Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

şuanda bulunduğumuz noktadan bi 30+$ daha düşecek ilk aşamada. ya da 5-6$ daha artar, o noktadan düşer. millet hemen geri çıksın istiyor :D

320-330 arasından girin işte. o noktada whaleler abanıcak gibi geliyor bana, 300'leri bir daha göremeyiz belki diye. eskisi gibi bilinmezlik yok bence 500 yapınca tekrardan. orası tutarsa zaten baya baya muhn. 600'leri bile görürüz yaza kadar

ama o nokta kırılırsa 2-3 ay daha sürekli düşer. 220-230 dibin dibini görür
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus'a ozendim, kendi tahminimi soylemek istiyorum.

Simdi su noktadan sonra asagi da gidebilir yukari da gidebilir. Yukari giderse ardindan tekrar yukari gidebilir ya da dusebilir. Her iki ihtimalde de pump ya da dump olacagi kesin. Tabi esas hareket gece olacak gibi gorunuyor grafikten. Olay daha cok Cin'in uyanmasi ve Huobi'nun bitcoin exchange'leri arasinda en buyuk paya sahip olmasi ile alakali ama caktirmayin, grafikten okumus gibi yapiyorum.

sdf
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Xenus'a ozendim, kendi tahminimi soylemek istiyorum.

Simdi su noktadan sonra asagi da gidebilir yukari da gidebilir. Yukari giderse ardindan tekrar yukari gidebilir ya da dusebilir. Her iki ihtimalde de pump ya da dump olacagi kesin. Tabi esas hareket gece olacak gibi gorunuyor grafikten. Olay daha cok Cin'in uyanmasi ve Huobi'nun bitcoin exchange'leri arasinda en buyuk paya sahip olmasi ile alakali ama caktirmayin, grafikten okumus gibi yapiyorum.

sdf

abi öncelikle çin'in uyanması diye bişey yok 1D-3D-1W candle'ların kapanacağı zamanlarda önemli aksiyonlar oluyor. 1W candle'ına 1 saat kala pump başladı yukarıda kapadılar vs.

ama durum gerçekten fifty-fifty şuan henüz girmediyseniz daha girmeyin boner candle'ı bekleyin :P

son düşüşte girdim bende dipten. bu akşam ki 1D candle'ı bekliyorum işte btc-e 370+ seviyesinde kapatırsa çılgın şeyler olacak. kapatmazsa, fakeout yaparsa ve patlamazsa direk satıcam zaten floor test gelir yine. kırarsa 330'a gideriz

daha önce %30 ihtimal yukarı, %60 ihtimal 330'a giderdik diyordum, %10 onu da kırıp uzun bi down trend ile 250 ile dip yaparız diyordum da 3.pump gelince işler değişti. hatta çin tepeden bırakılan ilk dump'ın seviyesinin bile üzerine çıktı

EK: yalnız dolar indeksi düşüyormuş çok fena. btc ile arada correlation var diye bi yazı okumuştum
Sosyal ağlarda paylaş

TODAY WE DINE ON THE MOON!

çin'de devaluasyon hype'ı başlayacak sanırım

http://www.zerohedge.com/news/2015-12-08/something-snaps-china-bitcoin-takes-out-stops-soars-higher

satoshi nakamoto'yu bulmuşlar galiba

http://www.wired.com/2015/12/bitcoins-creator-satoshi-nakamoto-is-probably-this-unknown-australian-genius/

http://gizmodo.com/this-australian-says-he-and-his-dead-friend-invented-bi-1746958692
Sosyal ağlarda paylaş

botlar ne fena ya zamanı gelmeden önce pump yapan whale'e bile acımıyorlar hemen mean'e geri döndürüyorlar fiyatı. çin yine yuan'ı devalue edicekse insider bilgi alıp, coinleri toplamış olabilirler. yeni high güven veriyor şimdilik bakalım

fiyatı 440-450'lere getirmeden dumplama şimdilik mantıksız geliyor bana ya. bi köpekbalığı geçen seferki gibi bitfinex'te 4k coin birden dumplayıp crashı tetiklemezse. yine de olası bi crashte 30-40$ düşer fiyat ona göre tetikte olun. bu gece ya da yarın sabah iki yönden birine ağır kopacak

bfx için yazıyorum

385->346 geldi
425->384 gelir, olası crashte
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...