Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kız Arkadaşın IQ'sunu Ölçmek

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

said:
Şimdi beni asıl kıllandıran şey ise kızın facebooktaki fotoğraflarına bakınca gerçekleşti. Bakıyorum pozlarda hep bir şapşallık mevcut. Üstelik eiffel ve pizza kulesini tutarken hep ıskalamış! Bunu da görünce "Acaba..." diye kendi içimde sorma gereği hissettim.

Abi... off bence sana yapalım iq testi. eyfeli kacıran senın kız deil fotorafı ceken.
Sosyal ağlarda paylaş

Argos onunla sanat tarihinden konuş, direk anlarsın zekası ne seviyede. Biraz akademik bilgisini sına, yorum gerektiren sorular sor. Ordan çıkarırsın artık zekasıyla mı bitirmiş okulu ezberle mi.

Diğer taraftan yatakta yeterince iyiyse özgüvenin zekanın ne önemi var? Ona istediğini ve hak ettiğini ver, ona LORD_ARGOS'u ver, sonra da bir sonraki hedefine geç. Burdaki zayıf betalar gibi bi kadın üzerine bu kadar düşünmeye değer mi? Hadi aslanım benim beline kuvvet (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

said:
Şimdi beni asıl kıllandıran şey ise kızın facebooktaki fotoğraflarına bakınca gerçekleşti. Bakıyorum pozlarda hep bir şapşallık mevcut. Üstelik eiffel ve pizza kulesini tutarken hep ıskalamış! Bunu da görünce "Acaba..." diye kendi içimde sorma gereği hissettim.

Abi... off bence sana yapalım iq testi. eyfeli kacıran senın kız deil fotorafı ceken.

Abi tamam çekende ıskalamış ama bunu da sen gidip feysde paylaşmazsın değil mi? O fotoğrafları buraya koyarsam daha iyi anlaşılacak. Akşam fotoğrafları ekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...