Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trafikte 3 kişi bana saldırıyordu

atesbenicagiriyo

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

tiLi said:

onlardan çok farklı değilsin

Hayır, sadece gerçekçiyim. Herkese sevgi pıtırcıklığı yapan romantiklerden değilim, biraz daha mantık kullanarak yaklaşıyorum konuya. Herkesin kendini geliştirmesi için eğitim fırsatı sunmak ayrı (bunu yapmayan da kendi bilir), ama bunu yapmayan insana "zaten kaybedecek bir şeyim yok" rahatlığıyla başkasını bıçakla tabancayla öldürebilme rahatlığını sağlamak ayrı.

abi sana demedim ya OP hariç okumadım bile bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

Rewendor said:

tiLi said:

onlardan çok farklı değilsin

Hayır, sadece gerçekçiyim. Herkese sevgi pıtırcıklığı yapan romantiklerden değilim, biraz daha mantık kullanarak yaklaşıyorum konuya. Herkesin kendini geliştirmesi için eğitim fırsatı sunmak ayrı (bunu yapmayan da kendi bilir), ama bunu yapmayan insana "zaten kaybedecek bir şeyim yok" rahatlığıyla başkasını bıçakla tabancayla öldürebilme rahatlığını sağlamak ayrı.

abi sana demedim ya OP hariç okumadım bile bilmiyorum

Hah tamam, benim mesajın altına gelince bana cevap sandım :)
Sosyal ağlarda paylaş

şu topicte yazılanları okudum da valla kıyak yaşıyom dedim.

dün yemek yerken telefona biraz fazla gömülmüşüm herhalde, kızın teki geldi "pardon bişi mi var bi sıkıntınız mı var" felan dedi, "yok canının sağlığı" dedim geçiştirdim. sağolasın isveç <3
Sosyal ağlarda paylaş

AHAHAHAHAHAH heyecana bak :D anlatacak yer bulamayınca gelip burdaki trafik zorbalığına bağlamışsın hikayeni ama o kadar alakasız olmuş ki olm anlatamam :D

-offf ya başıma geleni nerde anlatsam ki günlüğe mi yazsam? hemen sevindirik olmuş mal derler ya pfff hangi başlığa sıkıştırsammm hmmm hah evet trafikte kavga başlığı, kültür ve medeniyet seviyesiyle bağlantı kurarım ordan isveçte kızların bana yavşadığını anlatırım ya ulan çok zekiyim hehe :D
Sosyal ağlarda paylaş

fantazine hayranım liebe. keşke bu fantazini cs lobilerine inv attığımızda gelmekte de kullansan.

olm herkes türkiye'de yaşadığı sıkıntılardan, kavgadan gürültüden bahsediyor, benim durum o kadar rahat ki, yolda yürürken arabalar duruyor, insanlar birbirine saygılı felan, keyifliyim yani onu belirtmek için yazdım.

ha rahatsız olduysan konuyu biryerlere çekmek istiyorsan o zaman ak'ye çek panpa. bi ak at adam öldürek.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

dün yemek yerken telefona biraz fazla gömülmüşüm herhalde, kızın teki geldi "pardon bişi mi var bi sıkıntınız mı var" felan dedi, "yok canının sağlığı" dedim geçiştirdim. sağolasın isveç <3

ABV

Bi gün sokakta bayılıyordum, kimse gelip iyi misin diye sormadı
üstüne üstlük yanımdan cüzzamlıymıssım gibi kaçtılar

mk çomarları ya sinir oldum yine
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

ALLA AKBAR diye bağırsaydın
Sosyal ağlarda paylaş

O silahı da nasıl taşıyorlar o da belli değil.

Şimdi silah ruhsatı için bir sürü ıvır zıvır psikolojik test falan pek takip edilmiyor aldılar deseler silah ruhsatı dünyanın parası, zamanında araştırdığım için biliyorum. Ki bu da bulundurma ruhsatı. Taşıma ruhsatı apayrı bir dert.

Ruhsatsız taşıyor olsa bu rahatlık nereden geliyor. Neresinden tutsan elinde kalıyor resmen ülke. Kurala göre yaşayan adam dibe itilip eziliyor.

Dediğim gibi survival of the fittest'ı kendilerine yontmalarına izin verince kalıyorsun böyle.

Silah çok görmesem de (ama bir tanıdığa pompalı tüfek doğrultulduğunu biliyorum trafikte) bıçak çeken taksici konseptine tanıklık etmişliğim var 2 defa.
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan kalbim sikisti be su konuyu okurken.

