Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

_Rave said:

cicibeybe said:

_Rave said:

bugün kız arkadaşımla ilk büyük kavgamızı ettik.o güleryüzlü,sessiz sakin,minyon kız gözümün önünde gollumun yüzüğü almaya çalışırkenki haline dönüştü anasını satıyım.arıcam özür dilicem,götüm yemiyor resmen.

Abi suclu oldugunu dusunmuyorsan (hatta dusunuyorsan bile) surada ozur dilemek asiri aptalca bir karar. Birak, konusma, ona muhtac olmadiginin farkina varsin. Kendisi kuzu kuzu gelir. Oteki turlu kosullayacaksin kizi, her sikinti oldugunda bardak atacak ustune.

Believe me I am pro.

öyle abide işte aman uzamasın bitsin gitsin diye özür diliyorum hersefer.benim için özür dilemek karşımdakini üzdüysem zor bi davranış değil.kızarkadaşıma karşı haklı veya haksız olmakta umrumda değil.ama kadınlardaki bu ''haklı''olma inadı beni bütün ilişkiden bezdiriyor.

tamam ben haksız olıyımda o üzülmesin diye zorladıkça ve karşıdan aynı saygıyı görmeyince içten içe çok sinirleniyor insan.varoşu kültürlüsüde yok bunun.hepsi böyle anasını satıyım.

Her şeyi kapatırsan bu sefer tepkisizlikle suçlar. Hatta bir süre sonra ilişkide kendimi erkek ben mişim gibi hissettiriyorsun yapar sepetler seni. Az bencil az da öküz ol iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

haklı haksız herşey için özür dileme değil abi olay.bu olayda mesela benimde hatam var.benim bakış açımdan küçük karşının bakış açısından büyük.yoksa yok yere özür dileyecek değilim.benim hatam sevdiğim kıza fazla iltimas gösteriyorum.uzlaşmaya çalışıyorum yani tamamen karşı tarafı suçlamak yerine.sevmiyorum çünkü karşımdakini üzgün görmeyi.

ha haklısınız ama fazla değer vermediğim kıza öküz gibi davranınca daha kıymetli oluyorum herseferinde.öküzlüğün prim yapması üzücü ama böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

abv sabah bi rüya gördüm, ateşim olduğu için 4-5 saattir uyuyamamanın verdiği yorgunlukla sızmıştım tam.
rüyamda da uyuduğum yerdeyim, balkonun pencerelerine doğru dönük yüzüm.

sonra bir ses duydum ki allahım o ne. nuke atmışlar gibi bir ses, beynim parçalandı sandım. zaten kıçımdan uydurduğum hayvani patlama efektini de görünce wow'daki karakterlerin roarlaması gibi AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA diye bağırarak yataktan bi zıplamışım ki ne yastık kalmış ne yorgan.

sonra gerçekte böyle diken üstünde yaşayan insanlar aklıma geldi, hayata genel olarak sövdüm. sonra da uyuyamadım. bu da böyle bir anımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Her şey üstüste.

İlk önce Paypal kapandı. Bir sürü dert. Bağışlar düştü, sponsor paraları aksadı.
Sonra Gaben reis kumarı yasakladı, fabrikası batmış fabrikatörden beter hale düştüm.
Kedilerle video çekerken, binbir zorlukla büyüttüğüm, yaşasın diye en uğraştığım, tonla hastalığa yakalanan ama kurtulan, aramızda en çok yaşanmışlık olan kedimin ölüsünü buldum.
2 gün önce, abartı değil tam rakam 2, birlikte gelinlik baktığımız sevgilim bir anda beni terketti.
Köpeklerimden birisi sahibinin sorumsuzca tasmasız gezdirdiği 2 damızlık Rottweiler tarafından saldırıya uğradı. 3 dikiş atıldı ki köpekleri düşününce çok çok ucuz atlattı.
Üstünden çok geçmeden yine sorumsuz bir şerefsizin tasmasız gezdirdiği tabi ki Kangal köpeği bu sefer de diğer köpeğime saldırdı, ona da diş geçirmişler ama dikişlik bir şeyi yoktu. Adamla(45-50 yaşında) konuşmaya gittiğimde de, durumu anlatırken birden bıçak çekti.
Bu ka
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...