Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GOTY 2015

tomkat

Öne çıkan mesajlar

Laurelin said:

mgs olurdu oyunu tam sekilde shipleselerdi ama yuzyilin en iyi oyun gelsitirme facialarindan biri olarak secilicek, daikatana ve dnf ile yarisir sadfasd, neyse en azindan gameplay cooook iyi idide teselli bulduk

fallout4 baska facia hani konami yok basinda, musluklari acmislar, engine yeni degil kac senelik eski pusku sey vs. vs. ikinci buyuk hayalkirikligi senenin

vicir fanboylari ile allah fanboylari yarisiyor gozumde, chanlarda en alakasiz pokemon tartismasinda bile vicir dover yazan bayik tasocu tipler yuzunden tiksindim seriden, satin aldigim ve yapimciyi destekledigim halde oynamiyorum :P cyberpunk ciksin suyu cikana kadar oynicam ama

sc2 ded gaem hikaye iyi olsada

gta5 eski oyun sayilmaz

eh geriye en cok saatlerimi gecirdigim HotS kaldi, onu sectim gectim direk :D helali hos olsun blizz mobaya sardirdi beni :D

nicke bakmadan okudum okudum, son cümledeki blizzard muhabbetinden çıkardım kim olduğunu
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

FO4 o kadar leş mi hakkatten yav

p.s. oynamadım daha

les

cunku fo3 expansion pack direk

combatta ya sneak attack ile tek atiyosun, atamadiklarini da backpedal yapa yapa indiriyosun, 2006'dan beri combat bu (ya da melee build exploit edersin)

int buildli karakter fatman ile dunyayi kesebiliyo hala (sozde rpg oyunu lol)

hikayesi fo3'den daha lineer. resmen choose a door 1 2 3 oyunun sonu ve son cutscene ayni sanirim hangi factionu secersen sec

keske almasaymisim ama cok gec refund icin
Sosyal ağlarda paylaş

en sinir oldugum sey kendine rpg diyen bi oyunda str stati 2 olan bi karakterin trolol diye minigun, fatman, gatling laser kullanabilmesi. explosives expert olmadan mayinlari defusemasi ve patlayicilari efektif bi sekilde kullanabilmesi.

ya elinde patlamasi lazim o mayinlarin, vermedim ki ben hic demo builde.

sonra borderlands: wasteland edition diyince cemkiriyolar

bildigin fps bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

http://i.imgur.com/KJmVTPq.png

buda baltazar kesin asfasdf

Hayır olayı başlatan mesajım da şu yani asd

axedice said:

AoD GotY falan olamaz o grafikler ve prodüksyon kalitesiyle, benim için en iyi oyun olması bişi ifade etmiyor. Goty dediğin farklı bi olay, W3 olur starcraft olur kojima derp olur goty dediğin bu. Haliyle shooter minecraft da olamıyor.

18+ Fallout 4 Ne İşe Yarar

https://www.youtube.com/watch?v=bxSw6iDSujg

Sosyal ağlarda paylaş

Witcher 3
GTA 5
Arkham Knight
Pillars of Eternity
Star Wars
MGS Phantom Pain (gameplay çok iyi. konu olsaydı bu sırada olmazdı)
Rainbow Six

oynadıklarımı kendi sevdiğim şekilde sıraladım. Oynamadıklarımdan da Mad Max ile Dying Light iyi gibi görünüyor deneyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

tomkat said:

"nutella yerim" said:

FO4 o kadar leş mi hakkatten yav

p.s. oynamadım daha

les

cunku fo3 expansion pack direk

combatta ya sneak attack ile tek atiyosun, atamadiklarini da backpedal yapa yapa indiriyosun, 2006'dan beri combat bu (ya da melee build exploit edersin)

int buildli karakter fatman ile dunyayi kesebiliyo hala (sozde rpg oyunu lol)

hikayesi fo3'den daha lineer. resmen choose a door 1 2 3 oyunun sonu ve son cutscene ayni sanirim hangi factionu secersen sec

keske almasaymisim ama cok gec refund icin

her elestiriye okey im de fo3 den daha lineer oyunu oynayamam hakkatten sdkjfalghksdjfh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...