Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

DRaGoN_SLaYeR said:

gregoyu severdim şahsen de burda haksız bence, di ye şişko dese di abartmış derdim de evlilik kocalık vs. geyik yapmak herkesin haddine olmamalı.

edik: yalnız direk geçmiş zaman kullanmışım sdfdfds

abi adam ne biçim kocasın sen falan dedmişki? kafalar mı güzel anlamadım.

Grego said:

şişko koca zor, herşeyi incik cıncık detayına kadar kurcalıyor

şunu okuduğumda direk takıntılı, araştırmacı, kafalı, nörd misali bir gönderme görüyorum ben şişman koca diyerek. burada nereden kocalığını / evliliğini sorguladığını düşündünüz.

di kendisine şişko denmesini sevmeyip, ona tepki verdiyse gayet mantıklı ama sen benim kocalığımı sorgulayamazsın dediğinde gayet mantıksız buluyorum, galiba yanlış anlaşılma oldu eğer öyleyse.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

ad3m said:

Aman neyse (temsili türk vatandaşı) pazar günü mesai varmış fak :(

Cumartesi? Bildigin 7 gun mu calistiriyolar?

Oyleyse meslek nedir is nedir merak ettim.

Cumartesi yarım gün (29 ekimden dolayı) ertesi günü de özel local satış günümü neymiş belediyenin düzenlediği hayır benimle bi alakası yok ama herkes geliyormuş ben de gelmeliymişim.
Meslek : bilgi işlem adı altında tornavidacılık :D
Sosyal ağlarda paylaş

imam

imamizer said:

DRaGoN_SLaYeR said:

gregoyu severdim şahsen de burda haksız bence, di ye şişko dese di abartmış derdim de evlilik kocalık vs. geyik yapmak herkesin haddine olmamalı.

edik: yalnız direk geçmiş zaman kullanmışım sdfdfds

abi adam ne biçim kocasın sen falan dedmişki? kafalar mı güzel anlamadım.

Grego said:

şişko koca zor, herşeyi incik cıncık detayına kadar kurcalıyor

şunu okuduğumda direk takıntılı, araştırmacı, kafalı, nörd misali bir gönderme görüyorum ben şişman koca diyerek. burada nereden kocalığını / evliliğini sorguladığını düşündünüz.

di kendisine şişko denmesini sevmeyip, ona tepki verdiyse gayet mantıklı ama sen benim kocalığımı sorgulayamazsın dediğinde gayet mantıksız buluyorum, galiba yanlış anlaşılma oldu eğer öyleyse.

Keşke bu saatte kafam güzel olsaydı.
Ya bu sıkıntılı bi konu, kimisine ne biçim kocasın lan sen dersin çüküne takmaz, kimisi için de böyle bi laf bile edilmemesi gereken bi laftır. O yüzden arada çok bi samimiyet yoksa dikkat edilmelidir.

Olay kocalığını evliliğini sorgulamak değil zaten o minvalde bişi deseydi direk banı yerdi, ya da ben bi başkasına desem ben de yerim, kimsenin haddine olan bir şey değil o.
Sosyal ağlarda paylaş

karamürselidelihamdi said:

di said:

ad3m said:

Aman neyse (temsili türk vatandaşı) pazar günü mesai varmış fak :(

Cumartesi? Bildigin 7 gun mu calistiriyolar?

Oyleyse meslek nedir is nedir merak ettim.
bende haftanin başı ve sonu yoq.Ne zaman firtına olur o zaman izin kullanıyoruz.Çünkü denizciyiz.lanetliyiz aq.:(

Senin işinde zormuş be ama getirisi iyidir heralde o çileye katlandığına göre :/
Sosyal ağlarda paylaş

Mesela di'ye ben allahın dombilisi desem beni banlamaz çünkü samimiyet var (:D

famous last words quote u oldu tam asd

Günlük bazen çok mu sert oluyorum acaba? Geçen de wow bölümünde suarkla dalga geçtim, adam özel mesaj atıp bana küstü. Ama böyle bildiğin ciddi ciddi küstü =(
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Mesela di'ye ben allahın dombilisi desem beni banlamaz çünkü samimiyet var (:D

famous last words quote u oldu tam asd

Günlük bazen çok mu sert oluyorum acaba? Geçen de wow bölümünde suarkla dalga geçtim, adam özel mesaj atıp bana küstü. Ama böyle bildiğin ciddi ciddi küstü =(

Gursel Tantuni'de bulusuruz, hesabi kitlerim barisiriz np. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...