Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Captain America: Civil War (2016)

scorch

Öne çıkan mesajlar

di said:

Ne agliyonuz arkadas su 3D olayina ya. Hic mi bi yer vermiyo filmi 2D? Niye 2D'sine gitmiyonuz?

cinemaximum vermiyo abi malesef. 3d veriyolar. 2d imax zaten vermiyolar. izmir'de 1 tane var o da 3d olarak girdi gosterime.

The Revenant 2d girmisti vizyona mesela, sahaneydi. IMAX fena izletti kendini.

ben star wars'a imax 3d gittim, bi tek onda ne bas agrisi oldu ne de 3d de sacmalik, bilmiyorum filmle mi alakaliydi. 2D secenegimiz olsa keske
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

asıl iyi sinemalar 2D seçeneği de veriyor. Cinemaximum gibi paragöz, lüks görünümlü boktan sinemalar 3D zorunluluğu tutuyor.

denediğim gittiğim sinemalar arasında en iyilerinden biri cinemaximum.

ha amerika'da yaşıyorsan belki boktan gelebilir, orada çok daha iyi sinenma teknolojileri vardır belki de.
Sosyal ağlarda paylaş

izlemeyen acmasin

Pek begenmedim. Cok zoraki olmus bazi seyler. Mesela o Havaalani karsilasmasi... Ufak esprilerle seyirciyi güldürmeye harcayacaklari enerjiyi, mantikli sebep sonuc iliskisi olusturmaya harcasalar harika Film cikacak. Tony'nin annesinin öldügü sahneyi captain'in youtube accountuyla upload etse Tony daha cok sinirlenirdi eminim. Yada Kizil hatun Tony'nin zirnini parcalasa Film 3 Saat sürmezdi. Ayrica koskoca Vision'in gözünün önünde kaciverdiler. Olmamis.

Sosyal ağlarda paylaş

Ayfon said:

izlemeyen acmasin

Pek begenmedim. Cok zoraki olmus bazi seyler. Mesela o Havaalani karsilasmasi... Ufak esprilerle seyirciyi güldürmeye harcayacaklari enerjiyi, mantikli sebep sonuc iliskisi olusturmaya harcasalar harika Film cikacak. Tony'nin annesinin öldügü sahneyi captain'in youtube accountuyla upload etse Tony daha cok sinirlenirdi eminim. Yada Kizil hatun Tony'nin zirnini parcalasa Film 3 Saat sürmezdi. Ayrica koskoca Vision'in gözünün önünde kaciverdiler. Olmamis.

yüzüğü atmaya mordora kartallarin üstünde gitseler 3 film surmezdi. mehh LotR kötü seri olmamis.
Sosyal ağlarda paylaş

Film iyi hoş ama keşki hiçbir bilgim/fikrim olmadan gideymişim ısınamadım konuya tüm film boyunca.
Yalnız spiderman ve zemo karakteri çok iyi olmuş hatta spiderman tam spidey olmuş.
3D olayını bende sevmiyorum gözüm ağrıyor tüm filmi kısık gözlerle izliyorum zorluyor bunun etkiside olabilir bak ısınamama olayı.
Ama genel olarak güzel film hatta en iyi marvel filmi denebilir rahatlıkla.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Ayfon said:

izlemeyen acmasin

yüzüğü atmaya mordora kartallarin üstünde gitseler 3 film surmezdi. mehh LotR kötü seri olmamis.

Senin absurd benzetmenin filmde mantik hatasi olmadigi ispatlamiyo malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayfon said:

applev0dka said:

Ayfon said:

izlemeyen acmasin

Senin absurd benzetmenin filmde mantik hatasi olmadigi ispatlamiyo malesef.

daha ilginci senin filmde mantık araman.
intelstellar çekmiyor ki adamlar, içinde tutarlılık mantık olsun.
filmdeki mantık hatalarını saysak burdan aya yol olur.

İşin fiziksel tutarsızlıklarına girmiyorum bile :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...