Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

yildirimokur said:

Bugün bet yapmıştım sıkıntıdan attım 20 lira oranları düşük 5 maça oynadım. Saat 12'ye geliyor, dur dedim bakiim bi sonuçlara. Bi tanesi hariç hepsi gelmiş maçların. En sonuncu da 2-3 yeniliyor Newcastle +4 oynanıyor. Attım kuponu çöpe. + 7 = 3-3 oldu, + 9 = 4-3 . Gittim aldım kuponu çöpten. 275 TL asdfasd

Şunun aynısı askerde oldu.Aynı kuponu oynamıştık salak yırttı ben ise 180 tl falan kazanmıştım.Eleman ağlayacaktı zuhasdasd.
Sosyal ağlarda paylaş

olay saçmasapan bişey ya büyütülücek bi mevzu değil de ben dalgaya aldım gülmeye başladım,gülmez olaydım.daha önce tersini görmemişim kızın ne biliyim cinnet geçirceğini.

herneyse öyle işte.açtım diledim zaten özrü,bekliyorum bardak için özür dilemesini,dilemiyorum hakettin dedi.sinirleniyimmi gülüyimmi bilmiyorum bazen insanlara.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

bugün kız arkadaşımla ilk büyük kavgamızı ettik.o güleryüzlü,sessiz sakin,minyon kız gözümün önünde gollumun yüzüğü almaya çalışırkenki haline dönüştü anasını satıyım.arıcam özür dilicem,götüm yemiyor resmen.

Abi suclu oldugunu dusunmuyorsan (hatta dusunuyorsan bile) surada ozur dilemek asiri aptalca bir karar. Birak, konusma, ona muhtac olmadiginin farkina varsin. Kendisi kuzu kuzu gelir. Oteki turlu kosullayacaksin kizi, her sikinti oldugunda bardak atacak ustune.

Believe me I am pro.
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

_Rave said:

bugün kız arkadaşımla ilk büyük kavgamızı ettik.o güleryüzlü,sessiz sakin,minyon kız gözümün önünde gollumun yüzüğü almaya çalışırkenki haline dönüştü anasını satıyım.arıcam özür dilicem,götüm yemiyor resmen.

Abi suclu oldugunu dusunmuyorsan (hatta dusunuyorsan bile) surada ozur dilemek asiri aptalca bir karar. Birak, konusma, ona muhtac olmadiginin farkina varsin. Kendisi kuzu kuzu gelir. Oteki turlu kosullayacaksin kizi, her sikinti oldugunda bardak atacak ustune.

Believe me I am pro.

adam haklı ama özür dilemişsin çoktan, yazık olmuş.

bardak atmak ne lan. sen kadın olsan o erkek olsa polise şikayet edilcek mevzu
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

_Rave said:

Believe me I am pro.

öyle abide işte aman uzamasın bitsin gitsin diye özür diliyorum hersefer.benim için özür dilemek karşımdakini üzdüysem zor bi davranış değil.kızarkadaşıma karşı haklı veya haksız olmakta umrumda değil.ama kadınlardaki bu ''haklı''olma inadı beni bütün ilişkiden bezdiriyor.

tamam ben haksız olıyımda o üzülmesin diye zorladıkça ve karşıdan aynı saygıyı görmeyince içten içe çok sinirleniyor insan.varoşu kültürlüsüde yok bunun.hepsi böyle anasını satıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...