Liebe said:

AHAHAHAHAHAH heyecana bak :D anlatacak yer bulamayınca gelip burdaki trafik zorbalığına bağlamışsın hikayeni ama o kadar alakasız olmuş ki olm anlatamam :D

-offf ya başıma geleni nerde anlatsam ki günlüğe mi yazsam? hemen sevindirik olmuş mal derler ya pfff hangi başlığa sıkıştırsammm hmmm hah evet trafikte kavga başlığı, kültür ve medeniyet seviyesiyle bağlantı kurarım ordan isveçte kızların bana yavşadığını anlatırım ya ulan çok zekiyim hehe :D

Rofl'd
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

O silahı da nasıl taşıyorlar o da belli değil.

Şimdi silah ruhsatı için bir sürü ıvır zıvır psikolojik test falan pek takip edilmiyor aldılar deseler silah ruhsatı dünyanın parası, zamanında araştırdığım için biliyorum. Ki bu da bulundurma ruhsatı. Taşıma ruhsatı apayrı bir dert.

Ruhsatsız taşıyor olsa bu rahatlık nereden geliyor. Neresinden tutsan elinde kalıyor resmen ülke. Kurala göre yaşayan adam dibe itilip eziliyor.

Dediğim gibi survival of the fittest'ı kendilerine yontmalarına izin verince kalıyorsun böyle.

Silah çok görmesem de (ama bir tanıdığa pompalı tüfek doğrultulduğunu biliyorum trafikte) bıçak çeken taksici konseptine tanıklık etmişliğim var 2 defa.

Bir gün kayıp kimlik ilanı vermek için karakola gitmiştim. Beklerken karşımda göbekli Bıyıklı bildiğin atar yapar bu dediğin bi tip bekliyordu. Sonra buna bir ruhsat getirdiler silah ruhsatı, amca da yardımlar için teşekkürler deyip masanın üstündeki bağış kutusuna (polis merkezinde bağış kutusu evet) şöyle yüklü miktarda (min 5 tane falan yüzlük) bırakıp gitti. İşte böyle oluyor bu işler* sevgili rewendor.

*:kodumun ülkesinde
Sosyal ağlarda paylaş

Bundan seneler önce yokuş aşağı yürürken takılıp düşmüştüm tabi ceket yırtıldı belime falan yerdeki büyük taş parçaları falan isabet edince baya sakat bir şekilde yürümeye devam etmiştim aşağı. Yoldan geçen adama pardon en yakın eczane nerede diye sormaya yeltendiğimde adam ben daha sorumu soramadan yönünü değiştirip kaçmıştı :(
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

ahahaha kız belki iş atmıştı resmen sigi gi yapmışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

fazla inatlaşmak gereksiz bi çok sebeple; başına saçma sapan iş açabilirsin, karşındaki adama zaten laf anlatamazsın, adamın ruhsal durumu için zar atılacak bi ülkede/yılda/konumda değiliz vbvb

iki şeridi ortalamış giderken yandan düzgün gitsene diye el kol hareketi yapan bi arkadaşımın önüne kırıp arabadan inip camı tekmeleyerek kırmaya çalışmıştı tamer karadağlı. açılan trafikte basılıp gitmekle sonlanmıştı tartışma. en iyisi video falan çekip internete koycaksın böyle şeyleri. hatta rusya gibi arabalarda sürekli kayıt yapan cihazlar olsa en güzeli, haberlere bi sürü malzeme çıkar
Sosyal ağlarda paylaş

Dünyanın en sakin insanıyım ama trafikte çıldırıyorum. Birkaç kez dayak yemenin de eşiğinden döndüm, bi sefer yanımda kardeşim varken minibüsçü sıkıştırdı, kaçınca da takip etti. Bir seferde selektör yaptım diye herif arabadan indi üstüme yürüdü. İkisini de hatırladıkça kafayı yiyecek gibi oluyorum. Ciddi ciddi araba kullanmak istanbulda intihar gibi bir şey. Stresi inanılmaz artırıyor. Gerçekten gerek yok ama kendini bu salak mücadelede buluveriyorsun işte, istemli bir şey değil.

Ben sadece bizim oraların davarlığından kaynaklanıyor sanıyordum (Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Küçükköy gibi insan dışı her türlü varlığın yaşadığı boktan bölgeler) ama Caddebostan'da falan da oluyor diyorsunuz. Ne yapalım gerçekten bilemiyorum.

Acayip sakin araba kullanırken bu tarz barzoluklar yüzünden "arabasını seven kaçsın" modunda kullanıyorum artık, bağırta bağırta gidiyorum ki manyak bu deyip bulaşmasınlar. Bu şekilde en azından binek araç sahiplerini, tofaşçıları falan uzak tutuyorsun ama arkasında osmanlı tuğrası olan doblolara yemiyor, heriflerin umrunda değil çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...