Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kız Arkadaşın IQ'sunu Ölçmek

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

Lord_Argos said:

Başlamadan önce hakaret edecek arkadaşlar lütfen sağ üst köşede "X" işaretini basarak başlığımı terk etsinler. Ciddi bir konu trollenmesini istemiyorum.

TLDR

Kız 28 yaşında ve çok sempatik bir kız. Güzel sanatlar mezunu, söylediğine göre master programını yarım bırakmış. Avrupada her ülkeye gitmiş. Son 4 senedir ise ailesinin deniz kenarındaki milyon dolarlık villasında takılmaktan başka birşey yapmıyor. Öncesinde fazla bir muhabbetimiz olmamıştı. Ben direk kahve içmeye çağırdım ve o da kabul etti.

Midpoint'te buluştuk. Ancak geldiğinde o kadar heycanlıydı, ağzından çıkan her kelime kekeleyerek çıkıyordu, yüzü kıpkırmızıydı ve elleri kolları ayrı oynuyordu. Sanırım uzun zamandan sonra ilk defa biriyle buluşuyordu ancak bu öyle bir heyecan değil sanki Murat Boz ile aynı masaya oturdu zannedersiniz.

Neyse onu rahatlatmaya çalışıyorum bu iş mülakatı değil, rahat ol diyorum yok kız düzelmiyor, ben konuşmazsam susuyor resmen 2 saat boyunca hiç durmadan konuşmak durumunda kaldım.

O ise sadece şapşalca gülümsüyor, gözlerimin içine bakıyor ve susuyor! Bir ara ellerini tuttum ona bile çekincence tepki vermedi. En son ilişkisi söylediğine göre üniversite zamanlarıymış. O zamana kadar ciddi birşey yaşamamış.

Şimdi beni asıl kıllandıran şey ise kızın facebooktaki fotoğraflarına bakınca gerçekleşti. Bakıyorum pozlarda hep bir şapşallık mevcut. Üstelik eiffel ve pizza kulesini tutarken hep ıskalamış! Bunu da görünce "Acaba..." diye kendi içimde sorma gereği hissettim.

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/04/27/11/280D66F800000578-3057219-Nailed_it_Yves_Van_De_Ven_37_uploaded_this_photograph_on_social_-a-15_1430130253089.jpg
https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xap1/t51.2885-15/s320x320/e15/10832247_100500793633320_1926243199_n.jpg

Soruma gelirsek; ya kızda büyük bir özgüven eksikliği var, ya da gerçekten zekasal bir problemi var. Bunu nasıl anlayabilirim?

la birader.
senin mesajın baştan sona gelin beni trolleyin mesajı. Mekan da paticik. Nasıl olacak?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...