamayı anlamadım ama patlama falan olur.

Spitback varsa güç az geldiğinden olabilir.

SMOK cihaz varsa soft'ta içme, en kötü normal'de falan iç. Tel Kanthalsa(FeCrAl) hard veya max'a al.

smok alien kit iste. baby tank 0.4 ohm 40-80w arasi kullanim 55-65w best yaziyo coilde.

ama 55w sicak geliyo boyle normalde de yogunlasiyo duman sanirsam
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Best olayini bos ver. 40W dediyse 35 ile basla, yavas yavas arttir. Bir de yeni coil koyunca azalt biraz her zaman acilana kadar.

TC'ye gec diyorum ama hala ben.

tc de neye gore hesap yapiliyo onu cozemedim yalniz. hani geceyim de temp kac vermek lazim onu bilemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

GERGE said:

Best olayini bos ver. 40W dediyse 35 ile basla, yavas yavas arttir. Bir de yeni coil koyunca azalt biraz her zaman acilana kadar.

tc de neye gore hesap yapiliyo onu cozemedim yalniz. hani geceyim de temp kac vermek lazim onu bilemiyorum

W coil'ini tc'ye takarsan yakarsın coil'i veya uyarı verir geri w'a atar uygun olmadıgından.
Sosyal ağlarda paylaş

TVF Q2 ymis uzerinde coil. tc ile ilgili hicbirsey yazmiyor. ama mod olarak gecebiliyorum tc ye

0.4Ω dual coils
40W-80W/BEST 55-65W
Compatible with TFV8 baby"">
"Brings you deep and rich cloud taste
0.4Ω dual coils
40W-80W/BEST 55-65W
Compatible with TFV8 baby" said:

Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

GERGE said:

TC'ye coil materyalinin uygun olması lazım.
Kanthal(FeCrAl) -> Power
Nichrome(NiCr) -> Power
Stainless Steel(SS) -> Power ve TC
Nickel(Ni) -> Sadece TC
Titanium(Ti) -> Sadece TC

Bunlar harici coilin materyaline göre TCR(Temperature Coefficient of Resistance) girmen gerekebilir cihazdaki hazır değerler işini görmüyorsa. Sıcaklık olarak da 200C'den başlarsın arttırmaya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...