Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

bilgisayarımın hoparlörlerinde ya da ses kartında bir sorun var, her neyse ses konusunda problemli işte(sorunun nedenini biliyorsanız yazın ama sevinirim)

birden azalabiliyor sesin genliği, sanki üstüne örtü örtmüşsün ya da yastıkla bastırmışsın gibi kendi kendine. sonra tekrar birden açılıyor, açılma süresi değişken olmakla birlikte 10 saniyeyi geçmiyor.

müzik dinlerken şarkının kompozisyonuna uyum sağlıyor arada, nasıl keyifleniyorum anlatamam. piano kısımlarda düşük genlikle sakin sakin ilerlerken; fortelerde taşırtıveriyor içindeki hiddeti. arada vibrato yapmayı da ihmal etmiyor beyimiz

bu bilgisayarla olan arkadaşlığım 7. yılını dolduracak. artık kendi kişiliği, zekası ve karakteri olan bir varlık o.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=xyDKezDLGTM?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

2 gündür bir türlü keyfim yerine gelmedi ya. kayınvalidemin baya önce 4-5 sene bakıcılık yaptığı 2 kardeşten büyük olanı 16 yaşında evinde arkadaşlarıyla bonzai kullanmışlar, bu da cama çıkmış artk hava almak için mi yoksa uyuşturucunun kafasıyla mı bilinmez ya dengesini kaybedip düşmüş ya da atlamış aşağı ölmüş çocuk.

böyle uyuşturucu maddeden dolayı başına bir iş gelenlere üzülmüyorum ama kayınvalidem çok seviyordu çocukları, nasıl bu işlere bulaşmış o yaşta inanamıyor kadın. cenazede arkadaşlarını sıkıştırdık biraz, bir tanesi en yakın arkadaşımdı ama kötü çocuklarla arkadaşlık yapmaya başlamıştı dedi. zaman çok boktan bağrına basıp büyüttüğün akıllı uslu sandığın çocuğunun başına bile neler gelebiliyor haberin olmadan :/
Sosyal ağlarda paylaş

herşeyine laf edin de şu adamın takıldığı karı/kız ortama hiç bir bok diyemezsiniz. daha 1-2 sene önce adamın cıktığı kızı masaüstü arkaplanı yapıp iç geçiriyordunuz/patlatıyordunuz lan ahhaah.

olm bok atmayın ya, gerçekten şu forumda farklı insan bırakmadınız.
Sosyal ağlarda paylaş

26 yaş sendromuna girdim.

Yaşıtlarım deli gibi doğuruyorlar, hatta bugün birini 2 çocuğu ile brunch ta gördüm.

Bende mi bi anormallik var onlarda mı? Karar veremiyorum :S
Neden annemin bütün konken arkadaşları bana evde kalmışım gibi baktılar ayrıca?

Evlenmek istemememe, neden dünyanın en tuhaf şeyimiş gibi tepki veriyorlar ? ::o
Sosyal ağlarda paylaş

dylanN said:

Herkesin normali kendine. İkiniz de anormalsiniz 7şer tane doğurmanız gerekiyodu şimdiye kadar.

dylanN said:

Çünkü onların kuşağı şanslıysa 20sinde evlendi 22sinde çocuğunu kucağına aldı. Şanssızsa 15 ve 17. Onlara göre evde kaldın :)

dylanN said:

Evlenmek istemememe, neden dünyanın en tuhaf şeyimiş gibi tepki veriyorlar ? ::o

Yine kuşak ve herkesin kendine mantığı işliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

18-20 yaşında evlenen bi nesilden bahsediyoruz. garipseyecekler tabi. hani sonsuz bok atabilirim o tayfaya da ülkenin o zamanki durumu, aile yapısı bla bla, kendilerinin de çok suçu yok.

26 yaş bunalımı ne ayrıca, can sıkıntısıdır o, esas 30 çok kötü diye ezeyim de "30 ne lel çoluk çocukla uğraşıyoruz valla" diye gelsinler, vakit geçsin :P
Sosyal ağlarda paylaş

dylanN said:

Yaşıtlarım deli gibi doğuruyorlar, hatta bugün birini 2 çocuğu ile brunch ta gördüm.

kadınlarda 28 bu yaş, genelde.
28 olunca bir daha konuşalım.
Sosyal ağlarda paylaş

dylanN said:

DOĞURSANA KARDEŞİM YOKSA ALLAH SANA NİYE VERMİŞ O KADAR ŞEYİ

çünkü kadının görevi evlenmek ve çocuk doğurmak, öyle işlenmiş zihinlere
sen canın nasıl istiyorsa öyle yap.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün yolda giderken tek ayağı sakat zor yürüyen bir köpek gördüm. hemen sağa çektim yetişeyim diye. deli gibi yağmur yağıyordu manyak köpek sanki hissetmiş benden kaçıyor hızlı hızlı. az ilerde yakaladım mama paketini açıp koydum. elimle vermeye çalıştım falan yemedi. zaten şişmandı. yanımdan geçen baba oğul da bu sizin okulun köpeği değil mi dedi. hah dedim bu neden şişman belli. tam boşuna koştuk derken uzaklardan baya kötü durumda bi köpek daha göründü. o geldi yedi yemeğini.

bu da böyle anımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

tipik bir insanoğlu şerefsizliği işte, kendi vicdanı rahatlayacak diye köpeği boğmadığı kalmış sdfsfs.

sen sus pizzandan 1 dilim vermeye cesaret edemezsin hayvanlara dsfs.

yok be valla sokaktaki hayvanları sevdiğim kadar kendimi sevmiyorumdur. nerde görsem ıslak olsun pis olsun hasta olsun öpüyorum sdfs. elimden geldiğince denk geldiklerime mama veriyorum arabada stok yapıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...