Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

temel analiz yapmalıydılar değil mi
chrome said:

olm bitcoin gibi bir birimin nasıl teknik analizini yapabiliyorsunuz ya. şaka mısınız

Piyasa analizi diye bir sey var bilæ. Teknik analiz numerik ve istatistiksel verilere gore yapilirken piyasa analizi guncel olaylara gore yapilir.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

bitcoin'de ne gibi güncel olaylara göre analiz yapabiliriz mesela? örnek verir misin piyasa analizi nasıl yapılıyor crypto coin için biz de öğrenmiş olalım.

geçtiğimiz haftanın piyasa yorumunu yapabilirsen çok sevinirim.

Gectigimiz haftanin piyasa yorumunu yapamam cunku gectigimiz hafta ben proje ciziyordum. Ilgilenmiyorum da

Ama sen istersen. Arbitraj yerlerini tararsin, volumlu alicilari takip edersin twitterdan, beklenen buyuk alimlari falan takip edersin, cok da guzel piyasa analizi olur
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dear OKCoin users:

On November 10, 2015 from 16:15 to 16:17 local Beijing time, due to network fluctuations in the engine, a hidden bug triggered the trading system, and a few off market transactions on LTC/CNY affected our users.

To update, all affected user positions have been restored and we have resolved the bug. All users in LTC/CNY who were affected will be contacted during day on November 11, 2015.
We apologize for any inconvenience caused. If any questions, please contact Customer Service (Online Customer Service QQ: 800045125 Customer Service Hotline: 400-660-9037) live 24 hours at your service. Specific note to international users who experienced delays in withdraws on BTC and LTC. Everything is as normal now. The delay occurred to prevent any incorrect withdraws via BTC / LTC / .cn to .com during the trade reconciliation process on LTC/CNY.

OKCoin operations team

abi böyle birşey yok ya. okcoin'de ltc 1 yuan'a düşünce, crash'a neden oldu adamlar kek
Sosyal ağlarda paylaş

fbi silkroad coinleri yüzünden bu noktalara geldik. buraya da koymuştum haberini. 40k coinin kaça satıldığı açıklanmadı. dünden önceki gün coinler teslim edildi. adam direk bitstampte 380'lerden bozdurup durdu. coinleri 250'e falan aldıysa instaprofit. zaten daha önce 3 tane daha auction olmuş, üçünün ardından da çakılmış btc
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...