Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

di said:

Hanimin bi arkadasi "ay hadi size Phuket'te surda yoga yaptircam, kisi basi 1500 dolarcik, toplam 14 kisi" diye boyle cok dusunceli(!) bir teklifte bulunmus.

Kizin ayarlayacagi oteli bulup kabaca bi hesap yaptim, £17K+ cukkaliyo, £7K kadar harcayip 1 haftada £10K'yi cebe atiyo. Hesabi anlatip yogayi adam seviyollar dedim diye "ne yani hayatlarini kazanmasinlar mi?" tribi yedim.

Sonra huzur icimizde. Normal isimin yaninda 2-3 ayda bi £10K atsam kenara, bi de ustune bir hafta tatil yapsam benim de huzur icimde olurdu eminim :)

O kadar uzaklara gitmeye de gerek yok. Son 3-4 senedir her yerde yogacı platesçi türedi tarlada biter gibi, çoğu da eğitmen oluyor. Eğitmen neye göre olunuyor, bi sertifikası falan var mı dersen yok galiba. Ama kendi arkadaşlarımdan biliyorum şöyle levent, mecidiyeköy, şu bu gibi yerlerde isim yapmış bir salonda eğitmenlik yapanın kazandığı para fantastik resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

15 dk önce bir uyandım ev zifiri karanlık, dışarıda acayip bir uğultu var bir de cıvı cıvı bir ses ananı dedim tanklar geçiyor kesin darbe oldu kafamı çıkarıp camdan minibüs yoluna doğru baktım baya hızlı bir polis arabası geçti altıma Sıçtım buz gibi hava terlemeye başladım korkudan. Hemen koştum geldim telefona bakayım noluyor derken eşim uyandı dedim kalk bişiler oluyor, ya o jeneratör sesidir demesiyle kendime geldim. Gece gece durduk yere perişan ettim kendimi anasını satayım
Sosyal ağlarda paylaş

herhangi konuda bir yemin ettiğim zaman yapmak zorunda hissediyorum kendimi. özellikle üstüne basa basa söylediysem bunu. her ne kadar yapacağım şey başkasının işine çomak sokmak olsa da, şu durumda yapmak zorundayım gibi hissediyorum. bilmiyorum yani bebeye senin sevgilin böyle kaşar, şöyle sex döndürdük demek de godoşluk gibi geliyor. napim ki acaba. ikisi de zerre umrumda değil ama defalarca yemin ettim geri döenrse söylerim diye. ya da en iyisi böyle ziggo/çocukca şeylerle uğraşmamak..
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

15 dk önce bir uyandım ev zifiri karanlık, dışarıda acayip bir uğultu var bir de cıvı cıvı bir ses ananı dedim tanklar geçiyor kesin darbe oldu kafamı çıkarıp camdan minibüs yoluna doğru baktım baya hızlı bir polis arabası geçti altıma Sıçtım buz gibi hava terlemeye başladım korkudan. Hemen koştum geldim telefona bakayım noluyor derken eşim uyandı dedim kalk bişiler oluyor, ya o jeneratör sesidir demesiyle kendime geldim. Gece gece durduk yere perişan ettim kendimi anasını satayım

benzerini havalimanında yaşadım bu sabah. saat 8 gibi 500'lü kapıların (501-504) olduğu katta elektrik gitti. bildiğin komple gitti. ekranlar, ışıklar falan hiçbir şey yok, sadece tavandaki seçmece 3-5 lamba yanıyordu. hatta boarding kapıları bile açılmıyordu, yanındaki kart okuyucu falan gitti o derece. boarding'e başlasak başlayamicaz yani. arada bi anlık güç kaybı, sonra hop jeneratör ups falan bişeyler devreye girip her şey normal devam ediyordu (restartlanan bilgisayarlar dışında sdf) bu kadar "elektrik yok. HİÇ YOK" görmemiştim hiç. aha dedim yine giriyorlar taraya taraya. tırstığım belli olmasın diye o an başka yerlerdeki arkadaşlarını da arayamadım, belki 20 metre öteden çıkılan üst katta her şey normal, bi bizim orası gidik...

5-10 dakika sonra geldi. öyle korktuğumla kaldım.
Sosyal ağlarda paylaş

benzerini ben de az önce yaşadım
bi uyandım her yer karanlık, sonra anladım tabi haa dedim daha güneş doğmamış, vurdum kafayı uyudum tekrar
sonra bi daha uyandım lan her yer zifiri karanlık!!!
saate baktım anca 10 dakka filan geçmiş daha, e tabi güneş müneş yok hala.
kafama takıldı, uluslararası uzay departmanının numarasını bulmak için telefon rehberini açtım
bi de ne göreyim bütün sayfa zifiri karanlık!
sonra jeton düştü tabii, kendi kendime gülerek ışığı açmak için komodine doğru uzandım. korkacak bişey yoktu, lanet olsun boşuna panik yapmıştım.
ancak lambayı yaktığımda uluslarası uzay departmanının numarasının olması gereken yerde yalnızca karanlık bir delik vardı. birileri bu numarayı bulmamı istemiyordu ama neden? sorular kafamda uçuşurken garip bir koku dikkatimi çekti. yavaşça kafamı çevirirken bunun doğru olmaması için dua ediyordum, ancak tanrı tatile çıkmış olmalıydı. birileri kapının altından odamın içine katran dolduruyordu. o fokurdayan, siyah maddenin yavaşça yatağıma yaklaşmasını izlerken adeta donup kalmıştım. yorganımı yere serip katranın karşısında bir bariyer yapmaya çalıştım, bir yandan da "git, git" diyerek katı sıvıyı itekliyor, aslında kesin olan sonumu ertelemeye çalışıyordum. fakat hayır, bu böyle bitmeyecekti. beni zifiri karanlığa mahkum etmek isteyenlere bunun hesabını ödetecektim. eşofmanımın önünü bağladım ve bir sıçrayışla penceremden fırlayarak iki kat aşağıdaki çalılıkların arasına düştüm. her yer zifiri karanlıktı ama bu artık beni şaşırtmıyordu, artık bunun dev bir planın parçası olduğunun bilincindeydim. macera daha yeni başlıyordu...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...